• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lubawa +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Międzyzdrojami

(20)
  • Przestronny dom w zabudowie szeregowej Świnoujście
    1 / 16
    Przestronny dom w zabudowie szeregowej Świnoujście

    Świnoujście

    • 1 665 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej – Świnoujście Powierzchnia użytkowa: 148,96 m² Powierzchnia działki: 200 m² Powierzchnia całkowita: ok. 180 m² Garaż | Ogród |...

  • Dom z funkcją usługową– dla rodziny lub inwestora
    1 / 7
    Dom z funkcją usługową– dla rodziny lub inwestora

    Świnoujście

    • 1 800 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 7 564 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem i funkcją usługową w Świnoujściu – idealny dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 238 m², wybudowana w 2012 ro...

  • Dom Wolin
    Dom Wolin

    Wolin

    • 1 400 000 zł cena
    • 471 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolin / Wiejska / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na sprzedaż super usytuowany Dom znajdujący się w Wolinie przy ulicy Wiejskiej 14. Dom został wybudowany w 1970r. i idealni...

  • gotowy dom w centrum z ogrzewaniem miejskim
    gotowy dom w centrum z ogrzewaniem miejskim

    Świnoujście

    • 1 890 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 13 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni 137 m2 w zabudowie szeregowej, przed domem przydatny w centrum miasta własny podjazd mieszczący dwa auta. Kondygnacja parteru to wygodny garaż, hol, salon z jadal...

  • Dom Świnoujście
    1 / 15
    Dom Świnoujście

    Świnoujście

    • 1 229 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 5 017 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowa posiadłość w Świnoujściu z widokiem na przystań - twój azyl blisko natury. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowni...

  • Dom pokazowy – pełne wyposażenie, oferta specjalna
    1 / 16
    Dom pokazowy – pełne wyposażenie, oferta specjalna

    Kołczewo

    • 1 999 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wyjątkowego domu nad jeziorem, do którego możesz wprowadzić się od razu – bez urządzania i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na kameralnym osiedlu no...

  • Dom premium nad jeziorem - wiosenna promocja!
    1 / 16
    Dom premium nad jeziorem - wiosenna promocja!

    Kołczewo

    • 2 500 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 14 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ostatnia szansa na luksusowy dom nad jeziorem w Kołczewie – teraz w promocyjnej cenie obniżonej aż o 350 000 zł! Przestronny, elegancki dom w standardzie premium, z dużymi przesz...

  • Międzywodzie: kawiarnia+ mieszkania, 600m od morza
    Międzywodzie: kawiarnia+ mieszkania, 600m od morza

    Międzywodzie

    • 4 800 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 13 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzywodzie! Prosperująca od lat, znana i lubiana kawiarnia, jedno - i dwupoziomowe pokoje, dwa duże mieszkania, a wszystko to wykończone ze smakiem - piękna mahoniowa stolarka, f...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam cdom
    1 / 9
    Sprzedam cdom

    Świnoujście

    • 2 300 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 15 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam Dom o powierzchni zabudowy 149,20 m2 powierzchni użytkowej 128,75m2 ,plus 32m2 poddasza użytkowego,dom położony jest w pięknej okolicy na osiedlu Rycerska rok budowy 2006...

  • dom 25 pokoi
    1 / 7
    dom 25 pokoi

    Świnoujście

    • 10 000 000 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 10 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    dom 25 pokoi z łazienkami i balkonami restauracja kuchnia z zapleczem magazynowo - socjalnym kotłownia gaz pralnia

  • KAMIENICA nad morzem 12 km od PLAŻY - OKAZJA
    1 / 16
    KAMIENICA nad morzem 12 km od PLAŻY - OKAZJA

    Świnoujście

    • 395 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 2 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Przedstawiam Państwu ofertę nieruchomości położonej na słonecznym wybrzeżu Costa Blanca, piękną kamienicę gotową do wprowadzenia i po kompleksowym remoncie w 2021 roku, o powierzc...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Świnoujście

    • 3 990 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 10 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwór, zamek, pałac
    Dom dwór, zamek, pałac

    Świnoujście

    • 2 489 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 10 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Świnoujście

    • 2 160 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Świnoujście

    • 2 990 000 zł cena
    • 434 m2 powierzchnia
    • 6 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Świnoujście

    • 1 899 000 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Świnoujście

    • 9 790 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 12 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Międzywodzie

    • 1 750 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 10 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RENT-nieruchomości ROMANOWICZ Stargard
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kołczewo

    • 699 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dworakowski Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom gościnny  12 pokoi cały rok Okazja złóż ofertę
    Dom gościnny 12 pokoi cały rok Okazja złóż ofertę

    Świnoujście

    • 3 490 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 8 836 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny Dom Gościnny z Magicznym Ogrodem. Zainwestuj w Świnoujściu! Szukasz gotowego biznesu nad morzem lub komfortowej rezydencji dla dużej rodziny? Ta nieruchomość to rza...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Dziwnów

    • 3 100 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRONOVO Kordus
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kamień Pomorski

    • 1 149 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Kup gotowe osiedle i zarabiaj.... 200m do morza

    Dziwnówek

    • 2 150 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 12 574 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zarabiać na nieruchomościach? To ta ofera jes dla Ciebie! Kup gotowe osiedle !! CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ?...

  • Dom z widokiem na Zalew Szczeciński
    1 / 14
    Dom z widokiem na Zalew Szczeciński

    Kopice

    • 425 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 3 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom podpiwniczony ogrzewany paliwem stałym z tarasem na piętrze z przepięknym widokiem na Zalew Szczeciński. Odległość do zalewu i małej mariny w Kopicach to zaledwie ok. 200 m, Ni...

  • 1/6 udziału w nieruchomości zabudowanej - Drogoradz
    1/6 udziału w nieruchomości zabudowanej - Drogoradz

    Drogoradz

    • 25 900 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/141/2024 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej
    1 / 4
    Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej

    Kamień Pomorski

    • 720 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 4 187 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej wraz z ogrodem i przyległą działką w malowniczej miejscowości Kamień Pomorski.Położona nad ZALEWEM KAMIEŃSKIM gdzie mieści się...

  • dom blisko morza z bardzo dużą działką
    1 / 13
    dom blisko morza z bardzo dużą działką

    Jarszewo

    • 950 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom blisko morza, w ciszy, w otoczeniu zieleni, z bardzo dużą działką – okolice Kamienia Pomorskiego Jeśli marzysz o życiu blisko Bałtyku, ale bez wakacyjnego tłoku i hałasu, ta ni...

  • Stepnica-blisko plaży-3 wejścia-garaż-ogród

    Stepnica » ul. Sikorskiego

    • 280 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym położone w urokliwej nadmorskiej miejscowości Stepnica ( woj. zachodniopomorskie) nad Zalewem Szczecińskim zaledwie kilka minut spac...

  • Na sprzedaż cały bliźniak w cenie apartamentu.

    Dziwnówek

    • 1 100 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 12 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? CZY chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ? I na pewno byś wolał segment domu niż miesz...

  • Na sprzedaż cały bliźniak w cenie apartamentu.

    Dziwnówek

    • 1 100 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 12 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż bliźniak w cenie apatamentu

    Dziwnówek

    • 670 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 953 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż bliźniak w cenie apatamentu

    Dziwnówek

    • 580 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż bliźniak w cenie apatamentu

    Dziwnówek

    • 580 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż bliźniak w cenie apatamentu

    Dziwnówek

    • 670 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 953 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż