• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kamieniem Pomorskim

(162)
  • 1 / 3
    Przetarg - Międzywodzie

    Międzywodzie

    • 18 450 000 zł cena
    • 15 936 m2 powierzchnia
    • 1 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Burmistrz Dziwnowa OGŁASZA NA DZIEŃ 22 maja 2026 roku Do sprzedaży przeznaczono działki położone w Międzywodziu: · 6 działek (od nr 156/48 do 156/50 i od 156/52 do 15...

  • Mieszkanie Dziwnów, Spadochroniarzy Polskich
    Mieszkanie Dziwnów, Spadochroniarzy Polskich

    Dziwnów

    • 715 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Apartament z kompleksem SPA W CENIE o powierzchni 44m2. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale. Składa się z: - przestronny pokój dzienny z wyjś...

  • Apartament 200 m od plaży i widok na wodę
    1 / 16
    Apartament 200 m od plaży i widok na wodę

    Dziwnówek

    • 549 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Inwestycja w zdrowie i przyszłość: Apartament Vela Mare w sercu powstającego Uzdrowiska!Szukasz miejsca, które łączy luksusowy wypoczynek z realnym zyskiem i dbaniem o zdrowie? Mam...

  • Okazja Pobierowo oś. wypoczynkowy 55 miejsc.
    1 / 16
    Okazja Pobierowo oś. wypoczynkowy 55 miejsc.

    Pobierowo

    • 2 720 000 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 4 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    O Nieruchomości. Funkcjonująca, dochodowa, nieruchomość zlokalizowana w nadmorskim kurorcie Pobierowo, 7 minut do morza i pięknej plaży. Co ważne, od wielu lat gośćmi są tutaj co...

  • Dom pokazowy – pełne wyposażenie, oferta specjalna
    1 / 16
    Dom pokazowy – pełne wyposażenie, oferta specjalna

    Kołczewo

    • 1 999 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wyjątkowego domu nad jeziorem, do którego możesz wprowadzić się od razu – bez urządzania i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na kameralnym osiedlu no...

  • Dom premium nad jeziorem - wiosenna promocja!
    1 / 16
    Dom premium nad jeziorem - wiosenna promocja!

    Kołczewo

    • 2 500 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 14 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ostatnia szansa na luksusowy dom nad jeziorem w Kołczewie – teraz w promocyjnej cenie obniżonej aż o 350 000 zł! Przestronny, elegancki dom w standardzie premium, z dużymi przesz...

  • 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu
    1 / 16
    4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu

    Wolin

    • 679 576 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowy lokal mieszkalny w budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Krótkiej w Wolinie z ogródkiem o wielkości 70,00 m² składający się II kondygnacji (I piętro i poddasze). Na metraż l...

  • Działka budowlana Wolin,
    1 / 7
    Działka budowlana Wolin,

    Wolin

    • 319 800 zł cena
    • 1 066 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki inwestycyjne - Kołczewo Oferujemy atrakcyjne działki inwestycyjne położone w miejscowości Kołczewo, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przes...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Międzywodzie: kawiarnia+ mieszkania, 600m od morza
    Międzywodzie: kawiarnia+ mieszkania, 600m od morza

    Międzywodzie

    • 4 800 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 13 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzywodzie! Prosperująca od lat, znana i lubiana kawiarnia, jedno - i dwupoziomowe pokoje, dwa duże mieszkania, a wszystko to wykończone ze smakiem - piękna mahoniowa stolarka, f...

  • dom blisko morza z bardzo dużą działką
    1 / 13
    dom blisko morza z bardzo dużą działką

    Jarszewo

    • 950 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom blisko morza, w ciszy, w otoczeniu zieleni, z bardzo dużą działką – okolice Kamienia Pomorskiego Jeśli marzysz o życiu blisko Bałtyku, ale bez wakacyjnego tłoku i hałasu, ta ni...

  • Lokal użytkowy Pobierowo gm. Rewal
    1 / 20
    Lokal użytkowy Pobierowo gm. Rewal

    Pobierowo

    • 1 660 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 2 594 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    *** !!! --- OKAZJA --- !!! *** PENSJONAT ze STOŁÓWKĄ (21 pokoi z łazienkami dla ok 53 osób) - ok 500 m od plaży ! * przestronna recepcja z kominkiem * stołówka na ok. 45 osób wr...

  • Niższa cena: atrakcyjny apartament w Dziwnowie!
    1 / 16
    Niższa cena: atrakcyjny apartament w Dziwnowie!

    Dziwnów

    • 725 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferujemy wyjątkowy apartament mieszczący się w nowoczesnym osiedlu apartamentowców z 2022 rok...

  • Na sprzedaż dom + 3 domki letniskowe – Pobierowo

    Pobierowo » ul. Lubelska

    • 2 200 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 30 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom + 3 domki letniskowe – Pobierowo, 600 m od plaży, Lokalizacja: Pobierowo- Powierzchnia domu: 72 m²- Powierzchnia działki: 1379 m²- Odległość do plaży: ok. 600 m Opi...

  • Działka pod inwestycję Pobierowo
    1 / 2
    Działka pod inwestycję Pobierowo

    Pobierowo

    • 4 990 000 zł cena
    • 1 907 m2 powierzchnia
    • 2 617 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DOSKONAŁA LOKATA KAPITAŁU Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1907 m2. Zlokalizowana we wschodniej części Pobierowa, otoczona sosnowym lasem w odległości ok...

  • Działka budowlana nad Dziwną
    1 / 12
    Działka budowlana nad Dziwną

    Sierosław

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sierosław - Działka budowlana ( 20 arów)- media przy drodze. W sąsiedztwie nowe budynki lub rozpoczęte budowy. Działka położona blisko brzegu rzeki Dziwna, naprzeciw Wyspy Kormoran...

  • Działka pod zabudowę wielorodzinną nad morzem
    1 / 3
    Działka pod zabudowę wielorodzinną nad morzem

    Dziwnów

    • 1 200 000 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 2 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 783 o pow. 570m2, poł. w Dziwnowie, przy ul. Dziwnej. Działka uzbrojona w przyłącze wodnokanalizacyjne, energetyczne i gazowe, posiada dostęp do drogi public...

  • Komfortowy Apartament z tarasem

    Pobierowo » ul. Toruńska

    • 439 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Marzysz o wygodnym Apartamencie nad morzem? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.Ogrodzony teren, zabudowa szeregowa pośród drzew, zacieniony taras, a do tego komfortowe wnętrze!Prze...

  • Atrakcyjne działki nad morzem z warunkami
    1 / 15
    Atrakcyjne działki nad morzem z warunkami

    Gostyń

    • 380 000 zł cena
    • 1 731 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z warunkami, w Gostyniu 3 km do Pobierowa i pięknej piaszczystej plaży. Dostęp do mediów woda, kanalizacja, prąd, gaz oraz droga dojazdowa. P...

  • Horizon Park apartament przy PORTA MARE
    1 / 16
    Horizon Park apartament przy PORTA MARE

    Dziwnówek

    • 997 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 22 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Odkryj dwupoziomowy apartament (44,60 m²) w Dziwnówku, który łączy kameralny spokój z infrastrukturą wartą miliony. To inwestycja w standardzie Premium, gotowa na przyjęcie do 6 g...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Wisełka

    Wisełka

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 2 885 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Wisełka, Gmina Wolin Powiat Kamieński, woj. Zac...