mieszkanie na sprzedaż
27 wrz 2021

Mieszkanie Kraków Dębniki rynek pierwotny ul. Komuny Paryskiej

Kraków Dębniki ul. Komuny Paryskiej
woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 4 lata temu, Poniedziałek, 27 wrzesień 2021 14:20
1 077 896 zł 160 m2
1 077 896 zł 160 m2 6 737 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 160 m2
Cena za metr 6 737 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 1
ID oferty K19012034

Opis

Brak prowizji i podatku PCC .

Jeśli szukasz mieszkania z dala od miejskiego zgiełku - to miejsce może być dla ciebie.

Apartament 5-pokojowy położony w pięknej, przyjaznej okolicy na krakowskich Klinach Zacisze.
2-poziomowy, 3 tarasy, garaż w cenie.

W otoczeniu niska zabudowa. Stąd w niedalekiej odległości liczne zielone tereny spacerowe, między innymi Fort Borek oraz Park Maćka i Doroty.
W pobliżu liczne punkty usługowo-handlowe i inne.

Pozostałe informacje:
- m. postojowe w garażu już w cenie
- ogrzewanie i ciepła woda - MPEC
- podwyższony standard
- własność
- możliwość zamontowania windy
- monitoring
- mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia, na zdjęciach przykładowa aranżacja.

W załączeniu rzut mieszkania z podaną powierzchnią poszczególnych pomieszczeń.

Zapraszam na prezentację - bez prowizji z Państwa strony.

Bezpłatnie pomagam w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.
Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 377
  • Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 160 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Kraków, osiedle Dębniki, ul. Komuny Paryskiej
  • Mieszkanie położone na 1 piętrze
  • Data dodania: 2021-09-27
  • Data aktualizacji: 2022-01-31
  • ID ogłoszenia: K19012034
  • Źródło: MK Estate Office