• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Międzyzdroje

(19)
  • Mieszkanie Międzyzdroje
    1 / 5
    Mieszkanie Międzyzdroje

    Międzyzdroje

    • 614 550 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta sprzedaży apartamentu nad morzem w lesie to doskonała okazja dla osób szukających unikalnego miejsca, które łączy bliskość natury z komfortem nowoczesnego mieszkania. Apar...

  • 0%, Apartament w hotelu premium (wykończony)

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 1 705 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 44 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: D_10_79, balkon: 6,85 m [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga: możliwość wykończenia lokalu przez de...

  • 0%, Apartament w hotelu premium w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 1 780 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 44 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: D_11_84, balkon [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga: możliwość wykończenia lokalu przez dewelopera...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 799 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 19 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
    Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

    Międzyzdroje

    • 730 066 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ ! Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.2.15 o pow. 39,57 m, położone na pierwszym...

  • Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
    Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

    Międzyzdroje

    • 724 101 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ ! Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem B.2.07 o pow. 42,0 m, położone na pierwszym p...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 1 540 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 44 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 1 610 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 40 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 POZIOMOWY APARTAMENT 61 MKW, 200 M OD PLAŻY

    Międzyzdroje » pl. Pomorskich

    • 829 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu dwupoziomowy apartament w Międzyzdrojach.Nieruchomość:-61 mkw-dwupoziomowe-budynek z 2009 r-pełna własność -duży balkon ok 6 mkw-widok z okien na Woliński Park...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 639 132 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 744 465 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 704 640 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 642 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 458 490 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 14 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 850 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 19 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 448 980 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 1 050 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 28 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Luksusowe mieszkanie dla firm
    Luksusowe mieszkanie dla firm

    Międzyzdroje

    • 2 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Międzyzdroje - 200 m od plaży. Do wynajęcia od 01.03.2026 umeblowany apartament - studio z kominkiem. Do dyspozycji najemcy : aneks kuchenny wyposażony w lodówkę , zmywarkę , pra...

  • Mieszkanie - studio z tarasem i ogrodem dla pracownika firmy
    Mieszkanie - studio z tarasem i ogrodem dla pracownika firmy

    Międzyzdroje

    • 2 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Międzyzdroje - wynajmę ekskluzywnie umeblowany apartament - studio z kominkiem o powierzchni 35 qm z oddzielnym wejściem , nowoczesna łazienka , aneks kuchenny , taras , kam...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • WYMIENIE SIE(ZAMIENIE)lub WYNAJME

    Świnoujście

    • 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WYMIENIE SIE(ZAMIENIE)lub WYNAJME!! MIESZKANIE 42M2 (2 POKOJE) w SWINOUJSCIU na PODOBNE w WARSZAWIE (ZOLIBORZ kub CENTRUM) OKOLO +-1 rok!!! Z opcja zamiany na stałe!!!Oferta wazna...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 270 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 30 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 899 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 540 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 590 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 29 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 2 490 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 30 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 248 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 33 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 800 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 170 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 36 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 350 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 498 750 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzywodzie

    • 549 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 575 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 23 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 470 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 32 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 455 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 459 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • NA SPRZEDAŻ – mieszkanie z antresolą w Świnoujściu

    Świnoujście » ul. Kujawska

    • 930 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ❗️ NOWA CENA ❗️❗️NA SPRZEDAŻ – mieszkanie z antresolą w Świnoujściu, ul. Kujawska ❗️Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 71,72 m², położone w doskonałej l...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 795 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 15
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 560 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem o pow. 64,51 m2, położone w wyjątkowej lokalizacji Świnoujście- Warszów. W skład dwupoziomowego mieszkania...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 4
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 687 744 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim, o pow. 39,80 m2, położone na 1 piętrze w nowym budynku z trzema klatkami oraz garażem podziemnym. Każda klatka...

  • 2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja
    1 / 16
    2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja

    Kołczewo

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z garażem – Kołczewo, ul. Słoneczna 6 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać. Nieprzypadkowo Ko...

  • ładne mieszkanie 100m do morza ul.Żeromskiego, Świnoujście
    1 / 8
    ładne mieszkanie 100m do morza ul.Żeromskiego, Świnoujście

    Świnoujście

    • 320 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Budynek:Świnoujście ul. Żeromskiego 29 /apartament 07/ [email] tel:48 [tel] Marzena Karpińska w sezonie zapraszamy na pobyty w cyklach niedziela-niedziela, 100 m od plaży, w niewi...

  • Mieszkanie Świnoujście, Monte Cassino
    1 / 13
    Mieszkanie Świnoujście, Monte Cassino

    Świnoujście

    • 613 283 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 263 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze zaprojektowany apartament o powierzchni 43,90 m², zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Monte Cassino 7 w Świnoujście....

  • Apartament przy samej Promenadzie fak. vat.
    1 / 16
    Apartament przy samej Promenadzie fak. vat.

    Świnoujście

    • 954 960 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 23 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Zlokalizowany w prestiżowym Resorcie przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Każde mieszkanie oferuje luksus i ko...

  • Pierwsza linia brzegowa BEZ OPERATORA I BEZ PROWIZJI!
    1 / 16
    Pierwsza linia brzegowa BEZ OPERATORA I BEZ PROWIZJI!

    Świnoujście

    • 1 135 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 30 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pierwsza linia brzegowa BEZ OPERATORA I BEZ PROWIZJI! NA SPRZEDAŻ PRESTIŻOWY APARTAMENT 2-POK. ŚWINOUJŚCIE - PRZY PLAŻY / BEZ OPERATORA / OFERTA PRYWATNA To unikalna, dochodowa i...

  • Plac Wolności 2 pokoje wyjątkowe miejsce Centrum.
    1 / 14
    Plac Wolności 2 pokoje wyjątkowe miejsce Centrum.

    Świnoujście

    • 489 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pięknie urządzone mieszkanie z sypialną w Sercu Świnoujścia – Twoje wymarzone Miejsce Nad Morzem ! Oferujemy na sprzedaż w pełni i atrakcyjnie urządzone mieszkanie o powierzchni 3...

  • Okazja Lokalizacja Baltic Park Plaża 2 pok i garaż
    1 / 16
    Okazja Lokalizacja Baltic Park Plaża 2 pok i garaż

    Świnoujście

    • 1 249 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 32 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Baltic Park Plaża Swinoujscie ul. Uzdrowiskowa 22 to Top lokalizacja. Zamieszkaj lub zainwestuj w jednym z najbardziej prestiżowej lokalizacji nad polskim morzem! Na sprzedaż e...

  • Baltic Park Molo, Apartament z tarasem.
    1 / 16
    Baltic Park Molo, Apartament z tarasem.

    Świnoujście

    • 1 790 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 33 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pierwsza linii zabudowy, wyjątkowa oferta dwupokojowego apartamentu w pełni wyposażony, garderoba, trzynasto metrowy taras, widok na promenadę. Idealny jako inwestycja na wynajem l...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 279 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 22 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świnoujście
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 959 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OPIS OFERTY Szanowni Państwo mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o pow. 45,26m2 znajdujące się w Dzielnicy Nadmorskiej. Mieszkanie położone na 1 pi...