• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Międzyzdroje +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Międzyzdrojami

(111)
  • 300m od plaży ️ / 33m2, które zarabia
    1 / 9
    300m od plaży ️ / 33m2, które zarabia

    Świnoujście

    • 855 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 25 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    300m od plaży ️ / 33m2, które zarabia Premium studio w Świnoujściu - ul. Juliusza Słowackiego 5 min pieszo do promenady i plaży Gotowe pod najem krótkoterminowy Wysoki standar...

  • Lokal użytkowy Świnoujście
    1 / 13
    Lokal użytkowy Świnoujście

    Świnoujście

    • 8 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy,w pełni urządzony,po funkcjonującej restauracji,w Świnoujściu,w bardzo dobrej lokalizacji,w bezpośrednim sąsiedztwie portu turystycznego.Duża...

  • Działka budowlana nad Dziwną
    1 / 12
    Działka budowlana nad Dziwną

    Sierosław

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sierosław - Działka budowlana ( 20 arów)- media przy drodze. W sąsiedztwie nowe budynki lub rozpoczęte budowy. Działka położona blisko brzegu rzeki Dziwna, naprzeciw Wyspy Kormoran...

  • Sprzedam cdom
    1 / 9
    Sprzedam cdom

    Świnoujście

    • 2 300 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 15 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam Dom o powierzchni zabudowy 149,20 m2 powierzchni użytkowej 128,75m2 ,plus 32m2 poddasza użytkowego,dom położony jest w pięknej okolicy na osiedlu Rycerska rok budowy 2006...

  • Sprzedam lub zamienię na mniejsze Szczecin/Świnoujście
    1 / 3
    Sprzedam lub zamienię na mniejsze Szczecin/Świnoujście

    Świnoujście

    • 555 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Witam , Posiadam mieszkanie na sprzedaż lub zamiana na mniejsze( Szczecin/ Świnoujście).62 metry w centrum Świnoujścia ul.Konstytucji 3Maja ,wysoki parter nad sklepami, brak balkon...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Wisełka

    Wisełka

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 2 885 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Wisełka, Gmina Wolin Powiat Kamieński, woj. Zac...

  • ładne mieszkanie 100m do morza ul.Żeromskiego, Świnoujście
    1 / 8
    ładne mieszkanie 100m do morza ul.Żeromskiego, Świnoujście

    Świnoujście

    • 320 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Budynek:Świnoujście ul. Żeromskiego 29 /apartament 07/ [email] tel:48 [tel] Marzena Karpińska w sezonie zapraszamy na pobyty w cyklach niedziela-niedziela, 100 m od plaży, w niewi...

  • Ładzin - działka przygotowana do budowy
    1 / 5
    Ładzin - działka przygotowana do budowy

    Ładzin

    • 205 000 zł cena
    • 1 483 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w ładnej, spokojnej, zielonej okolicy. Jest równa, wykarczowana, regularnie koszona od kilku lat. Ogrodzona ze wszystkich stron: z przodu ogrodzenie panelowe,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja
    1 / 16
    2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja

    Kołczewo

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z garażem – Kołczewo, ul. Słoneczna 6 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać. Nieprzypadkowo Ko...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 15
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 515 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku przy ul. Grunwaldzkiej w Świnoujściu. Lokal idealny dla rodziny, p...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 8
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 570 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w nowoczesnej inwestycji, oddanej do użytku w 2023 roku wykończone "Pod Klucz". Mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu trzypok...

  • dom 25 pokoi
    1 / 7
    dom 25 pokoi

    Świnoujście

    • 10 000 000 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 10 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    dom 25 pokoi z łazienkami i balkonami restauracja kuchnia z zapleczem magazynowo - socjalnym kotłownia gaz pralnia

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 4
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 687 744 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim, o pow. 39,80 m2, położone na 1 piętrze w nowym budynku z trzema klatkami oraz garażem podziemnym. Każda klatka...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 8
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 1 620 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa lokale mieszkalne w budynku dwukondygnacyjny w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 108m2 na Osiedlu Posejdon. Nieruchomość ma bardzo do...

  • Mieszkanie Świnoujście, Plac Wolności
    1 / 6
    Mieszkanie Świnoujście, Plac Wolności

    Świnoujście

    • 428 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w Centrum Świnoujścia z widokiem na Starówkę Mieszkanie o powierzchni 29,45 m2 położone na 1 piętrze budynku w Centrum Świnoujścia. Nieruchomość składa się: - Salon z an...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 15
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 809 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Mieszkanie Spółdzielczo - Własnościowe Przedstawiamy Państwu duże trzypokojowe mieszkanie w Świnoujściu przy ul. Piastowskiej o pow. 85,95m2. Prezentowane mie...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 15
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 560 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem o pow. 64,51 m2, położone w wyjątkowej lokalizacji Świnoujście- Warszów. W skład dwupoziomowego mieszkania...

  • Działka nad morzem
    1 / 14
    Działka nad morzem

    Międzywodzie

    • 384 221 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Działka budowlana 1817 m² w cichej części Międzywodzia. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości gruntowej, położonej w nadmor...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 11
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 1 066 446 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 15 684 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo prezentujemy duże trzy pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w stanie deweloperskim o powierzchni 68,10m2, położone na drugim piętrze w nowym budynku z trzema klat...

  • KAMIENICA nad morzem 12 km od PLAŻY - OKAZJA
    1 / 16
    KAMIENICA nad morzem 12 km od PLAŻY - OKAZJA

    Świnoujście

    • 395 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 2 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Przedstawiam Państwu ofertę nieruchomości położonej na słonecznym wybrzeżu Costa Blanca, piękną kamienicę gotową do wprowadzenia i po kompleksowym remoncie w 2021 roku, o powierzc...