• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Opole
  • Wieluń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Opole

(270)
  • Wynajmę od zaraz -obrzeża Opola
    1 / 8
    Wynajmę od zaraz -obrzeża Opola

    Opole

    • 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę od zaraz -obrzeża Opola,w pełni umeblowane,do dyspozycji parking zamykany, ogródek,grill,więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • Lokal na wynajem Centrum w sąsiedztwie Solaris
    1 / 6
    Lokal na wynajem Centrum w sąsiedztwie Solaris

    Opole

    • 3 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do zapoznania się z lokalem na wynajem w ścisłym Centrum Opola, bliskie sąsiedztwo C.H. Solaris. Lokal położony w przyziemiu, o powierzchni 78m2 i składka się z dużego pr...

  • Nowe komfortowe mieszkanie 47m2 z garażem
    1 / 13
    Nowe komfortowe mieszkanie 47m2 z garażem

    Opole

    • 3 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem zupełnie nowe, jeszcze nieużywane mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Lokal został wykończony w bardzo wysokim standar...

  • Mieszkanie Opole, Plac Piłsudskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Opole, Plac Piłsudskiego

    Opole

    • 549 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo, Prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 68 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Plac Piłsudskie...

  • Lokal użytkowy Opole Bliskie Zaodrze
    1 / 11
    Lokal użytkowy Opole Bliskie Zaodrze

    Opole

    • 4 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    SPRZEDAM Duży ustawny lokal z ogromnymi możliwościami Lokal o powierzchni 115m2 usytuowany na parterze kompleksu handlowo-usługowego KARO. Obiekt znajduje się przy jednych z głó...

  • Szeregowiec z ogródkiem i garażem

    Opole » ul. Barona

    • 782 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do odkrycia osiedla Barona Residence – idealnego miejsca dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne wnętrza i bliskość centrum Opola. Każdy dom został zaprojektowany z myśl...

  • Sprzedaż mieszk.3-pok. Szarych Szeregów niski blok

    Opole » ul. Szarych Szeregów

    • 540 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. 61,30 m2., parter, Opole nowy ZWMProponujemy Państwu słoneczne przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 6...

  • Mieszkanie Opole, Kościuszki
    1 / 13
    Mieszkanie Opole, Kościuszki

    Opole

    • 630 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłączność oferty. Duże mieszkanie Opole - Centrum ul. Kościuszki 16.Nieruchomość o powierzchni ok. 98,58m2, usytuowana na trzecim piętrze w jednej z urokliwych kamienic w centrum...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Opole, Wspólna
    1 / 7
    Lokal użytkowy Opole, Wspólna

    Opole

    • 12 816 zł cena
    • 534 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wyłączność oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nieruchomości Hali z pomieszczeniami biurowymi zlokalizowanej w Opolu ulica Wspólna 3, (zachodnia część Opola w odległ...

  • Atrakcyjne mieszkanie 3 pok. Opole.Zaodrze.

    Opole

    • 519 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedaż mieszkania trzy pokojowego o powierzchni użytkowej 49.45 m2, położonego na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku w Opolu, dzielnica Zaodrze. Lokal mieszkalny po komplek...

  • 1 / 4
    Mieszkanie z balkonem, ścisłe Centrum Opola

    Opole

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,39 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym w ścisłym Centrum Opola. Mieszkanie w wysok...

  • Lokal użytkowy Opole
    1 / 4
    Lokal użytkowy Opole

    Opole

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 42 m, położony na drugim piętrze kamienicy na Pasiece. Lokal w stanie dobrym, jasny i ustawny, z wysokością pomieszczeń ok. 3 m (kamienic...

  • Lokal użytkowy Opole
    1 / 3
    Lokal użytkowy Opole

    Opole

    • 1 523 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 32 m, położony na drugim piętrze kamienicy w Opolu. Lokal stanowi jedno ustawne pomieszczenie, w stanie dobrym, z wysokością ok. 3 m (cha...

  • Mieszkanie z ogródkiem Szczepanowice
    1 / 15
    Mieszkanie z ogródkiem Szczepanowice

    Opole

    • 808 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 10 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na parterze w nowoczesnym bliźniaku z 2019 roku. Lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się okolicy Opola, w...

  • Sprzedam dom
    1 / 12
    Sprzedam dom

    Opole

    • 400 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 2 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom do remontu wraz z zabudowaniami gospodarczymi w Opolu-Groszowicach o pow.194m2. Pow.mieszkalna około 85m2,oraz garaż o pow.25m2.C.O.piec węglowy, instalacja alu-pex,(...

  • Mieszkanie Opole, Plac Teatralny
    1 / 13
    Mieszkanie Opole, Plac Teatralny

    Opole

    • 659 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 58,22 m, położone w centrum Opola - Plac Teatralny, na 6. piętrze wysokiego budynku. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, do...

  • Do wynajęcia miejsce garażowe pod budynkiem
    Do wynajęcia miejsce garażowe pod budynkiem

    Opole

    • 200 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia miejsce postojowe o powierzchni użytkowej około 16 m2 w garażu podziemnym, przy ulicy Tęczowej 15 w Opolu. Budynek z miejscem postojowym jest położony w atrakcyjnej lo...

  • Obiekt użytkowy, 173,6 m2, Opole, NWK

    Opole » Nowa Wieś Królewska

    • 790 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 4 567 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży obiekt użytkowy o powierzchni 173,6 m2, z przeznaczeniem na działalność usługowo-biurową, znajdujący się w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska Nieruchomość na działc...

  • Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem 80 m² Szczepanowice

    Opole » Szczepanowice

    • 612 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż nowoczesnego mieszkania trzy pokojowego o powierzchni użytkowej 44,78m2 w spokojnej, cichej dzielnicy Opola, Szczepanowice przy ul. Barona.Lokal mieszkalny położony na w...

  • Dom bliźniak do własnej aranżacji

    Opole

    • 890 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zamieszkaj w sercu Chmielowic, gdzie nowoczesność spotyka się z funkcjonalnością! Przestronny, 130 m² dom typu "bliźniak" to idealna propozycja dla tych, którzy cenią komfort i dos...