• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zieloną Górą

(26)
  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 398 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu I etap inwestycji w Sulechowie przy ul. Tkackiej. Nowopowstający budynek z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 34,61m2 m2 do 63,04 m2. Planowane zak...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 350 928 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 317 880 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Udział 12/16 w lokalu mieszkalnym nr 7, Sulechów

    Sulechów

    • 105 700 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 3 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomości – I próba sprzedaży Udział w wysokości 12/16 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 7 o funkcji mieszkalnej, położonej w Sulechowie przy...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 334 978 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sulechów

    • 689 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe w Nowej Soli na Chałubińskiego

    Nowa Sól

    • 249 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w Nowej Soli koło Szpitala (ul. Chałubińskiego). Powierzchnia 50,95m2 i 4 piętro. Ekspozycja wschód-zachód. 2 jasne pokoje z od...

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 540 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Atrakcyjne, klimatyczne 5-pokojowe mieszkanie w centrum Nowej Soli - 105 m² Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży prz...

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 11
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 412 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 5 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o pow. 82,42 m2 położonego w ścisłym centrum Nowej...

  • Szukam mieszkania

    Nowa Sól

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Szukam mieszkania do wynajęcia 2pokoje z akceptacją psa do 1800zł. O informacje proszę przez email

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowe Miasteczko

    • 115 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 2 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • ul A. Fredry, 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne, z dużym balkonem
    1 / 12
    ul A. Fredry, 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne, z dużym balkone...

    Nowa Sól » ul. Fredry

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Dom Nieruchomości Anna Romejko-Rudnicka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokoje ,  83 m2, PARTER ! Super oferta !
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokoje , 83 m2, PARTER ! Super oferta !

    Nowa Sól » ul. Wojska Polskiego

    • 349 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 4 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    M4 Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne mieszkanie , PARTER ! Centrum miasta . 47m2 , blok !
    1 / 8
    Przestronne mieszkanie , PARTER ! Centrum miasta . 47m2 , blok !

    Nowa Sól » ul. Sikorskiego

    • 269 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    M4 Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Sól

    • 2 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Nowa Sól Pleszówek,
    1 / 13
    Mieszkanie Nowa Sól Pleszówek,

    Nowa Sól

    • 329 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Ta wyjątkowa oferta tylko dostępna w naszym biurze nieruchomości. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z og...

  • Mieszkanie Kalsk gm. Sulechów,
    1 / 15
    Mieszkanie Kalsk gm. Sulechów,

    Kalsk

    • 330 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 60,2m2 usytuowany na parterze dwupiętrowego bloku zlokalizowanego w Ka...

  • Mieszkanie Nowogród Bobrzański,
    1 / 13
    Mieszkanie Nowogród Bobrzański,

    Nowogród Bobrzański

    • 299 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 2 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiam Państwu przestronne, świetnie zlokalizowane mieszkanie znajdujące się w Nowogrodzie Bobrzańskim. Mieszkanie znajduje się na parterze. Powierzchnia mieszkania to aż 8...

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 6
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 280 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Jasne i przestronne mieszkanie w zmodernizowanej kamienicy - centrum Nowej Soli Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powi...

  • Lokal mieszkalny - Nowa Sól

    Nowa Sól

    • 210 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Barbary Magalskiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Nowej Soli oferuje do sprzedaży nieruchomość lokalową stanowiącą lokal mies...

  • Szukam mieszkania do wynajęcia 3 pokoje

    Kożuchów

    • 2 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Szukam mieszkania do wynajęcia 3 Pokoje

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 4
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 405 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie w Nowej Soli przy ulicy Wrocławskiej  o powierzchni 65 m², zlokalizowane w zadban...

  • Sprzedam Mieszkanie w centrum miasta w Nowej Soli
    1 / 2
    Sprzedam Mieszkanie w centrum miasta w Nowej Soli

    Nowa Sól

    • 390 400 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum miasta w Nowej Soli w Kamienicy. Powierzchnia użytkowa 58m2, 3 pokoje, łazienka, kuchnia aneks, ogrzewanie na gaz. Komórka , działka Budowlana.

  • Wynajmę kawalerkę w Kożuchowie
    Wynajmę kawalerkę w Kożuchowie

    Kożuchów

    • 950 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wynajmę kawalerkę w Kożuchowie. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

  • Mieszkanie Kożuchów,
    1 / 8
    Mieszkanie Kożuchów,

    Kożuchów

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania zlokalizowanego w kameralnym budynku po termomodernizacji, w spokojnej i zielo...

  • Mieszkanie do remontu, 6 pomieszczeń, pow. 73.5 m²
    1 / 16
    Mieszkanie do remontu, 6 pomieszczeń, pow. 73.5 m²

    Wichów

    • 155 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 2 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy Państwu, nieruchomość mieszkalną do generalnego remontu, o powierzchni 73,5 m², z dodatkowymi 30 m² pom...

  • Kamienica
    1 / 10
    Kamienica

    Krosno Odrzańskie

    • 2 900 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 2 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam w Krośnie Odrzańskim kamienice w dobrym stanie , w tym wynajęty jest Dziedziniec z dwoma garażami z placement 200m.z pozwoleniem na hostel.