• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łasieczniki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Lubawką

(80)
  • Działka 4152m2 w miejscowości Stara Białka
    1 / 5
    Działka 4152m2 w miejscowości Stara Białka

    Stara Białka

    • 280 000 zł cena
    • 4 152 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w miejscowości Stara Białka 8 gmina: Lubawka, powiat: kamiennogórski, województwo: dolnośląskie. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przest...

  • Mieszkanie Mieroszów

    Mieroszów

    • 170 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Prezentujemy Kawalerkę 30m2 znajdującą się w miejscowości Mieroszów. Kawalerka świeżo po remoncie, posiada oddzielną kuchnię. Nieruchomość położona jest na parterze dwu-pi...

  • Mieszkanie Mieroszów

    Mieroszów

    • 220 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się w miejscowości Mieroszów. Mieszkanie składa się z holu, łazienki z WC, Kuchni, oraz 2 pokoi(jeden przejści...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 040 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2008m2 w kształcie trapezu. Działka o wymiarach 55,45m na 40,42m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właściciel jest...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 040 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2008m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 45m i długość 44m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 040 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Mieroszów ul. Wiejska

    Mieroszów » ul. Wiejska

    • 148 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, położonego na II piętrze w kamienicy w malowniczej miejscowości Mieroszów. Na powierzchni...

  • Mieszkanie Mieroszów ul. Ogrodowa

    Mieroszów » ul. Ogrodowa

    • 199 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 1 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    CENA DO NEGOCJACJI! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - dwupoziomowe mieszkanie o charakterze samodzielnego lokalu mieszkalnego (bezczynszowe), stanowiące połowę domu. N...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 268 580 zł cena
    • 2 066 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2066m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 44m i długość 49m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 950 zł cena
    • 2 015 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2015m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 45m i długość 44m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 260 650 zł cena
    • 2 005 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2005m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 45m i długość 44m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 260 520 zł cena
    • 2 004 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2004m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 42m i długość 46m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 430 zł cena
    • 2 011 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2011m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 41m i długość 50m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 398 710 zł cena
    • 3 067 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.3067m2.Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właściciel jest w trakcie budowy kanalizy. Teren równy, płaski. Działki w...

  • Dom Karpacz

    Karpacz

    • 6 600 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pensjonat na sprzedaż w sercu Karkonoszy | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - zaufane biuro nieruchomości - z przyjemnością prezentuje unikalną ofertę inwestyc...

  • Domek mobilny 48 m2 holenderski, wyposażony, całoroczny, nowy

    Karpacz

    • 247 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    www.verohomes.pl Zapraszamy do kupna domu mobilnego w rozmiarze 48 m2. Domek jest całoroczny, przystosowany do zamieszkania na stałe, docieplony grubą warstwą piany termoizolacy...

  • Lokal Szczepanów

    Szczepanów

    • 220 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku gospodarczego w niedalekiej odległości od Świdnicy. Idealny pod usługi oraz handel. Możliwość zrobien...

  • Działka Ściegny

    Ściegny

    • 2 110 000 zł cena
    • 21 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o powierzchni 2.11 ha na pograniczu miejscowości Karpacz - Ścięgny. Działka w większości oznaczona jako teren zabudowy usługowej z zielenią towarzyszącą Uz., oraz lasy ZL....

  • działka budowlana Karpacz
    działka budowlana Karpacz

    Karpacz

    • 5 800 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 1 568 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam doskonale zlokalizowaną działkę budowlaną .Cena do negocjacji

  • Sprzedam działkę budowlaną.
    Sprzedam działkę budowlaną.

    Bukowiec

    • 220 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Bukowcu przy ul. Wiejskiej.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom z ziemią rolną, stodołą i stawem

    Mysłów

    • 477 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NIE SZUKAJ DŁUŻEJ! OFERTA TYLKO U NAS! Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu na sprzedaż oryginalny - parterowy dom fiński wybudowany w latach 50-tych oraz murowana solidna s...

  • Działka Przesieka

    Przesieka

    • 6 600 000 zł cena
    • 7 327 m2 powierzchnia
    • 901 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Waweldom poleca: Pensjonat na sprzedaż w sercu Karkonoszy Waweldom.pl - zaufane biuro nieruchomości - prezentuje wyjątkową ofertę inwestycyjną: urokliwy pensjonat zlok...

  • 1 / 3
    Dąbrowica, gm.Jastków. Plan zagospodarowania,media

    Dąbrowica

    • 519 900 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, 2700 mkw, Dąbrowica, , gmina Jastków, Plan zagospodarowania media BARDZO BLISKO LUBLINADziałka:- 2 linia zabudowy- prostokąt- działka płaskaWymiary:- 29x86mMedia:- woda: t...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mysłakowice

    • 770 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mysłakowice

    • 770 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 19
    Dom dwór, zamek, pałac

    Bobrów

    • 3 000 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 27 523 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Łomnica

    • 1 200 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jeżów Sudecki

    • 2 800 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Podgórzyn

    • 3 500 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 11 946 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sosnówka

    • 451 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 16 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnówka

    • 594 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom Podgórzyn

    Podgórzyn

    • 3 500 000 zł cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zakupu domu w zabudowie rezydencjonalnej położonego w Karkonoszach w miejscowości Podgórzyn powiat Karkonoski u stóp Chojnika. Nieruchomość usytuowana na działkach o...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sady Dolne

    • 474 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowe działki w sercu Karkonoszy
    1 / 8
    Wyjątkowe działki w sercu Karkonoszy

    Marczyce

    • 1 750 000 zł cena
    • 25 117 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    słoneczna działka we wsi Marczyce gm.Podgórzyn nad zalewem Sosnówki ,super lokalizacja położenie w zaciszu lasu z obu stron w głębi drogi ulicy Książęcej, w pobliżu zabudowa apar...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniami przynależnymi

    Łomnica

    • 53 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości Krzysztofa Skrzypiec w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt KA1K/GUp-s/318/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodząc...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniami przynależnymi – bez c...

    Mysłakowice

    • 66 499 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości Krzysztofa Skrzypca w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt KA1K/GUp-s/318/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzące...

  • Łomnica sprzedam działkę pod inwestycje 72a
    1 / 6
    Łomnica sprzedam działkę pod inwestycje 72a

    Łomnica

    • 2 490 000 zł cena
    • 7 243 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka położona w Łomnicy przy ulicy Wysokiej (gmina Mysłakowice). Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 130/5 o powierzchni 7 243 m2...

  • Sprzedam działki rolno budowlane
    1 / 16
    Sprzedam działki rolno budowlane

    Stare Rochowice

    • 400 000 zł cena
    • 43 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam 2 działki rolno budowlane połączone ze sobą z możliwością zabudowy mieszkaniowej. Z dostępem do drogi powiatowej i po dwóch stronach drogi gminnej oraz mediów. Działki sło...

  • Dom w Miłkowie z widokiem na Śnieżkę
    1 / 15
    Dom w Miłkowie z widokiem na Śnieżkę

    Miłków

    • 799 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 5 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w Miłkowie – 138 m², działka 1194 m², widok na Śnieżkę! Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 137,9 m², położony w spokojnej, malowniczej miejsc...

  • Dom z działką w Wojanowie - Jelenia Góra
    1 / 14
    Dom z działką w Wojanowie - Jelenia Góra

    Wojanów

    • 920 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM JEDNORODZINNY W PRZEPIĘKNEJ OKOLICY. Posiadam do sprzedania dom jednorodzinny 150m2, wolnostojący położony na działce 900m2 w urokliwej wsi Wojanów (województwo dolnośląskie,...

  • Dom Podgórzyn rynek pierwotny

    Podgórzyn

    • 859 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    REKA Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nowopowstającą inwestycją IDYLLA II w malowniczo-turystycznej miejscowości Podgórzyn. Nieruchomości w zabudowie szeregowej i bli...

  • Górska działka pod wymarzony dom!
    1 / 12
    Górska działka pod wymarzony dom!

    Łomnica

    • 120 000 zł cena
    • 1 561 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Łomnica, gmina Głuszyca, powiat wałbrzyski. Nier...

  • Działka budowlana Podgórzyn,
    1 / 3
    Działka budowlana Podgórzyn,

    Podgórzyn

    • 700 000 zł cena
    • 2 212 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna na sprzedaż - 2212 m² -  warunki zabudowy na zabudowę wielorodzinną Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z czterech działek o łącznej powi...

  • Działka budowlana Mysłakowice,
    1 / 3
    Działka budowlana Mysłakowice,

    Mysłakowice

    • 215 000 zł cena
    • 1 178 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1178 m², przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w malowniczych Mysłakowicach, w powiecie jeleniogórskim. Nieruchomość znajduje...

  • Dom Mysłakowice,
    1 / 3
    Dom Mysłakowice,

    Mysłakowice

    • 590 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, 3-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 94 m², położony na malowniczej działce w miejscowości Mysłakowice, w powiecie jeleniogórskim. Nieruchomość znajduje się w spo...

  • Duże mieszkanie z widokiem Mysłakowice
    1 / 16
    Duże mieszkanie z widokiem Mysłakowice

    Mysłakowice

    • 569 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na II piętrze o powierzchni 108 m², położone w spokojnej okolicy, w niskim, solidnym bud...

  • Dom w sercu Karkonoszy oaza spokoju i przygody
    1 / 16
    Dom w sercu Karkonoszy oaza spokoju i przygody

    Sosnówka

    • 1 675 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 16 263 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom w sercu Karkonoszy – Twoja oaza spokoju i przygody! Marzysz o własnym kącie w malowniczy...

  • Dom  gm. Podgórzyn, Nowa
    Dom gm. Podgórzyn, Nowa

    Miłków

    • 749 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rekreacyjny domek w Podgórzynie (k. Jeleniej Góry) - modnej bazie wypadowej Dolnego Śląska. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-Opuchlik [tel] Dom z wykończeniem pod klucz ( kuchnia...

  • 1 / 3
    Przetarg - działka zabudowana

    Wolbromek

    • 75 000 zł cena
    • 1 399 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 205/2026Starosty JaworskiegoZ dnia 14 kwietnia 2026 r.STAROSTA JAWORSKIDziałając na podstawie § 6 ust. 1 i ust. 7 rozporządzenia Rady Ministrów z d...

  • Mieszkanie na wynajem w Sosnówce.
    Mieszkanie na wynajem w Sosnówce.

    Sosnówka

    • 2 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego lokalu w Sosnówce, który łączy w sobie funkcjonalność...