mieszkanie na sprzedaż
22 cze 2024

Mieszkanie Kielce Szydłówek ul. Turystyczna

Kielce Szydłówek ul. Turystyczna
woj. Świętokrzyskie pow. Kielce gm. Kielce
Dodane 1 rok temu, Sobota, 22 czerwiec 2024 16:20
897 000 zł 78 m2
897 000 zł 78 m2 11 500 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 78 m2
Cena za metr 11 500 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 1
ID oferty K36655136

Opis

Biuro Nieruchomości Ck dom ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji Kielc na osiedlu Szydłówek o metrażu 78 m2.

Najważniejsze atuty:

* Doskonała lokalizacja:
Lokalizacja Rezydencji Kasztanowa oferuje wszystko czego można oczekiwać od miejskiej infrastruktury nie rezygnując z bycia blisko natury. Ze względu na rekreacyjny charakter dzielnicy, w pobliżu inwestycji znajduje się wiele lokali gastronomicznych, sklepów i przystanków autobusowych. Ulica Klonowa jest równoległa do jednej z głównych kieleckich arterii - ul. Warszawskiej. Dostępność punktów usługowych, banków, aptek, bliskość kieleckich uczelni, największych galerii handlowych, centrum miasta to dodatkowy atut lokalizacji.
Ze względu na lokalizację ,to doskonała oferta zarówno do zamieszkania dla rodziny oraz jako oferta inwestycyjne pod wynajem długo i krótko terminowy.

* Standard wykończeni a :
Mieszkanie urządzone z wysokiej klasy materiałów , zabudowa w kuchni i na korytarzu drewniana.

* Ekspozycja :
Okna wychodzą na trzy strony , duży taras

* Dodatkowe udogodnienia:
Możliwość zakupienia dwóch miejsc garażowych w cenie 45 tys. za miejsce.

* Budynek
Rezydencja Kasztanowa to pięciokondygnacyjny budynek, w którym znajduje się 30 mieszkań o powierzchni od 35 do 140 m2 oraz 6 lokali usługowych. W kondygnacji podziemnej jest hala garażową na 30 miejsc parkingowych i 14 komórek lokatorskich.