• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Międzyzdroje +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Międzyzdrojami

(74)
  • Mieszkanie Świnoujście
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 959 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OPIS OFERTY Szanowni Państwo mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o pow. 45,26m2 znajdujące się w Dzielnicy Nadmorskiej. Mieszkanie położone na 1 pi...

  • Kawalerka przy Parku Zdrojowym
    1 / 8
    Kawalerka przy Parku Zdrojowym

    Świnoujście

    • 365 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 12 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Takie ceny mieszkania w nadmorskim kurorcie ? OKAZJA! Super oferta, dobra cena i atrakcyjna lokalizacja. Świetna inwestycyjna oferta położona w malowniczym miasteczku, nadmorskim k...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 279 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 22 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Pięknie urządzone 3 pok. z widokiem, zapraszam.
    1 / 12
    Pięknie urządzone 3 pok. z widokiem, zapraszam.

    Świnoujście

    • 599 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Atrakcyjne, rodzinne mieszkanie z duszą i panoramicznym widokiem na miasto Świnoujście. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknie urządzonego, w pełni wyposażonego...

  • Wyjątkowy, dwupoziomowy lokal mieszkalny z tarasem
    1 / 13
    Wyjątkowy, dwupoziomowy lokal mieszkalny z tarasem

    Świnoujście

    • 2 625 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny położony w malowniczej części Świnoujścia – nad Kanałem Piastowskim, przy skrzyżowaniu ul. Marynarzy i Wybrzeża Władysława IV. Z okien i ta...

  • Baltic Park Molo, Apartament z tarasem.
    1 / 16
    Baltic Park Molo, Apartament z tarasem.

    Świnoujście

    • 1 790 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 33 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pierwsza linii zabudowy, wyjątkowa oferta dwupokojowego apartamentu w pełni wyposażony, garderoba, trzynasto metrowy taras, widok na promenadę. Idealny jako inwestycja na wynajem l...

  • Okazja Lokalizacja Baltic Park Plaża 2 pok i garaż
    1 / 16
    Okazja Lokalizacja Baltic Park Plaża 2 pok i garaż

    Świnoujście

    • 1 249 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 32 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Baltic Park Plaża Swinoujscie ul. Uzdrowiskowa 22 to Top lokalizacja. Zamieszkaj lub zainwestuj w jednym z najbardziej prestiżowej lokalizacji nad polskim morzem! Na sprzedaż e...

  • Plac Wolności 2 pokoje wyjątkowe miejsce Centrum.
    1 / 14
    Plac Wolności 2 pokoje wyjątkowe miejsce Centrum.

    Świnoujście

    • 489 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pięknie urządzone mieszkanie z sypialną w Sercu Świnoujścia – Twoje wymarzone Miejsce Nad Morzem ! Oferujemy na sprzedaż w pełni i atrakcyjnie urządzone mieszkanie o powierzchni 3...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, apartament przy promenadzie - pod klucz

    Świnoujście » Dzielnica Nadmorska » ul. Żeromskiego

    • 994 676 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 28 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji - Rewitalizacja zakończona - apartamenty POD KLUCZ + WYPOSAŻENIE CENA OFERTOWA JEST CENĄ BRUTTO ( zawiera 23% VAT ) APARTAMENT ze skosami NR 37 -...

  • 0%, apartament przy promenadzie - pod klucz

    Świnoujście » Dzielnica Nadmorska » ul. Żeromskiego

    • 825 502 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 28 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji - Rewitalizacja zakończona - apartamenty POD KLUCZ oraz z WYPOSAŻENIEM !! CENA OFERTOWA JEST CENĄ BRUTTO ( zawiera 23% VAT ) APARTAMENT NR 9 - 1...

  • 0%, apartament przy promenadzie - pod klucz

    Świnoujście » Dzielnica Nadmorska » ul. Żeromskiego

    • 824 936 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 28 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji - Rewitalizacja zakończona - apartamenty POD KLUCZ oraz z WYPOSAŻENIEM CENA OFERTOWA JEST CENĄ BRUTTO ( zawiera 23% VAT ) APARTAMENT NR 18 - 1....

  • 0%, apartament przy promenadzie - pod klucz

    Świnoujście » Dzielnica Nadmorska » ul. Żeromskiego

    • 1 071 059 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 28 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji - Rewitalizacja zakończona - apartamenty POD KLUCZ + WYPOSAŻENIE CENA OFERTOWA JEST CENĄ BRUTTO ( zawiera 23% VAT ) APARTAMENT ze skosami NR 35 -...

  • Mieszkanie 3 pokojowe blisko granicy- Świnoujście
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe blisko granicy- Świnoujście

    Świnoujście

    • 429 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 50 m² mierzone po podłodze, położone na piątym piętrze w budynku z windą, który przeszedł termomodernizację. To mieszkanie...

  • Pierwsza linia brzegowa BEZ OPERATORA I BEZ PROWIZJI!
    1 / 16
    Pierwsza linia brzegowa BEZ OPERATORA I BEZ PROWIZJI!

    Świnoujście

    • 1 135 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 30 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pierwsza linia brzegowa BEZ OPERATORA I BEZ PROWIZJI! NA SPRZEDAŻ PRESTIŻOWY APARTAMENT 2-POK. ŚWINOUJŚCIE - PRZY PLAŻY / BEZ OPERATORA / OFERTA PRYWATNA To unikalna, dochodowa i...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 9
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 1 562 868 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 15 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 99,8 m, zlokalizowany w nowym budynku o wysokim standardzie. Nieruchomość wyróżnia się prywatną windą, która zapewnia...

  • Apartament przy samej Promenadzie fak. vat.
    1 / 16
    Apartament przy samej Promenadzie fak. vat.

    Świnoujście

    • 954 960 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 23 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Zlokalizowany w prestiżowym Resorcie przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Każde mieszkanie oferuje luksus i ko...

  • Bardzo atrakcyjny Apartament przy Promenadzie fak.
    1 / 13
    Bardzo atrakcyjny Apartament przy Promenadzie fak.

    Świnoujście

    • 575 460 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 23 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Zlokalizowany w prestiżowym Resorcie przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Mieszkanie oferuje luksus i komfort w jednej z n...

  • Apartament w Apart Park Albus miejsce parkingowe.
    1 / 16
    Apartament w Apart Park Albus miejsce parkingowe.

    Świnoujście

    • 1 179 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 30 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament w pierwszej linii brzegowej – Świnoujście, Apart Park Albus. Istnieje możliwość jednorazowego zakupu dwóch lub trzech apartamentów na atrakcyjnych warunkach....

  • Atrakcyjny Apartament w Baltik Park Rubus, parking
    1 / 16
    Atrakcyjny Apartament w Baltik Park Rubus, parking

    Świnoujście

    • 970 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 37 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament w pierwszej linii brzegowej – Świnoujście, Apart Park Rubus. Na sprzedaż elegancki apartament w prestiżowym kompleksie Apart Park, w budynku Rubus. To idealn...

  • 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu
    1 / 16
    4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu

    Wolin

    • 679 576 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowy lokal mieszkalny w budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Krótkiej w Wolinie z ogródkiem o wielkości 70,00 m² składający się II kondygnacji (I piętro i poddasze). Na metraż l...