• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dąbrówka
  • Rybno
  • Będzin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nowogardem

(26)
  • Nieruchomość - Trzechel

    Trzechel

    • 189 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Igora Gałeckiego sprzeda z wolnej ręki prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej...

  • Na sprzedaż działka w Białuniu objęta MPZP- 1661m2
    1 / 16
    Na sprzedaż działka w Białuniu objęta MPZP- 1661m2

    Białuń

    • 179 000 zł cena
    • 1 661 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***REZERWACJA*** Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki nr 26/15 o powierzchni 1661 m², położonej w miejscowości Białuń, przy ul. Parkowej (dz...

  • Działka 1506 m2 Białuń, ul. Jarzębinowa - MPZP
    1 / 7
    Działka 1506 m2 Białuń, ul. Jarzębinowa - MPZP

    Białuń

    • 135 540 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na dom, który połączy spokój wsi z doskonałym dojazdem do miasta? Ta działka w Białuniu to propozycja właśnie dla Ciebie. Najważniejsze informacje: Przez...

  • Bezpieczna przystań dla rodziny-woda, prąd, ogrzewanie-własne
    1 / 16
    Bezpieczna przystań dla rodziny-woda, prąd, ogrzewanie-własne

    Budzieszewice

    • 749 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    To nie jest dom z katalogu dewelopera. To solidna, poniemiecka konstrukcja, która przetrwała wojny i kryzysy, a teraz została zmodernizowana do standardów XXI wieku. Kupujesz tu ni...

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    1 / 15
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 829 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 5 602 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Atrakcyjna oferta jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat...

  • Działka 1552 m2 Żółwia Błoć  - 44,91 zł/m2
    1 / 7
    Działka 1552 m2 Żółwia Błoć - 44,91 zł/m2

    Żółwia Błoć

    • 69 700 zł cena
    • 1 552 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Twoja własna oaza spokoju w Żółwiej Błoci! Własny kawałek ziemi poza miastem. Działka o powierzchni 1552 m2 w Żółwiej Błoci to przestrzeń, którą możesz zaadaptować według własnyc...

  • Działka Kościuszki
    1 / 7
    Działka Kościuszki

    Kościuszki

    • 100 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek budowlanych w miejscowości Kościuszki. Na sprzedaż 6 identycznych działek o powierzchni od 1600 m² do 1610 m². Każda działka posiada...

  • Działka Kościuszki
    1 / 8
    Działka Kościuszki

    Kościuszki

    • 100 000 zł cena
    • 1 610 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Żółwia Błoć gm. Goleniów
    Działka Żółwia Błoć gm. Goleniów

    Żółwia Błoć

    • 104 999 zł cena
    • 863 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 863 m² - Żółwia Błoć koło Goleniowa Na sprzedaż działka o powierzchni 863 m² położona w miejscowości Żółwia Błoć, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Goleniowa....

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 680 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już...

  • 1 / 3
    Trzechel,gm.Nowogard,działka4346m2,rolna.

    Trzechel

    • 49 000 zł cena
    • 4 356 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Trzechel, gmina Nowogard, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 0.4346 ha.Użytki: R IVb o pow. 0.4316 ha...

  • Działki inwestycyjne pod Goleniowem
    1 / 10
    Działki inwestycyjne pod Goleniowem

    Żółwia Błoć

    • 2 422 500 zł cena
    • 32 300 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 3,25 ha (32 500 m²), zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy pod Goleniowem, przy ul. Nowogardzkiej. Nieruchomość znajduje si...

  • Obniżka ceny! Działka rolna ok. 16 km od Nowogardu.
    1 / 13
    Obniżka ceny! Działka rolna ok. 16 km od Nowogardu.

    Trzechel

    • 249 000 zł cena
    • 76 620 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia Państwu OFERTĘ SPRZEDAŻY pięknej działki rolnej z niepowtarzalnym naturalnym klimatem położoną zaledwie ok. 16 km od Nowogardu i ok. 30 km...

  • Działka z WZ, 3566 m2 Gildnica gm. Radowo Małe, las, rzeka
    1 / 7
    Działka z WZ, 3566 m2 Gildnica gm. Radowo Małe, las, rzeka

    Gostomin

    • 80 000 zł cena
    • 3 566 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce wśród zieleni – cisza, spokój i natura! Szukasz idealnej działki na wymarzony dom lub wakacyjny azyl? Ta przestronna działka 3 566 m² w malowniczej okolicy nad rzeką...

  • Działka w Bodzęcinie
    1 / 12
    Działka w Bodzęcinie

    Bodzęcin

    • 75 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki, która położona jest w samym centrum wsi Bodzęcin, gmina Osina, powiat goleniowski. Powierzchnia nieruchomości w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Dębice

    • 550 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 4 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 13ha w Boguszycach
    1 / 10
    13ha w Boguszycach

    Boguszyce

    • 1 250 000 zł cena
    • 129 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka o powierzchni 12,9ha, szerokości 220m, w 72-207 Boguszycach gm. Nowogard, brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego daje możliwość wystąpienia o warunki zabudo...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Płoty

    • 466 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 4 199 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trzy działki po 1000m2 w znakomitej i topowej lokalizacji blisko lasu. Nieruchomość znajduje się w kompleksie kilkunastu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniow...

  • Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż