• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Grajewem

(41)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bobry

    • 220 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Makosieje

    • 390 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Działki pod zabudowę jednorodzinną w Reglu!
    1 / 16
    Działki pod zabudowę jednorodzinną w Reglu!

    Regiel

    • 148 120 zł cena
    • 1 058 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową i bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży działek pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Regiel na Mazurach. Na sprzedaż działki, o zr...

  • Działka z linią brzegową jeziora - Długochorzele
    1 / 16
    Działka z linią brzegową jeziora - Długochorzele

    Długochorzele

    • 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomość zlokalizowana we wsi Długochorzele na Pojezierzu Ełckim. Działka (nr 123/2) z linią brzegową jeziora Długiego Chorzelskiego. Grunt o powi...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Szczuczyn

    • 8 000 zł cena
    • 718 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Wieś Ełcka

    • 380 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mrozy Wielkie

    • 420 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Guty Rożyńskie

    • 1 790 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Atrakcyjna działka pod turystykę nad jeziorem

    Makosieje

    • 299 000 zł cena
    • 6 477 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną przeznaczoną na realizację usług turystycznych.Nieruchomość położona we wsi Makosieje, niecałe 15km od Ełku, na ub...

  • 50-letni Las Brzoza Sosna Gmina Rajgród

    Pieńczykowo

    • 640 000 zł cena
    • 118 093 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż 50-letni las brzozowo-sosnowy nieopodal Biebrzańskiego Parku Narodowego.Działka położona jest w województwie podlaskim , gminie Rajg...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Mrozy Wielkie

    • 1 750 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 6
    Dom szeregowiec

    Rajgród

    • 585 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • NA SPRZEDAŻ PAWILON HANDLOWO-USŁUGOWY
    1 / 16
    NA SPRZEDAŻ PAWILON HANDLOWO-USŁUGOWY

    Prostki

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Prostkach przy ul. Krótkiej 19. Budynek o powierzchni użytkowej 179 m2, posadowiony jest na działce o powierzchni 2...

  • Działka Kucze

    Kucze

    • 130 000 zł cena
    • 1 848 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Orzeł Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę Rekreacyjną o wielkości 1848 m2 w spokojnej miejscowości KUCZE. Województwo Warmińsko mazurs...

  • Działka z dostępem do jeziora - Ciernie (gmina Prostki)
    1 / 9
    Działka z dostępem do jeziora - Ciernie (gmina Prostki)

    Ciernie

    • 230 000 zł cena
    • 3 009 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka zlokalizowana w miejscowości Ciernie na Mazurach. Nieruchomość ma powierzchnię 3009 m2 i istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy. Wraz z działką sprzedawany jest...

  • Działki w Wiśniowie Ełckim
    1 / 4
    Działki w Wiśniowie Ełckim

    Wiśniowo Ełckie

    • 135 000 zł cena
    • 2 453 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w Wiśniowie Ełckim. W ofercie posiadamy dwie działki o powierzchni 2367 m2 oraz 2453 m2. Dla nieruchomości istnieje możliwość wystąpienia o warun...

  • Działki pod zabudowę w Wiśniowie Ełckim
    1 / 5
    Działki pod zabudowę w Wiśniowie Ełckim

    Wiśniowo Ełckie

    • 95 000 zł cena
    • 1 417 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w Wiśniowie Ełckim. W ofercie posiadamy 2 działki od 1394 m2 do 1425 m2. Dla nieruchomości istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy na b...

  • 1 / 2
    Sprzedam działki rolne z warunkami zabudowy

    Maleczewo

    • 96 480 zł cena
    • 1 206 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Sprzedam działki rolne z warunkami zabudowy w miejscowości Maleczewo 6km od centrum Ełku. Na chwilę obecna 12 działek do sprzedania. Cena 80 ł/m2. Piękny widok na panoramę Ełku....

  • 1 / 3
    Działka z wydanymi warunkami zabudowy

    Nowa Wieś Ełcka

    • 80 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka pod budowę wymarzonego domu, w bliskiej odległości od Ełku. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy. Działka mieści się w ścisłym centrum NOWEJ Wsi Ełckiej . Media na g...

  • Działka nad Kanałem Rudzkim
    1 / 5
    Działka nad Kanałem Rudzkim

    Sojczyn Grądowy

    • 65 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolne o powierzchni ponad 3000 m2 położone w miejscowości Sojczyn Grądowy nad Kanałem Rudzkim, w pobliżu Biebrzańskiego Parku Narodowego, 14 km od Grajewa, natomiast 65 km...