• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łódź
  • Podlesie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kalwarią Zebrzydowską

(518)
  • 1 / 3
    Działka Mogilany ul. Cegielniana

    Mogilany » ul. Cegielniana

    • 900 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE PÓŁ HEKTARA , WIDOKOWA . Piękny widok na TATRY .budowlano rolna . Połowa przeznaczona pod zabudowę .Media w drodze gminnej :prąd, woda, gaz, Kanalizacji brak (szambo). D...

  • Działka Gaj ul. Parkowa

    Gaj » ul. Parkowa

    • 1 400 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlano -Rolna 75arowa w Gaju gm.Mogilany Ciche miejsce . Media znajdują się w drodze przed działką. Doskonały dojazd do Krakowa MPK , specjalny autobus pospieszny prosto...

  • Działka Mogilany ul. Dworska

    Mogilany » ul. Dworska

    • 1 020 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 276 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Słoneczna , strona południowa , 37 arowa , budowlano-rolna , Mogilany . Według planu zagospodarowania 300 m kw jest budowlane, reszta rola. Możliwość wybudowania domu wolnostojące...

  • Działka Skawina Korabniki ul. Krakowska

    Skawina » ul. Krakowska

    • 2 100 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 489 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ponad 40 arowa z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU Handlowo - Logistyczno-Biurowego o pow 3000m2 Dojazd tir . Na działce prąd , w sąsiedztwie znajdują się sieci: - wodoci...

  • Mieszkania w kameralnym osiedlu w podkrakowskich Mogilanach.

    Mogilany

    • 594 022 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Inwestycja zlokalizowana została w podkrakowskich Mogilanach, w urokliwej, pełnej zieleni okolicy, która gwarantuje odpoczynek od zgiełku miasta oraz stanowi doskonałą przestrzeń d...

  • Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 13 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. 149,38m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Przy bu...

  • Działka budowlana Myślenice Krzyszkowice
    Działka budowlana Myślenice Krzyszkowice

    Myślenice

    • 230 000 zł cena
    • 1 689 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż piękna działka budowlana 1689 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Krzyszkowice (gm. Myślenice) - miejscu, które łączy cisz...

  • Działka budowlana Myślenice Krzyszkowice
    Działka budowlana Myślenice Krzyszkowice

    Myślenice

    • 127 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż piękna działka budowlana 868 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Krzyszkowice (gm. Myślenice) - miejscu, które łączy ciszę...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działke rolną
    Sprzedam działke rolną

    Skomielna Czarna

    • 14 000 zł cena
    • 1 397 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działke rolną 1397 a kl 5 pod lasem Skomielna Czarna rola Mirkowa

  • Sprzedam 5 działek
    Sprzedam 5 działek

    Harbutowice

    • 350 000 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *Sprzedam 5 działek – budowlane i rolne – Harbutowice, powiat myślenicki – blisko stoku narciarskiego* Na sprzedaż komplet *5 działek* położonych w malowniczej miejscowości *Harbu...

  • sprzedam działkę w Skawinie 35 ar
    sprzedam działkę w Skawinie 35 ar

    Skawina

    • 875 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Skawinie o pow. 35 ar. Działka położona jest między ul. Krakowską a obwodnicą na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową i komercyjną . Cena za ar to 2...

  • Facimiech gm. Skawina - działka 1559m2 w cichym miejscu !
    Facimiech gm. Skawina - działka 1559m2 w cichym miejscu !

    Facimiech

    • 135 000 zł cena
    • 1 559 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska działka pow. 1559 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok.8 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki zbliżony do ściętego prostokąta o ori...

  • Lokal na Gabinety

    Radziszów

    • 6 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przychodnia AD Vitam w Radziszowie zaprasza do współpracy. Oferujemy wynajem części naszej przestrzeni medycznej pod gabinety prywatne. Nasza przychodnia to nowoczesny obiekt ide...

  • Sprzedam działke rolną ciekawie położoną

    Pozowice

    • 70 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działke rolną położona w Pozowicach gm. Skawina o pow. 5700 m2. Wymiary działki 11 mb x 550 mb, dobra klasa ziemi. Działka połozona przy drodze asfaltowej z możliwością...

  • Syndyk sprzeda działkę w Makowie Podhalańskim

    Maków Podhalański

    • 15 350 zł cena
    • 2 242 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup niezabudowanej nieruchomości gruntowej, składającej się z działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 1318 o powierzchni 0,22...

  • Działka w Bogdanówce

    Bogdanówka

    • 160 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna w Bogdanówce,z udziałem w drodze dojazdowej. Na dzień dzisiejszy nieruchomość stanowi tereny rolne.Plan zagospodarowania jest w trakcie realizacji i uwz...

  • Działka w Spytkowicach
    Działka w Spytkowicach

    Spytkowice

    • 135 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Spytkowicach o powierzchni 8ar, woda, kanalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedzibie biura! Studio ArtDom Nieruchomości 34-400 Nowy Targ al....

  • Działka w Bogdanówce
    Działka w Bogdanówce

    Bogdanówka

    • 160 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gilowice

    • 1 599 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Międzybrodzie Żywieckie

    • 1 500 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Targanice

    • 640 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Gilowice

    Gilowice

    • 1 290 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | ZAMIESZKAJ W GÓRACH - w cudownym, klimatycznym miejscu, na południowym stoku Beskidu Żywieckiego! To tutaj znajduje się przepiękny dom z widokiem, w którym na pewno si...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Brzezinka

    • 330 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 3 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka Targanice

    Targanice

    • 177 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane do sprzedaży. Dwie działki budowlane do sprzedaży w pięknej lokalizacji. Widok na góry, spokojne miejsce. Wymożone miejsce na budowę domu Serdecznie...

  • Działka Inwałd ul. Jana Korcza

    Inwałd » ul. Korcza

    • 1 109 000 zł cena
    • 13 100 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Inwałd na osiedlu Korcza. Działka w spokojnym miejscu ale bardzo ładnie położona wśród nowych domów, doskonale nadający się na budowę nowego osiedla domów...

  • Dom Brzezinka

    Brzezinka

    • 419 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA Dom w Brzezince na działce 700 m2. Dom w doskonałej cenie, wszystko sprawne. Na parterze: - Pokój ok 28 m2 - Spiżarnia/garderoba - Łazienka - Duża kuchnia - S...

  • Dom Inwałd

    Inwałd

    • 2 590 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Inwałd zaledwie 6 min od Andrychowa i 10 min od Wadowic. Dom położony blisko centralnej części miejscowości z szkołą, sklepem i przystankiem autobusowym. Dom posiada wszystk...

  • Dom Inwałd ul. Wadowicka

    Inwałd » ul. Wadowicka

    • 545 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA ..... REZERWACJA ........ REZERWACJA .... Inwałd urocza miejscowość położona przy podnórza Beskidu Małego. Dom doskonale położony 6 km zarówno od Wadowic jak i And...

  • Dom Brzezinka rynek pierwotny

    Brzezinka

    • 740 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz dla Siebie domu w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie świetną ofertę. Lokalizacja : Osiedle zlokalizowane w Brzezince, w Gminie Andrychów, t...

  • dom na sprzedaz-pilnie-cena do negocjacji
    dom na sprzedaz-pilnie-cena do negocjacji

    Inwałd

    • 300 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    nieruchomosc gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym( z mozliwoscia przerobienia domu na dwu rodzinna )w zabudowie wolnostojacej,podpiwniczona w stanie budowy.Bezp...

  • Brzezinka gm. Zabierzów - działka budowlana 700 m2 !
    1 / 5
    Brzezinka gm. Zabierzów - działka budowlana 700 m2 !

    Brzezinka

    • 245 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.700m2 położona w miejscowości Brzezinka gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną oraz utwardzoną drogą prywatną ( udział we współwłasności)....

  • Dom wielorodzinny
    1 / 16
    Dom wielorodzinny

    Targanice

    • 1 430 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący +48 [tel] Na sprzedaż przedstawiam dom położony w Targanicach ,gmina Andrychów , woj. małopolskie Dom składa się z dwóch segmentów , jeden wybudowan...

  • Działka leśna Rzyki
    1 / 9
    Działka leśna Rzyki

    Rzyki

    • 170 000 zł cena
    • 8 552 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANETA PIENIĄŻEK PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Marzysz o własnym kawałku natury, z dala od zgiełku miasta? Ta oferta to prawdziwa per...

  • Świetnie położona działka, Beskidy
    1 / 15
    Świetnie położona działka, Beskidy

    Gilowice

    • 299 000 zł cena
    • 2 370 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w urokliwej, widokowej okolicy, w miejscowości Gilowice, pow. żywiecki, woj. śląskie. Działka gwarantuje cudowne widoki na pasmo Beski...

  • Działka budowlano-usługowa w Rzykach!
    1 / 6
    Działka budowlano-usługowa w Rzykach!

    Rzyki

    • 109 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 743m2 położonej w Rzykach , zaledwie 1200 metrów od centrum miejscowości. Położenie u zbiegu spokoju i bliskości centrum sprawia...

  • Widokowa działka rolna
    1 / 10
    Widokowa działka rolna

    Targanice

    • 164 600 zł cena
    • 3 292 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż widokowa działka rolna zlokalizowana w Targanicach , gm. Andrychów , woj. małopolskie , o powierzchni 3292 m2 . W miejscowym plani...

  • Działka leśna w górach, idealna na wypoczynek.
    1 / 16
    Działka leśna w górach, idealna na wypoczynek.

    Roczyny

    • 350 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka leśna o powierzchni około 7000 m2, która powstanie z podziału działki o numerze 2186/6 w podgórskiej miejscowości Roc...

  • Dom wolnostojący w otoczeniu lasu
    1 / 16
    Dom wolnostojący w otoczeniu lasu

    Targanice

    • 670 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Targanicach , gm. Andrychów , woj. małopolskie Dom o powierzchni 180 m2 , usytuowany na ogrodzon...

  • Duża działka rekreacyjna
    1 / 8
    Duża działka rekreacyjna

    Targanice

    • 325 000 zł cena
    • 9 802 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż urokliwa działka rekreacyjna zlokalizowana w Targanicach , gmina Andrychów , woj. małopolskie Działka o powierzchni 9802 m2 w mie...

  • Dom w środku lasu
    1 / 15
    Dom w środku lasu

    Rzyki

    • 1 050 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 4 321 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W LESIE GOTOWA INWESTYCJA LUB DOM MARZEŃ! Szukasz miejsca, które zapewni Ci prywatność, bliskość natury i jednocześnie...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Zagórniku koło Andrychowa

    Zagórnik

    • 117 000 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję działkę w Zagórniku przy ulicy Skornickiej. Działka o nieregularnym kształcie o powierzchni 890 m2. Długość ok 55 m, szerokość ok 25 m. Działka o charakterze budowlanym...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Zagórniku koło Andrychowa
    1 / 15
    Sprzedam działkę budowlaną w Zagórniku koło Andrychowa

    Zagórnik

    • 117 000 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję działkę w Zagórniku przy ulicy Skornickiej. Działka o nieregularnym kształcie o powierzchni 890 m2. Długość ok 55 m, szerokość ok 25 m. Działka o charakterze budowlanym MN1...

  • Dom Zagórnik gm. Andrychów
    Dom Zagórnik gm. Andrychów

    Zagórnik

    • 1 450 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy ofertę sprzedaży domu z bala w Zagórniku. Uroczy dom z bala świerkowego, położony jest w Zagórniku na niezwykle widokowej działce o powierzchni 1053 m2. Ogrodzenie zos...

  • Urokliwy dom w Gilowicach

    Gilowice

    • 629 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 90 m², położony na imponującej, ogrodzonej działce o powierzchni 2400 m² w Gilowicach.Umowa na wyłączność - nie...

  • Działka budowlana w Gilowicach

    Gilowice

    • 99 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Gilowicach w atrakcyjnej miejscowości cenionej za kameralny charakter, wygodne położenie oraz bliskość terenów zielonych. Numer działki: 50...

  • Działka budowlana w Gilowicach

    Gilowice

    • 125 000 zł cena
    • 1 101 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom w górach - dwa mieszkania lub pensjonat Rzyki
    1 / 16
    Dom w górach - dwa mieszkania lub pensjonat Rzyki

    Rzyki

    • 895 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 3 669 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa, niższa cena! Zainwestuj w spokojną przystań w Rzykach – idealny dom z potencjałem agroturystycznym! Możliwe wyodrębnienie dwóch osobnych mieszkań. PODSTAWOWE PARAMETRY: • Pow...

  • Przytulny domek z widokiem na góry

    Gilowice

    • 269 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Widok, którego nie da się podrobić. Cisza, której dziś już się nie znajduje.Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy domek-budynek gosp. o powierzchni użytkowej ok. 33 m², położony na dzi...