mieszkanie na sprzedaż
7 kwi 2025

Mieszkanie Rzeszów Baranówka

woj. Podkarpackie pow. Rzeszów gm. Rzeszów
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 7 kwiecień 2025 15:20
567 000 zł 48 m2
567 000 zł 48 m2 11 813 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 48 m2
Cena za metr 11 813 zł/m2
Pokoje 2
Piętro Parter
ID oferty K37082897

Opis

|
Sprzedamy mieszkanie 48,6 m2 z ogródkiem w Rzeszowie

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na osiedlu Baranówka w Rzeszowie.
Mieszkanie posiada 48,6 m2 powierzchni użytkowej , piwnicę oraz ogródek z bezpośrednim wyjściem.
-Ogródek
Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie z dbałością o najmniejsze szczegóły.
Ogromnym atutem sprzedawanej nieruchomości jest posiadanie własnego ogródka gdzie można odpocząć i mile spędzić czas.
Blok w którym mieści się mieszkanie został wybudowany w 2014 roku.
Czynsz miesięczny w wysokości 500 zł zawiera
- Koszty administracji
- Ogrzewanie z sieci miejskiej
- wywóz śmieci
- wodę ciepłą i zimną
- Utrzymanie części wspólnych
Mieszkanie posiada klimatyzację co jest dodatkowym atutem tej nieruchomości.

Jeżeli poszukujesz mieszkania to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.
Nie zwlekaj, już dzisiaj umów się na spotkanie i zobacz tę niepowtarzalną ofertę.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami naszego biura. Jeśli potrzebujesz pomocy lub więcej informacji skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać ofertę odpowiadającą wszystkim Twoim oczekiwaniom, a także z przyjemnością zaprezentują nieruchomość. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami związanymi z transakcją. Jeśli potrzebujesz dodatkowego finansowania, pomożemy uzyskać kredyt . Zadbamy również o bezpieczeństwo Twojej nieruchomości dobierając odpowiednie ubezpieczenie.