mieszkanie na sprzedaż
13 gru 2024

Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wola Justowska ul. Borowego

woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 1 rok temu, Piątek, 13 grudzień 2024 10:30
1 379 000 zł 67 m2
1 379 000 zł 67 m2 20 583 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 67 m2
Cena za metr 20 583 zł/m2
Pokoje 3
Piętro Parter
ID oferty K36925031

Opis

Mieszkanie 3 pokojowe z dwoma ogródkami i miejscem postojowym .
Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, przestronnej łazienki, wc oraz 2 ogródków.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w kwocie 70tys.
Możliwość odebrania mieszkania wykończonego w wysokim standardzie i wyposażonego wraz z klimatyzacją za ceną 1684000zł
W łazience prysznic, umywalka podwójna oraz pralko-suszarka. W sypialni szerokie łóżko (160cm) z szafkami nocnymi oraz przestronną szafą. Druga sypialnia będzie pozostawiona do zagospodarowania przez właściciela zgodnie z indywidualnymi potrzebami. W przedpokoju 2 szafy.
Kupujący nie płaci 2% PCC

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 205471
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 67 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Kraków, osiedle Krowodrza, ul. Borowego
  • Mieszkanie położone na parterze
  • Data dodania: 2024-12-13
  • Data aktualizacji: 2025-05-21
  • ID ogłoszenia: K36925031
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Kraków, cena: od 1 172 150 do 1 585 850 zł, powierzchnia: od 57 do 78 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń