• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
  • Tarnów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kamieniem Pomorskim

(162)
  • Ładzin - działka przygotowana do budowy
    1 / 5
    Ładzin - działka przygotowana do budowy

    Ładzin

    • 205 000 zł cena
    • 1 483 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w ładnej, spokojnej, zielonej okolicy. Jest równa, wykarczowana, regularnie koszona od kilku lat. Ogrodzona ze wszystkich stron: z przodu ogrodzenie panelowe,...

  • 2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja
    1 / 16
    2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja

    Kołczewo

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z garażem – Kołczewo, ul. Słoneczna 6 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać. Nieprzypadkowo Ko...

  • Na sprzedaż piękny pensjonat 600 m od morza!
    1 / 16
    Na sprzedaż piękny pensjonat 600 m od morza!

    Pobierowo

    • 1 599 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 7 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy ofertę sprzedaży, pięknego pensjonatu położonego nad Morzem Bałtyckim, w uroczym Pobierowie (woj. zachodniopomor...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w Dziwnówku do wynajęcia
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe w Dziwnówku do wynajęcia

    Dziwnówek

    • 3 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3 pokojowe blisko centrum i morza do wynajęcia od 01.04.2026 r.woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. 31...

  • Działka nad morzem
    1 / 14
    Działka nad morzem

    Międzywodzie

    • 384 221 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Działka budowlana 1817 m² w cichej części Międzywodzia. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości gruntowej, położonej w nadmor...

  • Sprzedam działke 3100m2 Dziwnowek 900m do morza
    Sprzedam działke 3100m2 Dziwnowek 900m do morza

    Dziwnówek

    • 128 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke rekreacyjna Morzem w Dziwnowku 900m do morza. Powierzchnia 3100qm z mozliwoscia podzialu. Cena.128zl - 1m2 Kontakt tel. Pan Robert 0049176 84379518

  • Pas nadmorski - działka z WZ pod fotowoltaikę - farmę!
    1 / 5
    Pas nadmorski - działka z WZ pod fotowoltaikę - farmę!

    Chomino

    • 400 000 zł cena
    • 38 300 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Chomino niedaleko Pobierowa - działka nr 213 obręb Chomino, o powierzchni 3,83 ha. Podziemna linia kablowa SN wzdłuż drogi asfaltowej. Światłowód telekomunikacyjny i woda na działc...

  • Nieruchomości - Wolin

    Wolin

    • 1 938 600 zł cena
    • 32 310 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE Na podstawie przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j.: Dz. U. z 2024 r., poz. 1145 ze zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament nad morzem-basen, sauna, garaż!
    1 / 16
    Apartament nad morzem-basen, sauna, garaż!

    Dziwnów

    • 780 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ! APARTAMENT Z WIDOKIEM NA RZEKĘ,CAŁOROCZNY Z KLIMATYZACJĄ, BALKONEM I MIEJSCEM GARAŻOWYM ORAZ DOSTĘPEM DO BASENU, SAUNY I SALI FITNESS! Apartament składa s...

  • Apartament nad morzem balkon, garaż, Spa, winda
    1 / 13
    Apartament nad morzem balkon, garaż, Spa, winda

    Pobierowo

    • 916 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 23 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ! APARTAMENT WAKACYJNY Z MIEJSCEM PARKINGOWYM i TARASEM I DOSTĘPEM DO SPA 80 M OD PLAŻY Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 2 piętrze z dużym bal...

  • Pobierowo - apartament blisko morza na sprzedaż.
    1 / 16
    Pobierowo - apartament blisko morza na sprzedaż.

    Pobierowo

    • 699 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu atrakcyjny apartament, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Pobierowa, w sąsiedztwie sosnowego lasu i pobliżu pięknej plaży i morza. Bezpośrednie sąsiedztwo plaży...

  • Okazja ! dzialka z warunkami zabudowy 3 kmdo morza Pobierowo
    1 / 6
    Okazja ! dzialka z warunkami zabudowy 3 kmdo morza Pobierowo

    Pobierowo

    • 399 000 zł cena
    • 1 818 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z warunkami, w Gostyniu ( zachodniopomorskie) 3 km do Pobierowa i pięknej piaszczystej plaży. Dostęp do mediów woda, kanalizacja, prąd, gaz o...

  • Działka pod inwestycję w Pobierowie
    Działka pod inwestycję w Pobierowie

    Pobierowo

    • 4 200 000 zł cena
    • 1 907 m2 powierzchnia
    • 2 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1907 m2. Zlokalizowana na skraju Pobierowa, otoczona sosnowym lasem w odległości około 250 m od plaży. Działka ta jest je...

  • Malownicze działki nad morzem , tylko 3 km do morza .
    Malownicze działki nad morzem , tylko 3 km do morza .

    Pobierowo

    • 310 500 zł cena
    • 1 725 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o całkowitej pow.1760m2. możliwość kupienia dwóch takich samych działek obok siebie. Wydane są warunki zabudowy również na obie działki. Sprzedam piękną dużą dzi...

  • Działka budowlana 3 km od morza, warunki zabudowy
    Działka budowlana 3 km od morza, warunki zabudowy

    Pobierowo

    • 326 700 zł cena
    • 1 815 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną dużą działkę 1760m2 , wszystkie media ; woda-kanalizacja ,prąd , gaz , .Działka ma duży potencjał , może być wykorzystana pod turystykę lub dla celów prywatnych . O...

  • Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice
    1 / 8
    Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice

    Ninikowo

    • 169 130 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Ninikowo, Gmina Karnice, Powiat Gryfice, 3 km do morza - Rewal, o powierzchni 1301 m 2 , z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (...

  • Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice
    1 / 8
    Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice

    Ninikowo

    • 181 350 zł cena
    • 1 395 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Ninikowo, Gmina Karnice, Powiat Gryfice, 3 km do morza - Rewal, o powierzchni 1395 m 2 , z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (...

  • Działka Kodrąbek

    Kodrąbek

    • 647 400 zł cena
    • 6 474 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży – działki nr 74/5 i 74/6, Kodrąbek – Wyspa WolinNa sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 6474 m², położone w miejscowości Kodrąbek w gminie Wolin, województw...

  • Działka Budowlana w urokliwej Wisełce!

    Wisełka

    • 550 000 zł cena
    • 936 m2 powierzchnia
    • 588 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w urokliwej Wisełce!Atrakcyjna działka budowlana nad morzem w urokliwej miejscowości Wisełka, w otoczeniu Wolińskiego Parku Narodowego.Miejscowość oddalona 10 km...

  • APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA ZALEW ! ! !
    1 / 16
    APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA ZALEW ! ! !

    Dziwnówek

    • 750 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament z widokiem na morze o pow. 40,19 m2 zlokalizowany na poziomie VI piętra w XI kondygnacyjnym budynku rekreacyjno – wypoczynkowym wyposa...