• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dąbrowa Tarnowska
  • Łupowo
  • Trzebów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kamieniem Pomorskim

(162)
  • Dom  Pobierowo gm. Rewal, Ciechanowska
    1 / 15
    Dom Pobierowo gm. Rewal, Ciechanowska

    Pobierowo

    • 25 127 510 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 50 256 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poranek przy Ciechanowskiej w Pobierowie rozpoczynający się od ciepłych promieni słońca muskających marmurowe podłogi. Słone, morskie powietrze wpada przez ogromne, aluminiowe okna...

  • Działka budowlana 15 km od Dziwnówka
    1 / 6
    Działka budowlana 15 km od Dziwnówka

    Grębowo

    • 299 000 zł cena
    • 3 030 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka ze starodrzewem – Grębów k. Kamienia Pomorskiego Zaledwie 15 km od Dziwnówka, 7 km od Zalewu Kamieńskiego. Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczym Gręb...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny w centrum Dziwnowa, blisko plaży

    Dziwnów » ul. Parkowa

    • 500 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Lokal mieszkalny w centrum Dziwnowa, blisko plaży, w sąsiedztwie parku. Na sprzedaż lokal położony w atrakcyjnej nadmorskiej lokalizacji – Dziwnów, zaledwie 120 metrów od plaży.Ide...

  • Na sprzedaż cały bliźniak w cenie apartamentu.

    Dziwnówek

    • 1 100 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 12 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? CZY chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ? I na pewno byś wolał segment domu niż miesz...

  • Na sprzedaż cały bliźniak w cenie apartamentu.

    Dziwnówek

    • 1 100 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 12 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Wolin
    Dom Wolin

    Wolin

    • 1 400 000 zł cena
    • 471 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolin / Wiejska / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na sprzedaż super usytuowany Dom znajdujący się w Wolinie przy ulicy Wiejskiej 14. Dom został wybudowany w 1970r. i idealni...

  • Dziwnówek - mieszkanie 2 pokojowe
    Dziwnówek - mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnówek

    • 2 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe blisko morza i centrum do wynajęcia od 01.12.2027 r. dłuższy okres czasu. Ogrzewanie i woda z sieci. Koszt 2600 zł. na dzień dzisiejszy za miesiąc, w tym zawa...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 709 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B20, balkon: 13,10 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 602 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B15, taras: 12,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 556 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C12, balkon: 9,60 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 769 100 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B50, balkon: 13,10 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 646 300 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C55, balkon: 9,50 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 811 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C52, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 763 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A27, balkon: 9,60 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 597 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A13, taras: 12,5 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 712 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A7, balkon: 9,70 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 672 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C57, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 693 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A5, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne