• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zgierzem

(707)
  • sprzedam mieszkanie Łódź, Nowopolska 2-10/39
    1 / 7
    sprzedam mieszkanie Łódź, Nowopolska 2-10/39

    Łódź

    • 400 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie Łódź, Nowopolska 2-10/39. 56 m2, rozkłądowe 3 pokoje + kuchnia, II piętro, środkowe połozenie, balkon, piwnica. Do odświeżenia. Cena 400 tysiecy nie podlega ne...

  • sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7
    1 / 5
    sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7. 45 metrów, 2 pokoje + osobna kuchnia, w pełni rozkładowe, II piętro, okna północ-południe, piwnica. Do remontu. Cena 310 tysięcy nie podlega ne...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE 50 M2 LIMANOWSKIEGO  NOWA CENA +FILM
    1 / 15
    SPRZEDAM MIESZKANIE 50 M2 LIMANOWSKIEGO NOWA CENA +FILM

    Łódź

    • 355 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie na ulicy Limanowskiego. Cena: 355000,00 zł (7100,00/m2) Mieszkanie jest na 1 piętrze, składa się z salonu z aneksem (około 20 m2), 2 sypialni (po 10 m2), toale...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie 3 pok. Łódź
    Syndyk sprzeda mieszkanie 3 pok. Łódź

    Łódź

    • 259 440 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Łodzi przy ul. Szymonowicza 1...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 41 m² – 1. piętro Do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m², idealne dla pary lub singla. Układ pomieszczeń: -salon (kanapa/łóżko, stolik, kilka...

  • I Ciebie też bardzo.....
    1 / 16
    I Ciebie też bardzo.....

    Łódź

    • 445 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, w którym wczorajsi "my" zostają za drzwiami, a Ty wchodzisz w przestrzeń, która od progu szepcze: I Ciebie też bardzo. To nie jest zwykłe ogłoszenie o sprzed...

  • Kawalerka na poddaszu w Śródmieściu
    1 / 6
    Kawalerka na poddaszu w Śródmieściu

    Łódź

    • 10 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Prywatna kamienica ( Łódź) Pokój z miejscem na aneks kuchenny, łazienka ok. (18m) ul. Moniuszki / Sienkiewicza. IIIp. Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia lub odnowienia. Czynsz...

  • Umeblowana kawalerka na Górnej - Niski czynsz!
    1 / 6
    Umeblowana kawalerka na Górnej - Niski czynsz!

    Łódź

    • 22 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prywatna kamienica ( łódź) Kawalerka: Pokój z małą kuchnią, łazienką (ok20m) Ul. Rzgowska ok. Białego kościoła, Ip. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia. Mała kameralna kamienica...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje z CO w Śródmieściu
    1 / 9
    2 pokoje z CO w Śródmieściu

    Łódź

    • 25 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prywatna Kamienica Łódź 2 duże, rozkładowe pokoje ( 70m) + dodatkowe pomieszczenie bez okna mogące służyć jako dodatkowy 3 pokój lub garderoba ewentualnie gabinecik do pracy. Ul. K...

  • Funkcjonalne dwa pokoje z balkonem i komórką
    1 / 13
    Funkcjonalne dwa pokoje z balkonem i komórką

    Łódź

    • 325 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zadaniem będzie rozpakowanie kartonów? Jeśli tak, to jasne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Felińskiego 3A w Łodzi będz...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, Srebrzyńska
    1 / 7
    Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, Srebrzyńska

    Łódź

    • 572 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu, 5 minut samochodem do Manufaktury. Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel.: [tel] Mieszkanie znajduje się w nowej inwest...

  • Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Teofilowie.
    1 / 9
    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Teofilowie.

    Łódź

    • 315 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Łodzi przy ulicy Rojnej 50 b. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 45,13 m2, położone jest na pierwszym piętrze, czteropiętrowego...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Stare Bałuty, Piwna
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Stare Bałuty, Piwna

    Łódź

    • 455 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REZERWACJA Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, na wysokim parterze w bloku z cegły przy ul. Piw...

  • Mieszkanie Łódź ul. Czarnkowska

    Łódź » ul. Czarnkowska

    • 258 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 35,31 m², położone na pierwszym piętrze kameralnego, trzypiętrowego bloku w spokojnej części osiedla.Mieszkanie jest jasn...

  • Licencja na luksus. Dwupokojowa baza agenta
    1 / 16
    Licencja na luksus. Dwupokojowa baza agenta

    Łódź

    • 550 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Każdy tajny agent specjalny potrzebuje swojej tajnej bazy, która zachwyca perfekcyjnym stylem. Ta wyjątkowa dwupokojowa nieruchomość to prawdziwa licencja na luksusowe życie. Wnę...

  • Ustawne 2 pokoje na Teofilowie
    1 / 11
    Ustawne 2 pokoje na Teofilowie

    Łódź

    • 260 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Poszukujesz 2-pokojowego mieszkania? Interesuje Cię lokalizacja na Teofilowie? Ta oferta powinna przypaść Ci do gustu! Mieszkanie o powierzchni 37,51 m2 mieści się na parterze nis...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Rewolucji 1905 roku
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Rewolucji 1905 roku

    Łódź

    • 229 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel : [tel] Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowsk...

  • Małe mieszkanie, duże możliwości – Zarzew
    1 / 11
    Małe mieszkanie, duże możliwości – Zarzew

    Łódź

    • 209 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Poszukujesz kawalerki do remontu? Zależy Ci na cichej i zielonej okolicy? Mam coś, co powinno Cię zainteresować!!! Mieszkanie o powierzchni 27,18 m2 mieści się na 4 piętrze niskie...

  • 1 / 4
    Okazja ! po remoncie | 54m2 | parking w cenie

    Łódź » ul. Wólczańska

    • 395 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Łódź | Centrum | ul. Wólczańska / al. Mickiewicza | blisko Politechniki Łódzkiej Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Łodzi, przy ul. Wólczańskiej w rejonie al. M...

  • PRZYJDŹ Z WALIZKAMI I ZAMIESZKAJ OD ZARAZ :)
    1 / 16
    PRZYJDŹ Z WALIZKAMI I ZAMIESZKAJ OD ZARAZ :)

    Łódź

    • 770 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Ofertę stanowi nowoczesne, jasne i przytulne mieszkanie na łódzkim Olechowie przy ul. Księcia Władysława Opolczyka. Mieszkanie usytuowan...