• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ustką

(127)
  • Wyremontowane, słoneczne, 2- pokojowe mieszkanie w centrum
    1 / 10
    Wyremontowane, słoneczne, 2- pokojowe mieszkanie w centrum

    Słupsk

    • 268 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal zlokalizowany jest w kamienicy na 3 piętrze przy ul. Mickiewicza w Słupsku. Powierzchnia lokalu- 36,36 m2, składa się z pokoju z przedsionk...

  • Wyremontowana słoneczna kawalerka z balkonem w centrum
    1 / 10
    Wyremontowana słoneczna kawalerka z balkonem w centrum

    Słupsk

    • 224 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal zlokalizowany jest w kamienicy na 3 piętrze przy ulicy Mickiewicza w Słupsku. Powierzchnia lokalu- 25,46 m2, składająca się z korytarza, po...

  • Wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie z LOGGIĄ tylko 5295/m2
    1 / 11
    Wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie z LOGGIĄ tylko 5295/m2

    Słupsk

    • 310 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal zlokalizowany jest w kamienicy na 3 piętrze przy ul. Mickiewicza w Słupsku. Powierzchnia lokalu- 59,11 m2, składa się z przestronnego koryt...

  • Kawalerka świeżo po remoncie inwestycja
    1 / 4
    Kawalerka świeżo po remoncie inwestycja

    Słupsk

    • 285 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż kawalerka w bloku, z balkonem, po remoncie generalnym. Zakres prac- nowa elektryka, hydraulika, gładzie, podłogi, nowe drzwi wejściowe i wewnętrzne. Do szybkiego wydani...

  • 4 pokojowe parter szybkie wydanie niski czynsz
    1 / 4
    4 pokojowe parter szybkie wydanie niski czynsz

    Słupsk

    • 375 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie wnetrze w starszym stylu, do wlasnej aranzacji. Mieszkanie wyjatkowo ciepłe, z niskim czynszem. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. W otoczeniu ziele...

  • Mieszkanie Słupsk, Szczecińska
    1 / 8
    Mieszkanie Słupsk, Szczecińska

    Słupsk

    • 475 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowa oferta tylko w naszym biurze! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Nie wymagana jest zgoda MSWiA 3 pokoje | 61,5m | duży balkon | Słupsk ul. Szczecińska Na sprzedaż...

  • Banacha, Słupsk, mieszkanie 2 pokoje,
    1 / 15
    Banacha, Słupsk, mieszkanie 2 pokoje,

    Słupsk

    • 310 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zatorze, Banacha, 2 pokoje – świetna lokalizacja! Idealne dla rodziny lub pod wynajem - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Pełna własność – pełne prawo do lokalu - Dwa oddziel...

  • Wynajem kawalerki Księżnej Zofii w Słupsku zapraszam
    1 / 10
    Wynajem kawalerki Księżnej Zofii w Słupsku zapraszam

    Słupsk

    • 1 700 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    BEZ POŚREDNIA OPIS NIERUCHOMOŚCI Mieszkanie jednopokojowe rozkładowe posiada duży pokój dzienny, oddzielną kuchnie, przedpokój, łazienkę I dużo zabudowany balkon, piwnice . Pod bl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Słupsk, Szkolna 74,13 m² Kamienica 2 pokoje
    1 / 14
    Słupsk, Szkolna 74,13 m² Kamienica 2 pokoje

    Słupsk

    • 340 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słupsk, 2 pokoje, 74 m² w kamienicy przy ul. Szkolnej - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Duże, ustawne pokoje – dwa po ok. 27 m² każdy! - Mieszkanie z ogromnym potencjałem a...

  • Słupsk, Bogdanowicza, 81,6m2 Unikalne
    1 / 16
    Słupsk, Bogdanowicza, 81,6m2 Unikalne

    Słupsk

    • 790 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bogdanowicza, Słupsk 2 lokale, 2 balkony, wyjątkowe 81,6m2 - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Możliwość inwestycji – mieszkanie podzielone na 2 niezależne lokale z własnymi...

  • Niepodległości, Słupsk M4 z piwnicą i loggią
    1 / 16
    Niepodległości, Słupsk M4 z piwnicą i loggią

    Słupsk

    • 460 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 866 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słupsk, Niepodległości 3 pokoje z balkonem, 2 łazienki i gotowa kuchnia - Freedom Nieruchomości oddział Słupsk - Przestronny, funkcjonalny układ – 3 pokoje i osobna kuchnia - Dwie...

  • Mieszkanie Słupsk Śródmieście, Anny Łajming
    1 / 13
    Mieszkanie Słupsk Śródmieście, Anny Łajming

    Słupsk

    • 330 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,25 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska pr...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Słupsk

    • 230 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe (32m), parter + piwnica. Osiedle zatorze. Mieszkanie do remontu. Świetna lokalizacja, w pobliżu przystanek autobusowy z większością linii, sklepy or...

  • Mieszkanie Widzino gm. Kobylnica, Główna
    1 / 13
    Mieszkanie Widzino gm. Kobylnica, Główna

    Widzino

    • 405 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe osiedle "Leśne Zacisze" w Widzinie koło Słupska i Kobylnicy , komfort i nowoczesność w spokojnej okolicy 0% prowizji , 0% PCC NIE JEST wymagana zgoda Ministerstwa OFEROWANE...

  • Jezierzyce Osiedle,2 pokoje, parter – 43,52 m2
    1 / 15
    Jezierzyce Osiedle,2 pokoje, parter – 43,52 m2

    Jezierzyce

    • 315 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 326 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Funkcjonalne mieszkanie blisko Słupska – parter, 43,52m2, Jezierzyce 2 pokoje - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - 2 pokoje o powierzchni 43,52 m² – kompaktowe i funkcjonalne...

  • Sprzedam mieszkanie do wykończenia
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie do wykończenia

    Słupsk

    • 119 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 2 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Na sprzedaż oferuje mieszkanie do wykończenia, aktualnie jak na zdjęciach o powierzchni 47 metrów kwadratowych, położone w Grąsinie. Mieszkanie znajduje się na poddaszu, pierwszym...

  • Rowy, gotowy apartament 35m2, Plaża 150m
    1 / 12
    Rowy, gotowy apartament 35m2, Plaża 150m

    Rowy

    • 650 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rowy, Komfort i spokój w sosnowym lesie – apartament z balkonem, blisko plaży - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk Na sprzedaż komfortowy apartament położony w miejscowości Rowy...

  • Rowy, Apartament 36,81m2, 150m Bałtyk, Taras
    1 / 10
    Rowy, Apartament 36,81m2, 150m Bałtyk, Taras

    Rowy

    • 790 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 21 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Rowy, Wyjątkowy apartament w sosnowym lesie, 150 m od plaży, duży taras na dachu - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - 150 metrów od morza, prestiżowa lokalizacja wśród sosnowe...

  • Sprzedam mieszkanie 38m2 na ul. Długiej w remoncie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 38m2 na ul. Długiej w remoncie

    Słupsk

    • 220 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 37,87m2 na ul. Długa 42/7. Lokal znajduje się w kamienicy w samym centrum miasta , posiada duża piwnicę 13,03m2, nad lokalem znajduje się duży strych. Do kamie...

  • Mieszkanie Słupsk, Marii Curie Skłodowskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Słupsk, Marii Curie Skłodowskiej

    Słupsk

    • 650 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W NOWOCZESNYM STYLU OSIEDLE ZAMKNIĘTE TOP LOKALIZACJA Biuro Nieruchomości Delta w Słupsku oferuje na sprzedaż przestronne, dwupozio...