• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Lubawką

(80)
  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 11
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 739 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 54,82 m², położony przy ul. Nadrzecznej. Nieruchomość stanowi połączenie komfortowego miejsca do życia oraz sprawdzone...

  • Mieszkanie Karpacz ul. Przemysłowa

    Karpacz » ul. Przemysłowa

    • 890 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowy apartament inwestycyjny w Karpaczu | topowa lokalizacja.Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w kameralnym osiedlu Leśny Dom przy ul. Przemysłowej w...

  • Lokal użytkowy w centrum Mieroszowa sprzedam
    1 / 5
    Lokal użytkowy w centrum Mieroszowa sprzedam

    Mieroszów

    • 19 000 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lub do wynajęcia lokal użytkowy, w Mieroszowie, przy ul. Kopernika 3. Z wejściem bezpośrednio z ulicy. Znajduje się on w głównym ciagu komunikacyjnym co sprawia, że je...

  • Działka Jabłów ul.

    Jabłów

    • 85 680 zł cena
    • 1 428 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w górach? Jednak niedaleko cywilizacji? Omega Estate ma coś dla Ciebie! Jabłów - bo, o nim mowa, to rozwijająca się miejscowość z dobrym dojazdem do miasta, a widok...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 4
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 747 225 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa propozycja inwestycyjna w miejscowości Ścięgny, tuż obok Karpacz - w spokojnej, kameralnej części regionu, z bezpośrednim widokiem na majestatyczną Śnieżka. To lokalizac...

  • Nowy Apartament w Kowary
    1 / 6
    Nowy Apartament w Kowary

    Kowary

    • 296 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowy Apartament 47m2 , Stan Deweloperski. 2023r [url] z Parking, ul. Górnicza 30 58-530 KOWARY

  • Sprzedam dom
    1 / 16
    Sprzedam dom

    Chełmsko Śląskie

    • 720 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam atrakcyjny dom , . o powierzchni 100 m2 posadowiony na działce 405m2. Dom jest wykonany oraz urządzony funkcjonalnie po gruntownym remoncie zakończonym z końcem 2024 roku....

  • Obiekt hotelowy Karpacz centrum
    1 / 13
    Obiekt hotelowy Karpacz centrum

    Karpacz

    • 10 000 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam nieruchomość w doskonałej lokalizacji w centrum Karpacza bezpośrednio przy głównej drodze.Trzy budynki na działce 0,48 h Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Krzeszów - dom 186 m2 znakomita lokalizacja
    1 / 16
    Krzeszów - dom 186 m2 znakomita lokalizacja

    Krzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 2 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 186 m2 z połowy XIX wieku znajdujący się na dużej działce o powierzchni 2486...

  • Apartament inwestycyjny Karpacz | Prusa | parking

    Karpacz » ul. Prusa

    • 418 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny w Karpaczu, położony przy ul. Bolesława Prusa 2B, na spokojnym i cenionym Osiedlu Skalnym. Lokal znajduje się na parterze budynku i ma po...

  • Apartament inwestycyjny 42 m² | Karpacz | garaż |

    Karpacz » ul. Prusa

    • 462 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny w Karpaczu, położony przy ul. Bolesława Prusa 2B, na cenionym Osiedlu Skalnym. Lokal znajduje się na parterze i ma powierzchnię 42,27 m²....

  • Krzeszów - działka inwestycyjna 2486 m2
    1 / 16
    Krzeszów - działka inwestycyjna 2486 m2

    Krzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 2 486 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntowa o powierzchni 2486 m² zabudowana domem wolnostojącym o powierzchni 186 m2 z połowy XIX wiek...

  • Apartament z garażem w Karpaczu

    Karpacz » ul. Przemysłowa

    • 525 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Funkcjonalny, dwupokojowy apartament z balkonem, idealny dla 2–4 osób.Mieszkanie jest bardzo zadbane, w pełni wyposażone i gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Cies...

  • atrakcyjna działka z pięknym widokiem

    Jabłów

    • 134 435 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działki w kształcie prostokąta o powierzchni od 1169 m2 do 1209 m2 położone w Jabłowie, gmina Stare Bogaczowice.Cena 115 zł za m2Nieruchomości są bardzo atrakcyjne poło...

  • Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,
    1 / 6
    Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,

    Jabłów

    • 520 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ STAN SUROWY ZAMKNIĘTY JABŁÓW/BOGUSZÓW GORCE Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym w zabudowie bliźniacz...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 3
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 323 143 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    PRYWATNY AZYL W KAMERALNEJ ATMOSFERZE GÓRSKIEGO KURORTU! Apartament inwestycyjny o powierzchni 32,74 m2 znajduje się na parterze budynku i składa się z: - przedpokoju - 4,64 m2 -...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 3
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 414 046 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PRYWATNY AZYL W KAMERALNEJ ATMOSFERZE GÓRSKIEGO KURORTU! Apartament inwestycyjny o powierzchni 41,95 m2 znajduje się na parterze budynku i składa się z: - przedpokoju - 4,09 m2 -...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 4
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 493 611 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 503 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRYWATNY AZYL W KAMERALNEJ ATMOSFERZE GÓRSKIEGO KURORTU! Apartament inwestycyjny o powierzchni 47,97 m2 znajduje się na parterze budynku i składa się z: - przedpokoju - 6,01 m2 -...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 3
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 338 057 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    PRYWATNY AZYL W KAMERALNEJ ATMOSFERZE GÓRSKIEGO KURORTU! Apartament inwestycyjny o powierzchni 32,62 m2 znajduje się na II piętrze budynku i składa się z: - przedpokoju - 3,07 m2...

  • Dom Szczepanów

    Szczepanów

    • 200 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 2 299 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przy ul. Lipnickiej nr 46 w Szczepanowie położony jest parterowy dom do kapitalnego remontu. Infrastruktura - Energia, Woda, Kanalizacja w budynku, CO węglowe, nieruchomość ogrodzo...