• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Luboniem

(793)
  • Nowe mieszkanie w Centrum Poznania. Komfortowe 2-pokojowe z miej...

    Poznań

    • 2 250 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie w Centrum Poznania. Komfortowe 2-pokojowe z miejscem postojowym. Dostępne od 01.03.2025 r. Wyjątkowa okazja! SPRAWDŹ NOWOCZESNĄ PREZENTACJE: FILM - [url] WIR...

  • OKAZJA DLA INWESTORÓW | 2 MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ | UL. GWARNA | C...

    Poznań

    • 579 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OKAZJA DLA INWESTORÓW | 2 MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ | UL. GWARNA | CENTRUM ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: 1. WIRTUALNY SPACER - [url] 2. FILM - [url] BLOK I P...

  • Domek całoroczny pod Pogorzelicą !

    Konarzewo

    • 399 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealna nieruchomość na weekendowe wypady nad morze lub jako inwestycja pod najem! POMIĘDZY DWOMA JEZIORAMI I TYLKO NIECAŁY KILOMETR DO POGORZELICY !Do Pogorzelicy oddalone o jedyn...

  • REZERWACJA OFERTY
    REZERWACJA OFERTY

    Suchy Las

    • 5 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dom z ogrodem dla Rodziny - Lusówko
    Dom z ogrodem dla Rodziny - Lusówko

    Lusówko

    • 1 390 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe z ogródkiem, miejsce parkingowe.
    Dwupokojowe z ogródkiem, miejsce parkingowe.

    Plewiska

    • 529 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na wynajem w centrum ul. Kościuszki

    Poznań

    • 2 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    DO WYNAJĘCIA JASNE I PRZYTULNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE | CENTRUM | 53,41 m2 | Komfortowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania, przy ulic...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Kamionki

    • 1 990 000 zł cena
    • 272 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DO WYNAJĘCIA JASNA I PRZYTULNA KAWALERKA | WINOGRADY 32 m2 | INST...

    Poznań

    • 1 600 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia komfortową kawalerkę położoną w doskonałej lokalizacji na osiedlu Zwycięstwa. Mieszkanie charakteryzuje się przestronnym wnętrzem oraz blisk...

  • Lokal użytkowy Mosina, Fiedlera
    1 / 15
    Lokal użytkowy Mosina, Fiedlera

    Mosina

    • 1 200 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 1 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu usytuowanego w Mosinie. Nieruchomość o powierzchni 920 m² składająca się z dwóch poziomów  piwnica (około 400m2)  i parter (...

  • DO WYNAJĘCIA JASNE I PRZYTULNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE, | ŁAZARZ |...

    Poznań

    • 2 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania, przy ulicy Kossaka. Idealne dla osób szukających dogodnej lokalizacji w pobliżu centrum m...

  • DO WYNAJĘCIA PRZESTRONNE, DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE | 3 BALKONY | 6...

    Poznań

    • 3 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    DO WYNAJĘCIA PRZESTRONNE, DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE | 3 BALKONY | 62 m2 | JUNIKOWO  Idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, łatwy dostęp do centrum oraz spokojne otoczenie....

  • Przepiękny bliźniak na nowym osiedlu!
    Przepiękny bliźniak na nowym osiedlu!

    Rabowice

    • 799 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce,
    1 / 12
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce,

    Poznań

    • 810 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego na poznańskich Jeżycach, przy ul. Mickiewicza. To funkcjonalne mieszkanie znajduje się na wysokim parterze k...

  • GRUNWALD parterowy dom z garażem w ok.ul.Leszczynskiej
    1 / 7
    GRUNWALD parterowy dom z garażem w ok.ul.Leszczynskiej

    Poznań

    • 3 050 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom parterowy na Grunwaldzie z poddaszem do dowolnej aranżacji. Budynek wolnostojący o pow.220m2 na działce 700m2 z wolnostojącym garażem. Budowany z cegły , podpiwniczony, ociepl...

  • NA SPRZEDAŻ KAWALERKA W STYLU LOFTOWYM Z BALKONEM I MIEJSCEM POST...

    Poznań

    • 410 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ KAWALERKA W STYLU LOFTOWYM Z OTWARTĄ KUCHNIĄ I BALKONEM | GÓRCZYN | UL. KRAUTHOFERA | 32 m2 | ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SPACER - [u...

  • Mieszkanie 3 pokojowe, Łazarz, sprzedaż / zamiana
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe, Łazarz, sprzedaż / zamiana

    Poznań

    • 950 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 97,50 m2, zlokalizowanego na Łazarzu. Lokal położony na 3 piętrze, w 4 piętrowej odnowionej i bardzo z...

  • Atrakcyjne mieszkanie 47 m² z balkonem i piwnicą - Os. Wichrowe W...

    Poznań

    • 469 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,8 m², na 14. piętrze w jednym z budynków na osiedlu Wichrowe Wzgórze. W cenie mieszkania jest pełne umeblowanie oraz sprzęt widoczny...

  • Działka usługowa Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Piątkowo,
    1 / 7
    Działka usługowa Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Piątkowo,

    Poznań

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 935 m2 powierzchnia
    • 1 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Niezwykła nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż! To przestronna działka o powierzchni 1935 m² zlokalizowana na atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy w Poznaniu. Dla inwesto...

  • Wynajmę Halę Magazyn ogrzewana 450m2 biura socjal
    1 / 6
    Wynajmę Halę Magazyn ogrzewana 450m2 biura socjal

    Przeźmierowo

    • 25 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    .HALA MAGAZYNOWA ogrzewana o konstrukcji z dwuteowników stalowych i płyt obornickiej . Z hali wejście do pomieszczeń socjalnych w budynku gospodarczym(...