• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Seroki-Parcela
  • Mątki
  • Turawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Grajewem

(41)
  • Budynek handlowo-usługowy na MAZURACH - Prostki

    Prostki

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Prostkach przy ul. Krótkiej 19. Budynek o powierzchni użytkowej 179 m2, posadowiony jest na działce o powierzchni...

  • Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w Grajewie

    Rajgród

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Grajewie przy ul. Osiedle Południe 21. Lokal mieszkalny o powierzchni 60,76 m2 znajduje się na trzecim piętrze, trzypiętrowego budyn...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Regiel

    • 795 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • 0%, klimatyczna inwestycja nad jeziorem Kownatki

    Kownatki

    • 2 049 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 18 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - 2 etap inwestycji z realizacją do czerwca 2026 roku. Cena ofertowa odnosi się do stanu deweloperskiego. Budynek C2 - pow. domu 110,13 m (...

  • 0%, klimatyczna inwestycja nad jeziorem Kownatki

    Kownatki

    • 2 235 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 20 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - 2 etap inwestycji z realizacją do czerwca 2026 roku. Cena ofertowa odnosi się do stanu deweloperskiego. Budynek C14 - pow. domu 110,13 m...

  • 0%, klimatyczna inwestycja nad jeziorem Kownatki

    Kownatki

    • 1 785 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 20 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - 2 etap inwestycji z realizacją do czerwca 2026 roku. Cena ofertowa odnosi się do stanu deweloperskiego. Budynek B2 - pow. domu 86,4 m (pa...

  • 2 działki na sprzedaż rolno ogrodowe Ełk
    1 / 2
    2 działki na sprzedaż rolno ogrodowe Ełk

    Chruściele

    • 80 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 2 działki rolno ogrodowe. Miejscowość Ełk oś Bocianie gniazdo. Na działce 320mk. Stoi bardzo ładny domek całoroczny 12m na 3.70m Cena 118tyś. Na drugiej działce stoi k...

  • Dom przy lesie, 5 min od jeziora, Barany
    1 / 16
    Dom przy lesie, 5 min od jeziora, Barany

    Barany

    • 1 490 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 6 835 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony przy spokojnej ulicy, naprzeciw ściany lasu. Zieleń towarzyszy już od momentu wjazdu na posesję. Jezioro Żabie Oczko oddalone jest o około 5 minut spacerem – bez konie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesny dom nad jeziorem
    1 / 10
    Nowoczesny dom nad jeziorem

    Rajgród

    • 950 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny, gotowy do zamieszkania, nowy dom nad jeziorem Rajgrodzkim w miejscowości Rajgród, ok. 200 km od Warszawy ( 170 km drogi szybkiego ruchu) i 100 km od Białegostoku. Poło...

  • Działka budowlana Szarejki gm. Kowale Oleckie
    1 / 15
    Działka budowlana Szarejki gm. Kowale Oleckie

    Szarejki

    • 75 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT Kamil Słowikowski z Giżycka oferuje na sprzedaż działka okolice Olecka Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy nr 23 we wsi Szarejki gm. Kowa...

  • Działka  gm. Ełk
    1 / 7
    Działka gm. Ełk

    Mrozy Wielkie

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" oferuje na sprzedaż działki nad jeziorem Szarek. Działki położone na wzniesieniu/ 5 działek z bezpośrednią linią brzegową 5 działek z udziałem w...

  • Dom Elżbiecin rynek pierwotny

    Elżbiecin

    • 849 900 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 3 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ..::RUSZA SPRZEDAŻ II ETAPU OSIEDLA DOMÓW W ELŻBIECINIE::.. Zapraszam Cię do zapoznania się z naszym ekskluzywnym ogłoszeniem sprzedaży pięknego domu na kameralnym osi...

  • NOWA CENA! Dom na Mazurach Sokoły Jeziorne

    Sokoły Jeziorne

    • 299 999 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 1 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA CENA! 299.999,00 zł.PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Sokoły Jeziorne około 30 km od Ełku/35 minut jazdy autem. 200 m o...

  • Działka w otulinie lasu niedaleko jeziora Makosiej

    Makosieje

    • 690 000 zł cena
    • 60 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną w otulinie lasu z niedalekim dostępem do jeziora Selmęt Wielki.Nieruchomość położona we wsi Makosieje, niecałe 15km od...

  • Na sprzedaż duży dom z pięknym ogrodem - dz. 3115 m2
    1 / 16
    Na sprzedaż duży dom z pięknym ogrodem - dz. 3115 m2

    Bogusze

    • 2 800 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom z duszą i ogrodem marzeń w sercu Mazur – Prostki w województwie warmińsko-mazurskim. Są domy, które po prostu istnieją – i są takie, które się pamięta. Ten dom...

  • Wiśniowo Ełckie - działka 1400 m2 - z warunkami zabudowy
    1 / 7
    Wiśniowo Ełckie - działka 1400 m2 - z warunkami zabudowy

    Wiśniowo Ełckie

    • 95 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w cichym i ustronnym miejscu z dala od dróg szybkiego ruchu i hałasu. Ciekawa propozycja dla osób poszukujących swojego spokojnego miejsca do życi...

  • Wiśniowo Ełckie - działka 2453 m2 - możliwość uzyskania WZ
    1 / 9
    Wiśniowo Ełckie - działka 2453 m2 - możliwość uzyskania WZ

    Wiśniowo Ełckie

    • 133 000 zł cena
    • 2 453 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Mieszkanie bezczynszowe.2 pok.
    1 / 11
    Mieszkanie bezczynszowe.2 pok.

    Prostki

    • 138 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie bezczynszowe, ,Cicha ,spokojna okolica.Niewielka miejscowość ok 6 km od Prostek.., .Do Grajewa czy do Ełku-15km.do najbliższego jeziora ok.2 km..Budynek pokryty blachą,...

  • Działki z warunkami zabudowy
    1 / 8
    Działki z warunkami zabudowy

    Kałęczyny

    • 135 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania Działki z warunkami zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne o powierzchni 1500 m2, położone w miejscowości Kałęczyny niedaleko Ełku (ok. 8 km od Ełku). To ma...

  • Dom piętrowy wolnostojący OKAZJA!!!
    1 / 8
    Dom piętrowy wolnostojący OKAZJA!!!

    Szczuczyn

    • 490 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 2 866 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom który znajduję się w Szczuczynie przy ul. Księży Pijarów na os. Pawełki. Na działce nr. 1201 o powierzchni 734 m/kw usytuowany jest dom wybudowany w latach 82-84 r. o...