• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Opole

(270)
  • Mieszkanie Opole, Sieradzka
    Mieszkanie Opole, Sieradzka

    Opole

    • 569 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Szanowni Państwo, Prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,17 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Si...

  • TOP OFERTA-49m2, Rynek Opole, kamienica
    1 / 9
    TOP OFERTA-49m2, Rynek Opole, kamienica

    Opole

    • 599 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nie czekaj – takie mieszkania w Rynku Opola sprzedają się błyskawicznie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w absolutnie topowej lokalizacji – przy Rynk...

  • Lokal użytkowy Opole, Żerkowicka
    Lokal użytkowy Opole, Żerkowicka

    Opole

    • 3 658 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hale magazynowe o powierzchni ok. 150 m każda, zlokalizowane na ogrodzonym i monitorowanym terenie przy ul. Żerkowickiej w Opolu. Dostępne są dwa niezależne moduły moż...

  • Mieszkanie Opole, Kominka
    Mieszkanie Opole, Kominka

    Opole

    • 750 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE CENTRUM OPOLE UL. KOMINKA Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 80,29m2, usytuowana na II piętrze niskiej kamienicy tuż przy centrum. To idealna propozycja d...

  • Przestronne 63 m² | 3 pokoje | Opole Malinka
    1 / 7
    Przestronne 63 m² | 3 pokoje | Opole Malinka

    Opole

    • 550 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w spokojnej i zielonej części Opola – dzielnica Malinka. Nieruchomość składa się z...

  • Dom wolnostojący wysoki standard

    Opole

    • 1 590 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 m2, wybudowany na działce o powierzchni 890 m2, znajdujący się w Opolu, dzielnica Czarnowąsy. Rozłożysty, dobrze rozpla...

  • Sprzedaż mieszkania trzy pokojowego z balknem

    Opole

    • 499 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 48,65 m2, położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu na Chabrach w Opolu. Nieruchomość w standardzie do o...

  • Do sprzedaży obiekt dwukondygnacyjny w Opolu

    Opole » Nowa Wieś Królewska

    • 1 850 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży obiekt dwukondygnacyjny, o łącznej pow. około 200 m2, położony na działce o pow. 758 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska. Budynek p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do sprzedaży dom dwukondygnacyjny w Opolu

    Opole » Nowa Wieś Królewska

    • 1 850 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom dwukondygnacyjny, o łącznej pow. około 200 m2, położony na działce o pow. 758 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska. Budynek z fu...

  • Na sprzedaż budynek biurowy pow. 540 m2 w Opolu

    Opole

    • 2 200 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 4 075 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt biurowy o łącznej powierzchni około 540 m2 znajdujący się w Opolu- Śródmieściu, na działce o pow. 877 m2, składa się z trzech kondygnacji. Na każdej z kondygnacji znajdują...

  • Sprzedaż obiektu usługowo-mieszkaniowego - centrum

    Opole

    • 2 490 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 3 891 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania obiekt usługowo - mieszkaniowy, o powierzchni ok. 640 m2 plus garaż oraz pomieszczenia gospodarcze, znajdujący się w dzielnicy Bliskie Zaodrze w Opolu. Nieruchomość k...

  • Na sprzedaż mieszkanie pieciopokojowe w Opolu.

    Opole

    • 669 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Proponujemy na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 121,35 m2 z ogródkiem o powierzchni 2,6 ara, duże, rozkładowe, usytuowane w Opolu w dzielnicy Chmielowice. Mieszkanie...

  • Mieszkanie, 2 pokoje 45m2 z balkonem w Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie, 2 pokoje 45m2 z balkonem w Centrum

    Opole

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45 m2, zlokalizowanego w Centrum na ul. Oleskiej! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze ni...

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe | Opole Zaodrze

    Opole

    • 525 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do obejrzenia starannie urządzonego mieszkania o powierzchni użytkowej 60,70 m², położonego na czwartym piętrze niskiego budynku na opolskim Zaodrzu. Lokal wyróżnia się...

  • Do wynajęcia lokal biurowy 250 m2 w Centrum Opola
    1 / 6
    Do wynajęcia lokal biurowy 250 m2 w Centrum Opola

    Opole

    • 12 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy biurowo-usługowy w Opolu - Centrum o powierzchni ok. 250 m2, zajmujący całe III piętro w kamienicy. Nieruchomość składa się z jedenastu pokoi, kuchni, ł...

  • Do wynajęcia lokal ok. 105 m2 w Centrum Opola
    1 / 7
    Do wynajęcia lokal ok. 105 m2 w Centrum Opola

    Opole

    • 4 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny, pięciopokojowy lokal, o powierzchni użytkowej ok. 105 m2, położony na drugim piętrze kamienicy w ścisłym Centrum Opola, Plac Kopernika. Mieszkanie w stand...

  • Do sprzedania lokal użytkowy 250 m2 w Centrum Opol

    Opole

    • 1 500 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania lokal użytkowy, biurowo-usługowy w ścisłym Centrum Opola, o powierzchni ok. 250 m2, zajmujący całe III piętro w kamienicy. Nieruchomość składa się z jedenastu pokoi,...

  • Mieszkanie Opole, Wrocławska
    Mieszkanie Opole, Wrocławska

    Opole

    • 679 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - GOTOWE DO ZAMIESZKANIA ! Szanowni Państwo, Prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 59,1 m2 położony w zna...

  • Lokal użytkowy Opole, Wspólna
    Lokal użytkowy Opole, Wspólna

    Opole

    • 21 815 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wyłączność oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nieruchomości Hali z pomieszczeniami biurowymi zlokalizowanej w Opolu ulica Wspólna 3, (zachodnia część Opola w odleg...

  • Dom Opole Grudzice
    Dom Opole Grudzice

    Opole

    • 998 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam ofertę sprzedaży szeregówki w Opolu-Grudzicach zachęcającej do własnej aranżacji z garażem z kanałem w bryle budynku oraz dużym ogrodem na tyłach nieruchomości. Wysok...