• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Opole
  • Wieluń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Opole

(270)
  • Ciekawe 2pok. mieszkanie z dużym taraswm
    1 / 15
    Ciekawe 2pok. mieszkanie z dużym taraswm

    Opole

    • 2 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego na nowym osiedlu , dzielnica Półwieś w Opolu. Lokal mieszkalny położony na drugim piętrze w czteropiętrowym...

  • Sprzedaż rozkładowego mieszkania 3 pok.Opole,ZWM

    Opole » ul. Grota-Roweckiego

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu. ul.Grota Roweckiego, dz. Armii Krajowej, położonego...

  • Mieszkanie Opole Zaodrze, Koszyka
    1 / 15
    Mieszkanie Opole Zaodrze, Koszyka

    Opole

    • 555 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA ZAWIESZONA!!! NOWA NIŻSZA CENA! PRZESTRONNE DWA POKOJE, BALKON, MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM Oferta na wyłączność! Lokal mieszkalny dwupokojowy, o powierzchni 5...

  • Nova Ozimska, Apartament 3 pokoje 64m2
    1 / 12
    Nova Ozimska, Apartament 3 pokoje 64m2

    Opole

    • 849 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament 64m2 przy ul. Ozimskiej w Opolu (Nova Ozimska na Kolonii Gosławiciej ) z zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrza są pięknie doświetl...

  • Lokal użytkowy Opole, Kościuszki
    1 / 15
    Lokal użytkowy Opole, Kościuszki

    Opole

    • 2 000 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PIĘKNY LOKAL W PRESTIŻOWEJ KAMIENICY Lokal biurowo-usługowy, mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Opola. Zarówno kamienica jak i sam lokal zachwyca ponadcza...

  • Wynajem lokal uż.gastronomiczny 370 m2.Opole RYNEK
    1 / 8
    Wynajem lokal uż.gastronomiczny 370 m2.Opole RYNEK

    Opole

    • 11 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajem lokal użytkowy o przeznaczeniu gastronomicznym i innym o pow. 156 m2. Opole ścisłe Centrum Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany na parterze w zabytkowej kamie...

  • Duże mieszkanie w Kamienicy z loggią

    Opole » ul. Reymonta

    • 850 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy – centrum Opola Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 146,6 m², położone w centrum Opola, na 4 piętrze odnowionej kamienicy. To...

  • Mieszkanie 47m2, 3 pokoje, balkon Chabry
    1 / 8
    Mieszkanie 47m2, 3 pokoje, balkon Chabry

    Opole

    • 519 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46,44m2 m2, zlokalizowanego na malowniczym osiedlu CHABRY ! Mieszkanie po generaln...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal 78m2 Centrum pl. Kopernika
    1 / 7
    Lokal 78m2 Centrum pl. Kopernika

    Opole

    • 699 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 078 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z lokalem na sprzedaż w ścisłym Centrum Opola, bliskie sąsiedztwo C.H. Solaris. Lokal położony w przyziemiu, o powierzchni 78m2 i składka się z dużego p...

  • Wynajem lokal uż.gastronomiczny 370 m2.Opole RYNEK
    1 / 9
    Wynajem lokal uż.gastronomiczny 370 m2.Opole RYNEK

    Opole

    • 29 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajem lokal użytkowy o przeznaczeniu gastronomicznym o pow. 370 m2. Opole ścisłe Centrum Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany na parterze w zabytkowej kamienicy, w...

  • Dom Opole os. Chabrów, Kusocińskiego
    1 / 15
    Dom Opole os. Chabrów, Kusocińskiego

    Opole

    • 1 799 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rozłożysty, wygodny dom z przestronnymi pomieszczeniami w jednej z najbardziej atrakcyjnej dzielnicy - Dzielnicy Kwiatów zaprasza. Dom postawiony na małej 4,42 arowej działce w cał...

  • WYNAJMĘ POMIESZCZENIA BIUROWE
    1 / 8
    WYNAJMĘ POMIESZCZENIA BIUROWE

    Opole

    • 5 372 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia od zaraz 3 pomieszczenia biurowe wraz z pomieszczeniami socjalnymi o łącznej powierzchni 96,3 m2 w nowym budynku wyposażonym w windę, ogrzewanie centralne gazowe, klim...

  • Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich
    1 / 14
    Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich

    Opole

    • 578 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ- ŚWIETNA INWESTYCJA!!! MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA UMOWY NAJEMCOM!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 63,37m2, położonego...

  • 2 pokoje z antresolą | 42m2 | Opole-Czarnowąsy
    1 / 7
    2 pokoje z antresolą | 42m2 | Opole-Czarnowąsy

    Opole

    • 480 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Opola – Czarnowąsach. Lokal łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością adaptacji poddasza, co...

  • Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich
    1 / 15
    Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich

    Opole

    • 550 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ- ŚWIETNA INWESTYCJA!!! MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA UMOWY NAJEMCOM!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 62,45m2, położonego...

  • Sprzedaż mieszkania 2 pok. Opole.ZWM.

    Opole

    • 419 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Sprzedaż, funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania dwu pokojowego, położonego w Opolu, dzielnica Armii Krajowej/ZWM/. Mieszkanie przeszło gruntowną modernizację, zyskując nowy, fun...

  • Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego
    1 / 10
    Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego

    Opole

    • 425 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Polecam do mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul.Bytnara Rudego (centrum starego ZWM) z dużym balkonem typu loggia z widokiem na miasto Opole...

  • 3 pokoje z balkonem – Centrum Opola
    1 / 10
    3 pokoje z balkonem – Centrum Opola

    Opole

    • 459 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 46,11 m², położone w ścisłym Centrum Opola, zaledwie 140 metrów od Gal...

  • Krakowska: 2 pokoje PO REMONCIE | Wysoki Standard
    1 / 7
    Krakowska: 2 pokoje PO REMONCIE | Wysoki Standard

    Opole

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

     Perełka w Sercu Opola – 2 Pokoje przy ul. Krakowskiej po Generalnym Remoncie Szukasz gotowego mieszkania w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Opolu? Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Obiekt magazynowo-biurowy Opole
    1 / 16
    Obiekt magazynowo-biurowy Opole

    Opole

    • 6 450 000 zł cena
    • 8 128 m2 powierzchnia
    • 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt położony w Opolu, w przemysłowej części dzielnicy Szczepanowice, przy ulicy Magazynowej 4, działka numer 1383. Działka o powierzchni 8128m2, zabudowana jest piętrowym budyn...