• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Luboń +20 km
  • Brzeziny
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Luboniem

(793)
  • Mieszkanie na sprzedaż Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE POZNAŃSKIE LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w Czapurach na Osiedlu Poznańskim tuż przy lesie. W najbliższej...

  • Obiekt na wynajem, Dopiewo, Zakrzewo

    Dopiewo

    • 20 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ATRAKCYJNY OBIEKT DLA TWOJEGO BIZNESU W ZAKRZEWIE Jeśli poszukujesz cichego miejsca do prowadzenia biznesu, zależy Ci na zadbanym terenie, a także potrzebujesz przestronnego biu...

  • Mieszkanie na wynajem, Czerwonak

    Czerwonak

    • 1 490 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    KAWALERKA NA WYNAJEM W PEŁNI WYPOSAŻONA | CZERWONAK - UL. SŁONECZNA | ŚWIEŻO PO REMONCIE | Wolne od 01.10.2024r. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE WIRTUALNY SPAC...

  • Dom na sprzedaż Poznań, Starołęka

    Poznań

    • 999 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KLIMATYCZNY DOM Z DUSZĄ DLA DUŻEJ RODZINY| PRZESTRONNY DOM WOLNOSTOJĄCY NA SPRZEDAŻ W POZNANIU UL. ŻORSKA - STAROŁĘKA | DOM 3-KONDYGNACYJNY | OKOŁO 145 m2 DOM I 1010 m2 DZIAŁKA | K...

  • Mieszkanie na sprzedaż Poznań, Rataje

    Poznań

    • 510 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duże i przestronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną dużą kuchnią Os. Stare Żegrze - Rataje| 46,4 m2| Atrakcyjna lokalizacja - pełna infrastruktura handlowo-usługowa| Dużo...

  • Mieszkanie na wynajem Poznań, Naramowice, Bolka

    Poznań

    • 2 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    DUŻE, KOMFORTOWE I W PEŁNI WYPOSAŻONE MIESZKANIE 2 POKOJOWE UL. BOLKA NARAMOWICE NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: Wirtualna wizyta w mieszkaniu 360stopn...

  • Mieszkanie na sprzedaż Czapury

    Czapury

    • 549 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    GÓRNY SEGMENT DOMU W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ |GOTOWY DO WPROWADZENIA - NIE WYMAGA ŻADNYCH NAKŁADÓW FINANSOWYCH | CZAPURY K. POZNANIA UL. JAGODOWA| 68,5 m2 | 4 POKOJE | Z D...

  • Mieszkanie na sprzedaż Poznań, Śródka

    Poznań

    • 460 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż duże i przestronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną dużą kuchnią ul. Warszawskiej przy rondzie Śródka| 51,7 m2| Atrakcyjna lokalizacja - pełna infrastruktura handlowo-usł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie na wynajem Poznań, Rataje

    Poznań

    • 1 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Poznaniu, os. Piastowskie 103, RATAJE| Balkon| Blisko przystanków MPK, NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRT...

  • Mieszkanie na sprzedaż Czapury

    Poznań

    • 299 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka umeblowana wyposażona | Nowe Budownictwo | Poznań Starołęka - Czapury - GOTOWIEC INWESTYCYJNY - Mieszkanie jest wynajęte - możliwość cesji umowy najmu, ale to nie jest wa...

  • Mieszkanie na sprzedaż Poznań, Starołęka

    Poznań

    • 299 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie na sprzedaż Poznań,Łazarz

    Poznań

    • 1 020 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    MIESZKANIE/BIURO NA SPRZEDAŻ | UL. MAŁECKIEGO - ŁAZARZ| NIERUCHOMOŚĆ DOSKONALE NADAJE SIĘ NA BIURO JAK I DO CELÓW MIESZKANIOWYCH| NOWE STANDARDOWE REKLAMY: oprócz dodatkowych zd...

  • Mieszkanie na sprzedaż Nowe Miasto, Poznań

    Poznań

    • 235 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 13 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Mieszkanie na sprzedaż Nowe Miasto, Poznań KSIĘGA WIECZYSTA | PEŁNA WŁASNOŚĆ | Kawalerka umeblowana, wyposażona | Poznań - GOTOWIEC INWESTYCYJNY ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z...

  • Działka na sprzedaż Chyby, Szamotulska 37

    Chyby

    • 7 800 000 zł cena
    • 12 947 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż Chyby, Szamotulska 37 NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 13 działek bud...

  • REZERWACJA OFERTY
    REZERWACJA OFERTY

    Swarzędz

    • 649 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 687 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjna duża działka budowlana Tarnowo Podgórne
    1 / 16
    Atrakcyjna duża działka budowlana Tarnowo Podgórne

    Lusówko

    • 635 000 zł cena
    • 2 547 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną, dużą działkę budowlaną w Lusówku pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną, nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lusówko, gm....

  • Dom Żabno gm. Brodnica,
    1 / 15
    Dom Żabno gm. Brodnica,

    Żabno

    • 1 350 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę domu wolnostojącego zlokalizowanego w Żabnie (powiat śremski, Gmina Brodnica) Świetna lo...

  • Promocyjna cena!!! Duża działka budowlana pod Poznaniem
    1 / 10
    Promocyjna cena!!! Duża działka budowlana pod Poznaniem

    Lusówko

    • 535 000 zł cena
    • 2 547 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Promocyjna cena!!! Atrakcyjna działka budowlana w Lusówku pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną, nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lusówko,...

  • Mieszkanie Sprzedaż, Poznań, Łazarz

    Poznań

    • 1 020 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Dom Sprzedaż, Kórnik (GW) Czołowo

    Czołowo

    • 550 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ | STAN DEWELOPERSKI | CZOŁOWO KOŁO KÓRNIKA | 95,18 m2 | 5 POKOI | DZIAŁKA 127m2 | SPOKOJNA OKOLICA | NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz trady...