• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kamieniem Pomorskim

(16)
  • Dom  Pobierowo gm. Rewal, Ciechanowska
    1 / 15
    Dom Pobierowo gm. Rewal, Ciechanowska

    Pobierowo

    • 25 127 510 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 50 256 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poranek przy Ciechanowskiej w Pobierowie rozpoczynający się od ciepłych promieni słońca muskających marmurowe podłogi. Słone, morskie powietrze wpada przez ogromne, aluminiowe okna...

  • Na sprzedaż cały bliźniak w cenie apartamentu.

    Dziwnówek

    • 1 100 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 12 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? CZY chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ? I na pewno byś wolał segment domu niż miesz...

  • Na sprzedaż cały bliźniak w cenie apartamentu.

    Dziwnówek

    • 1 100 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 12 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Wolin
    Dom Wolin

    Wolin

    • 1 400 000 zł cena
    • 471 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolin / Wiejska / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na sprzedaż super usytuowany Dom znajdujący się w Wolinie przy ulicy Wiejskiej 14. Dom został wybudowany w 1970r. i idealni...

  • Okazja Pobierowo oś. wypoczynkowy 55 miejsc.
    1 / 16
    Okazja Pobierowo oś. wypoczynkowy 55 miejsc.

    Pobierowo

    • 2 720 000 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 4 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    O Nieruchomości. Funkcjonująca, dochodowa, nieruchomość zlokalizowana w nadmorskim kurorcie Pobierowo, 7 minut do morza i pięknej plaży. Co ważne, od wielu lat gośćmi są tutaj co...

  • Dom pokazowy – pełne wyposażenie, oferta specjalna
    1 / 16
    Dom pokazowy – pełne wyposażenie, oferta specjalna

    Kołczewo

    • 1 999 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wyjątkowego domu nad jeziorem, do którego możesz wprowadzić się od razu – bez urządzania i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na kameralnym osiedlu no...

  • Dom premium nad jeziorem - wiosenna promocja!
    1 / 16
    Dom premium nad jeziorem - wiosenna promocja!

    Kołczewo

    • 2 500 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 14 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ostatnia szansa na luksusowy dom nad jeziorem w Kołczewie – teraz w promocyjnej cenie obniżonej aż o 350 000 zł! Przestronny, elegancki dom w standardzie premium, z dużymi przesz...

  • Międzywodzie: kawiarnia+ mieszkania, 600m od morza
    Międzywodzie: kawiarnia+ mieszkania, 600m od morza

    Międzywodzie

    • 4 800 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 13 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzywodzie! Prosperująca od lat, znana i lubiana kawiarnia, jedno - i dwupoziomowe pokoje, dwa duże mieszkania, a wszystko to wykończone ze smakiem - piękna mahoniowa stolarka, f...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • dom blisko morza z bardzo dużą działką
    1 / 13
    dom blisko morza z bardzo dużą działką

    Jarszewo

    • 950 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom blisko morza, w ciszy, w otoczeniu zieleni, z bardzo dużą działką – okolice Kamienia Pomorskiego Jeśli marzysz o życiu blisko Bałtyku, ale bez wakacyjnego tłoku i hałasu, ta ni...

  • Na sprzedaż dom + 3 domki letniskowe – Pobierowo

    Pobierowo » ul. Lubelska

    • 2 200 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 30 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom + 3 domki letniskowe – Pobierowo, 600 m od plaży, Lokalizacja: Pobierowo- Powierzchnia domu: 72 m²- Powierzchnia działki: 1379 m²- Odległość do plaży: ok. 600 m Opi...

  • Na sprzedaż piękny pensjonat 600 m od morza!
    1 / 16
    Na sprzedaż piękny pensjonat 600 m od morza!

    Pobierowo

    • 1 599 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 7 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy ofertę sprzedaży, pięknego pensjonatu położonego nad Morzem Bałtyckim, w uroczym Pobierowie (woj. zachodniopomor...

  • Posiadłość nad morzem

    Pobierowo

    • 7 850 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 8 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży posiadłość w Pobierowie, 740 metrów od morza, położona w lesie sosnowym. Posiadłość położona na działce 2434 m2 na której znajduje się, dom mieszkalny z częś...

  • Kup gotowe osiedle i zarabiaj.... 200m do morza

    Dziwnówek

    • 2 150 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 12 574 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zarabiać na nieruchomościach? To ta ofera jes dla Ciebie! Kup gotowe osiedle !! CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ?...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Międzywodzie

    • 1 750 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 10 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RENT-nieruchomości ROMANOWICZ Stargard
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kołczewo

    • 699 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dworakowski Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Dziwnów

    • 3 100 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRONOVO Kordus
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • MORZE- PAS NADMORSKI- DOM i duża DZIALKA

    Gryfice

    • 800 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 2 963 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Morze- PAS NADMORSKI-  DOM Z CHARAKTEREM na dużej działce, w niewielkiej, wiejskiej miejscowości, w woj. zachodniopomorskim, w gminie Gryfice.Nieruchomość zbudowano w roku 191...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Rewal

    • 3 590 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Niechorze

    • 12 500 000 zł cena
    • 4 479 m2 powierzchnia
    • 2 791 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Gryficach

    Gryfice » ul. Sienkiewicza

    • 699 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Gryficach posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni około 625 m2 z garażem. Budynek z okresu przedwojennego z rozbudową i dobudową pomieszczeń zgodnie z projektem z...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Rewal

    • 1 990 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 4 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX NA TROPIE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Rewal

    • 896 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 689 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Międzyzdroje Pensjonat 150 metrów od morza.

    Międzyzdroje » ul. Polna

    • 4 920 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 5 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania funkcjonujący biznes w Międzyzdrojach z możliwością zamieszkania. Nieruchomość całoroczna, położona w nadmorskiej miejscowości zaledwie około 150 metrów od pięknych,...

  • Dom z widokiem na Zalew Szczeciński
    1 / 14
    Dom z widokiem na Zalew Szczeciński

    Kopice

    • 425 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 3 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom podpiwniczony ogrzewany paliwem stałym z tarasem na piętrze z przepięknym widokiem na Zalew Szczeciński. Odległość do zalewu i małej mariny w Kopicach to zaledwie ok. 200 m, Ni...

  • Dom Niechorze gm. Rewal
    1 / 16
    Dom Niechorze gm. Rewal

    Niechorze

    • 2 700 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom gościnny o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym. Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat w Niechorzu w odległości około 500 m od morza. Dom wybudowany w 2007 r...

  • Dom Trzebiatów
    1 / 15
    Dom Trzebiatów

    Trzebiatów

    • 650 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Trzebiatów na sprzedaż dom wolno stojący na działce o pow. 524 m2. Budynek został wybudowany w latach osiemdziesiątych w technologii murowanej z pustaka żwirowego a ścianki wewnęt...

  • Gospodarstwo Turystyczno - Rolne
    1 / 7
    Gospodarstwo Turystyczno - Rolne

    Czaplin Mały

    • 1 500 000 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Super okazja inwestycyjna w pasie Nadmorskim! Sprzedam Agroturystykę tj. 1. Dwa budynki w skład których wchodzi łącznie 9 pokoi, dwa niezależne podpiwniczone mieszkania, dwie kuch...

  • Bezpieczna przystań dla rodziny-woda, prąd, ogrzewanie-własne
    1 / 16
    Bezpieczna przystań dla rodziny-woda, prąd, ogrzewanie-własne

    Budzieszewice

    • 749 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    To nie jest dom z katalogu dewelopera. To solidna, poniemiecka konstrukcja, która przetrwała wojny i kryzysy, a teraz została zmodernizowana do standardów XXI wieku. Kupujesz tu ni...

  • Domek całoroczny pod Pogorzelicą !
    1 / 10
    Domek całoroczny pod Pogorzelicą !

    Konarzewo

    • 399 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealna nieruchomość na weekendowe wypady nad morze lub jako inwestycja pod najem! POMIĘDZY DWOMA JEZIORAMI I TYLKO NIECAŁY KILOMETR DO POGORZELICY ! Do Pogorzelicy oddalone o j...

  • Gotowy biznes nad morzem z potencjałem rozbudowy .

    Rewal » ul. Modrzewiowa

    • 1 450 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INWESTYCYJNA OKAZJA: Gotowy biznes nad morzem z potencjałem rozbudowy – REWAL. ul. Modrzewiowa. Szukasz gotowej inwestycji, która zarabia od pierwszego dnia? Prezentujemy nowoczes...

  • Dom tanio sprzedam lub zamienię
    1 / 12
    Dom tanio sprzedam lub zamienię

    Trzebiatów

    • 400 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 2 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Czterokondygnacyjny budynek z dwoma wykończonymi, gotowymi do zamieszkania mieszkaniami i dwoma działalnościami z niewielką adaptacją również możliwość zamieszkania. Budynek posado...

  • Dom z dużą działką - Smolęcin

    Smolęcin

    • 1 400 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom w Smolęcinie – idealny dla dużej rodziny.Cena: 1 400 000 PLNPowierzchnia całkowita: 350 m²Powierzchnia użytkowa: 200 m²Powierzchnia działki: 3113 m²Ofer...

  • Rewal | 124 m² | 800 m do plaży | działka 1741 m²
    1 / 12
    Rewal | 124 m² | 800 m do plaży | działka 1741 m²

    Rewal

    • 1 749 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 14 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rewal | 124 m² | 800 m do plaży | działka 1741 m² Na sprzedaż funkcjonalny dom o charakterze mieszkalno-pensjonatowym, położony w spokojnej części nadmorskiego Rewal, zaledwie 800...