• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Luboniem

(793)
  • 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 5
    4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Rabowice

    • 579 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mosina

    • 350 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy dom z urządzonym ogrodem!
    1 / 9
    Gotowy dom z urządzonym ogrodem!

    Kórnik

    • 835 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 8 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PMG Investment
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Poznań Wilda ul. os. Piastowskie

    Poznań » Wilda » os. Piastowskie

    • 2 600 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Pelikan na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie ma 82 m2, znajduje się na drugim piętrze w 11-piętrowym budynku o wysokim...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Przeźmierowo

    • 2 290 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    BROWWAR - Piotr Browarski
    Biuro nieruchomości

  • Dom na skraju lasu - Drzwi Otwarte 27.07
    1 / 20
    Dom na skraju lasu - Drzwi Otwarte 27.07

    Gruszczyn

    • 1 550 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 16
    Dom szeregowiec

    Plewiska

    • 960 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 8 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BROWWAR - Piotr Browarski
    Biuro nieruchomości

  • Ostatni wolny dom w inwestycji! Gotowa inwestycja!
    1 / 13
    Ostatni wolny dom w inwestycji! Gotowa inwestycja!

    Skórzewo

    • 628 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dopiewo

    • 869 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem/ Rataje/Rondo Starołęka

    Poznań

    • 2 150 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Poznaniu, UKŁAD NIEZALEŻNY, os. Bohaterów 2 Wojny Światowej 57, RATAJE, blisko przystanków MPK, SPRAWDŹ REKLAMĘ JAKĄ DLA CIEBIE...

  • 3POKOJOWE MIESZKANIE| ŚWIETNA LOKALIZACJA

    Poznań

    • 680 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ŚWIETNA LOKALIZACJA | 58 m2 | 3 POKOJE | PO REMONCIE | UMEBLOWANE | DWA BALKONY | USTAWNE I PRZESTRZENNE | NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER -...

  • Mieszkanie Poznań Wilda ul. os. Piastowskie

    Poznań » Wilda » os. Piastowskie

    • 550 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu Pelikan na os. Piastowskim w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 39...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mosina

    • 850 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 4 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Sapowice

    • 2 950 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 11 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Naramowicach przy ulicy Jas...

    Poznań

    • 1 950 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Naramowicach przy ulicy Jasna Rola | 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym Dostępne od 01.08.2024 r. NOWE formy REKLAMY – wyprzedzamy...

  • OKAZJA DLA INWESTORÓW | 2 MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ | UL. GWARNA | C...

    Poznań

    • 599 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    OKAZJA DLA INWESTORÓW | 2 MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ | UL. GWARNA | CENTRUM ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: 1. WIRTUALNY SPACER - [url] 2. FILM - [url] BLOK I...

  • Do wynajęcia mała przytulna kawalerka w absolutnie TOPOWEJ LOKALI...

    Poznań

    • 1 650 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia mała przytulna kawalerka w absolutnie TOPOWEJ LOKALIZACJI. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone. Poznań CENTRUM ul. Za Groblą w bliskiej odległości od Politechniki,...

  • Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie| Os. Powstań Narodowych 32| Ukł...

    Poznań

    • 430 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie| Os. Powstań Narodowych 32| Układ niezależny| Dużo zieleni UMEBLOWANE - praktyczne | Idealne miejsce do zamieszkania ale także pod inwestycję...

  • Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Gabszewic...

    Poznań

    • 2 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Gabszewicza. NOWE formy REKLAMY – wyprzedzamy STANDARDY: 1. FILM - [url] 2. WIRTUALNY SPACER - [url] 3. WIĘCEJ ZDJĘĆ...

  • NOWOCZESNY I KOMFORTOWY wolnostojący dom do wynajęcia w Szczytnik...

    Szczytniki

    • 4 900 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    NOWOCZESNY I KOMFORTOWY wolnostojący dom do wynajęcia w Szczytnikach k. Poznania| 125m2 + 40m2 GARAŻ na działce 837m2| Korzystne położenie nieruchomości| Bliskość sklepów, przystan...