• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Międzyzdrojami

(111)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 270 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 30 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 333 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 28 996 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Wynajmę miejsce nad morzem w Świnoujściu na promenadzie pod lody,...

    Świnoujście

    • 600 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • handlowo usługowa

    Wynajmę miejsce zarobkowe nad morzem w Świnoujściu na głównej promenadzie turystycznej, tuż przy zejściu z plaży pod dowolny biznes. W otoczeniu duży salon gier dla dzieci, dmuch...

  • Deptak Monte Cassino, 3 pokoje + 2 balkony

    Świnoujście » ul. Monte Cassino

    • 799 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy samym porcie w Świnoujściu.Oferta dostępna wyłącznie w biurze "w Punkt Nieruchomości i Finanse".Na powierzchnię 65,54 m...

  • Ekskluzywny apartament z tarasem i balkonem z 2020

    Świnoujście

    • 1 599 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 20 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w nowoczesnym budynku z windą!Na powierzchnię 79,39 mkw. składa się:I poziom Strefa dzienna:-przestronny salon ze stref...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Kołczewo

    • 3 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 14 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kołczewo, położone na wyspie Wolin, w pobliżu jezior i lasów, to kolejne miejsce na naszym wybrzeżu kapitalne dla ludzi pragnących wypocząć od zgiełku miast. Na sprzedaż oferujemy...

  • WYMIENIE SIE(ZAMIENIE)lub WYNAJME

    Świnoujście

    • 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WYMIENIE SIE(ZAMIENIE)lub WYNAJME!! MIESZKANIE 42M2 (2 POKOJE) w SWINOUJSCIU na PODOBNE w WARSZAWIE (ZOLIBORZ kub CENTRUM) OKOLO +-1 rok!!! Z opcja zamiany na stałe!!!Oferta wazna...

  • Wynajmę miejsce pod drobny handel lub foodtrucka na promenadzie w...

    Świnoujście

    • 10 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wynajmę miejsce pod drobny handel, pamiątki, gastronomię, imbiss, foodtrucka lub inną ciekawą działalność na nowo wyremontowanej promenadzie w Świnoujściu na sezon lub okres jesien...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Pięknie zlokalizowana działka

    Wolin

    • 240 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks 6 działek pięknie zlokalizowanych. Widokowe działki znajdują się w Wolinie w otoczeniu osiedla domków jednorodzinnych. (Województwo zachodniopomorskie, ok. 15 minut jazd...

  • Mieszkanie Świnoujście, Bolesława Chrobrego
    Mieszkanie Świnoujście, Bolesława Chrobrego

    Świnoujście

    • 789 906 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 24 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.02.25 o pow. 32,11 m, położony na drugim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa. W skład nieruchomości wchod...

  • Dom gościnny  12 pokoi cały rok Okazja złóż ofertę
    Dom gościnny 12 pokoi cały rok Okazja złóż ofertę

    Świnoujście

    • 3 490 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 8 836 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny Dom Gościnny z Magicznym Ogrodem. Zainwestuj w Świnoujściu! Szukasz gotowego biznesu nad morzem lub komfortowej rezydencji dla dużej rodziny? Ta nieruchomość to rza...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dziwnów

    • 990 282 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dziwnów

    • 819 208 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 604 969 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 1 200 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 27 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Lokal mieszkalny - Dziwnów

    Dziwnów

    • 392 400 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Bieńkowskiej sprzeda z wolnej ręki: a) prawo własności nieruchomości lokalowej mieszka...

  • Niższa cena: atrakcyjny apartament w Dziwnowie!
    1 / 16
    Niższa cena: atrakcyjny apartament w Dziwnowie!

    Dziwnów

    • 725 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferujemy wyjątkowy apartament mieszczący się w nowoczesnym osiedlu apartamentowców z 2022 rok...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 602 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C5, taras: 12,80 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 689 800 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C78, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 790 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A31, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 795 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A29, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 572 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C30, balkon: 9,70 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 759 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C37, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 629 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C23, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 757 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A15, taras: 12,80 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 713 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A22, balkon: 9,70 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 768 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A17, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 737 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B14, taras: 12,70 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 701 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C32, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 650 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C39, balkon: 9,60 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 828 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C68, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 599 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A14, taras: 12,5 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 689 800 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C79, balkon: 9,50 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 725 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C34, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 693 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A5, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 781 300 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 19 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A41, balkon: 9,60 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 803 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 19 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A54, balkon: 9,60 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 811 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C52, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 712 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A7, balkon: 9,70 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 672 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C57, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • Lokal mieszkalny - Dziwnów

    Dziwnów

    • 348 800 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż