• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Międzyzdroje
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Międzyzdrojami

(111)
  • Pierwsza linia brzegowa BEZ OPERATORA I BEZ PROWIZJI!
    1 / 16
    Pierwsza linia brzegowa BEZ OPERATORA I BEZ PROWIZJI!

    Świnoujście

    • 1 135 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 30 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pierwsza linia brzegowa BEZ OPERATORA I BEZ PROWIZJI! NA SPRZEDAŻ PRESTIŻOWY APARTAMENT 2-POK. ŚWINOUJŚCIE - PRZY PLAŻY / BEZ OPERATORA / OFERTA PRYWATNA To unikalna, dochodowa i...

  • 1 / 3
    Przetarg - Międzywodzie

    Międzywodzie

    • 18 450 000 zł cena
    • 15 936 m2 powierzchnia
    • 1 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Burmistrz Dziwnowa OGŁASZA NA DZIEŃ 22 maja 2026 roku Do sprzedaży przeznaczono działki położone w Międzywodziu: · 6 działek (od nr 156/48 do 156/50 i od 156/52 do 15...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 9
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 1 562 868 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 15 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 99,8 m, zlokalizowany w nowym budynku o wysokim standardzie. Nieruchomość wyróżnia się prywatną windą, która zapewnia...

  • Budynek na działalność , warsztat 160m2
    1 / 4
    Budynek na działalność , warsztat 160m2

    Świnoujście

    • 3 500 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia budynek o powierzchni 160m2. położony w Świnoujściu Warszowie przy ul Ludzi Morza Budynek nadaje się na warsztat , produkcję lub magazyn Pomieszczenia o wysokości 4m....

  • Apartament przy samej Promenadzie fak. vat.
    1 / 16
    Apartament przy samej Promenadzie fak. vat.

    Świnoujście

    • 954 960 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 23 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Zlokalizowany w prestiżowym Resorcie przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Każde mieszkanie oferuje luksus i ko...

  • Bardzo atrakcyjny Apartament przy Promenadzie fak.
    1 / 13
    Bardzo atrakcyjny Apartament przy Promenadzie fak.

    Świnoujście

    • 575 460 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 23 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Zlokalizowany w prestiżowym Resorcie przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Mieszkanie oferuje luksus i komfort w jednej z n...

  • Apartament w Apart Park Albus miejsce parkingowe.
    1 / 16
    Apartament w Apart Park Albus miejsce parkingowe.

    Świnoujście

    • 1 179 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 30 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament w pierwszej linii brzegowej – Świnoujście, Apart Park Albus. Istnieje możliwość jednorazowego zakupu dwóch lub trzech apartamentów na atrakcyjnych warunkach....

  • Atrakcyjny Apartament w Baltik Park Rubus, parking
    1 / 16
    Atrakcyjny Apartament w Baltik Park Rubus, parking

    Świnoujście

    • 970 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 37 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament w pierwszej linii brzegowej – Świnoujście, Apart Park Rubus. Na sprzedaż elegancki apartament w prestiżowym kompleksie Apart Park, w budynku Rubus. To idealn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Świnoujście
    1 / 15
    Dom Świnoujście

    Świnoujście

    • 1 229 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 5 017 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowa posiadłość w Świnoujściu z widokiem na przystań - twój azyl blisko natury. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowni...

  • Dom pokazowy – pełne wyposażenie, oferta specjalna
    1 / 16
    Dom pokazowy – pełne wyposażenie, oferta specjalna

    Kołczewo

    • 1 999 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wyjątkowego domu nad jeziorem, do którego możesz wprowadzić się od razu – bez urządzania i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na kameralnym osiedlu no...

  • Dom premium nad jeziorem - wiosenna promocja!
    1 / 16
    Dom premium nad jeziorem - wiosenna promocja!

    Kołczewo

    • 2 500 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 14 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ostatnia szansa na luksusowy dom nad jeziorem w Kołczewie – teraz w promocyjnej cenie obniżonej aż o 350 000 zł! Przestronny, elegancki dom w standardzie premium, z dużymi przesz...

  • 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu
    1 / 16
    4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu

    Wolin

    • 679 576 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowy lokal mieszkalny w budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Krótkiej w Wolinie z ogródkiem o wielkości 70,00 m² składający się II kondygnacji (I piętro i poddasze). Na metraż l...

  • Działka budowlana Wolin,
    1 / 7
    Działka budowlana Wolin,

    Wolin

    • 319 800 zł cena
    • 1 066 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki inwestycyjne - Kołczewo Oferujemy atrakcyjne działki inwestycyjne położone w miejscowości Kołczewo, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przes...

  • Słoneczne Studio w sercu uzdrowiska
    1 / 16
    Słoneczne Studio w sercu uzdrowiska

    Świnoujście

    • 799 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 24 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Apartament z miejscem garażowym, dostępny i gotowy od zaraz. Słoneczny Apartament zlokalizowany w uzdrowiskowej części Świnoujścia, przy ul. J. Słowackiego 2B. Nieruchomość utrzy...

  • Gotowy apartament inwestycyjny - Świnoujście
    1 / 4
    Gotowy apartament inwestycyjny - Świnoujście

    Świnoujście

    • 438 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 17 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Apartament inwestycyjny w Świnoujściu – nowoczesność, funkcjonalność i świetna lokalizacja. Na sprzedaż apartament o powierzchni 25,52 m², położony w nowoczesnym budynku z 2023 ro...

  • Międzywodzie: kawiarnia+ mieszkania, 600m od morza
    Międzywodzie: kawiarnia+ mieszkania, 600m od morza

    Międzywodzie

    • 4 800 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 13 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzywodzie! Prosperująca od lat, znana i lubiana kawiarnia, jedno - i dwupoziomowe pokoje, dwa duże mieszkania, a wszystko to wykończone ze smakiem - piękna mahoniowa stolarka, f...

  • Mieszkanie Świnoujście, Bolesława Chrobrego
    1 / 5
    Mieszkanie Świnoujście, Bolesława Chrobrego

    Świnoujście

    • 829 401 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 25 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.03.33 o pow. 32,11 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa. W skład nieruchomości wcho...

  • Słoneczne 3 pokoje tylko 1,5 km od morza.
    1 / 10
    Słoneczne 3 pokoje tylko 1,5 km od morza.

    Świnoujście

    • 683 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w zadbanym, ośmiopiętrowym budynku z windą, który przeszedł termomodernizację. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się komfortem użytko...

  • Imponująca przestrzeń apartamentu ul. Zdrojowa.
    1 / 15
    Imponująca przestrzeń apartamentu ul. Zdrojowa.

    Świnoujście

    • 1 199 900 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 20 338 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament marzeń przy ul. Zdrojowej w Świnoujściu. Wyobraź sobie poranek z kawą na słonecznym balkonie i spacer po najszerzej, naturalnej plaży w Polsce. 4,5-metrowa wysokość mi...

  • Mieszkanie Świnoujście, Monte Cassino
    1 / 13
    Mieszkanie Świnoujście, Monte Cassino

    Świnoujście

    • 613 283 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 263 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze zaprojektowany apartament o powierzchni 43,90 m², zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Monte Cassino 7 w Świnoujście....