mieszkanie na sprzedaż
14 maj 2026

Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Marsa

woj. Pomorskie pow. Gdańsk gm. Gdańsk
Dodane 11 godzin temu, Czwartek, 14 maj 2026 12:20
940 000 zł 74 m2
940 000 zł 74 m2 12 703 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 74 m2
Cena za metr 12 703 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 2
ID oferty K37534367

Opis

LOKALIZACJA:
Mieszkanie usytuowane jest w gdańskiej dzielnicy Osowa. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz placówki oświatowe.
Wybierając Osową jako miejsce zamieszkania, trzeba pamiętać także o bardzo rozległych terenach zielonych oraz jeziora w pobliżu, które zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu i różnego typu czynnych form wypoczynku.
Dobrą komunikację zapewnia bliskości obwodnicy, nowopowstała linia kolei metropolitalnej oraz linie autobusowe.

MIESZKANIE o powierzchni użytkowej 73,83 m2 składające się z:
- salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 24m2. Kuchnia z praktyczną, pojemną zabudową wraz ze sprzętem Agd,
- sypialnia o pow. ok.12m2,
- pokoju o pow. ok.10m2
- łazienki razem z wc o pow. 7m2 wyposażonej w kabinę prysznicową oraz wannę,
- pomieszczenie o pow. 2,6m2, które obecnie pełni funkcję pralni- zmiana funkcji z wc, w łatwy sposób możemy powrócić do pierwotnej funkcji,
- przedpokoju z praktyczną pojemną zabudową, która pomieści dużo niezbędnych rzeczy.

Do mieszkania przynależy duża piwnica o pow. 4,99 m2 oraz miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne.
Dodatkowe informacje: 
Czynsz Zimowy : ok.1000 zł, Letni: 750zł

BUDYNEK, położony na terenie zamkniętym, z zadbaną wokół zielenią oraz placem zabaw dla najmłodszych Stan całej nieruchomości należy uznać za bardzo dobry. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem.

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów