mieszkanie na sprzedaż
12 maj 2026

Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

woj. Pomorskie pow. Gdańsk gm. Gdańsk
Dodane 9 godzin temu, Wtorek, 12 maj 2026 18:20
950 000 zł 70 m2
950 000 zł 70 m2 13 572 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 70 m2
Cena za metr 13 572 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 1
ID oferty K37533509

Opis

LOKALIZACJA:
Mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu. To doskonała lokalizacja zarówno dla rodzin, jak i osób szukających nieruchomości pod inwestycję i wynajem. W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa: Alfa Centrum (ok. 250 m), Galeria Przymorze, Auchan, liczne sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola oraz punkty usługowe.

Atutem nieruchomości jest świetna komunikacja z całym Trójmiastem:

przystanek tramwajowy - 3 minuty pieszo,
SKM Oliwa - ok. 20 minut spacerem,
szybki dojazd do centrum Gdańska oraz uczelni wyższych.

W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się Park Reagana oraz plaża, co czyni tę lokalizację idealnym miejscem do życia i wypoczynku.

BUDYNEK:
Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze 18-piętrowego budynku z lat 80. Blok został wykonany z wielkiej płyty, a jego stan techniczny jest dobry. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Klatka schodowa jest czysta, szeroka i zadbana. Do dyspozycji mieszkańców są aż 3 windy.

Wokół budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe przeznaczone dla mieszkańców.

MIESZKANIE:
Lokal o powierzchni 69,7 m² składa się z: 4  pokoi w tym jeden z wydzieloną cześcią kuchenną w której znajduje się zabudowa meblowa wraz ze sprzętem AGD, łazienki, osobnego WC i przedpokoju.
Mieszkanie przeszło kapitalny remont z dbałością o estetykę i funkcjonalność. Wymieniono wszystkie instalacje, wykonano nowe tynki, nowe podłogi oraz nowoczesną zabudowę kuchenną,  całkowicie wyremontowano łazienkę i WC, całość wykończona w nowoczesnym standardzie.