• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tuszynem

(760)
  • Mieszkanie Łódź Centrum ul. H. Sienkiewicza

    Łódź » ul. Sienkiewicza

    • 350 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w samym centrum miasta w wieżowcu na 4 piętrze. Mieszkanie ustawne w pełnym rozkładzie, w pokojac...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Przędzalniana

    Łódź » Widzew » ul. Przędzalniana

    • 255 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni 29,52 metrów. Lokal usytuowany w wieżowcu na 4 piętrze. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. Okna PCV ( zachód) W pokoju na podłodze panele...

  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. pl. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    Łódź » rondo Rondo ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 289 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do sprzedania kawalerka w dzielnicy Retkinia. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 metrów, położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal z balkonem francuskim( kratka balkonowa)...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Traktorowa

    Łódź » ul. Traktorowa

    • 339 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Teofilów w wieżowcu na 1 piętrze. Mieszkanie po remoncie. W pokojach położone na podł...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Klonowa

    Łódź » Bałuty » ul. Klonowa

    • 220 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni 25 metrów. Lokal usytuowany na 3 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Bałuty. Mieszkanie z potencjałem. Kuchnia w aneksie ot...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Marysin ul. Inflancka

    Łódź » Bałuty » ul. Inflancka

    • 435 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w pełni rozkładowe o pow.57m2 usytuowane na 3-piętrze w wieżowcu (nowa winda). Blok położony w zielonej i cichej okolicy Inflanckiej/Marysińskiej....

Łódź » rondo Rondo ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 289 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• Mieszkanie Łódź Polesie, Retkinia ul. ks. Kardynała Stefana Wyszy...

    Łódź » Polesie » skwer Skwer Prymasa Tysiąclecia ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 1 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. 42,42m2, usytuowane na 9-piętrze w bloku na os. Retkinia. Mieszkanie w dobrym stanie, zadbane i wyposażone. W pokoj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

    Łódź » Bałuty » ul. Mokra

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie po remoncie generalnym. Wymieniona została c...

• 1 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

• Kawalerka w samym centrum Łodzi

    Łódź

    • 276 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 26.55 m2 na pierwszym piętrze w budynku położonym w centrum Łodzi (ul. Żeromskiego). Ogrodzone podwórko. Okno mieszkania wychodzi na dziedziniec, dlatego w...

  • Złote Trzecie Piętro – 57 m² Potencjału
    1 / 16
    Złote Trzecie Piętro – 57 m² Potencjału

    Łódź

    • 429 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, które nie jest klatką w bloku, ale Twoją własną, jasną twierdzą? Zapraszam na 3. piętro solidnego wieżowca, gdzie przestrzeń, słońce i... świetny fundament pod...

  • Nowy wymiar życia na Bałutach
    Nowy wymiar życia na Bałutach

    Łódź

    • 760 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Twoja misja znalezienia azylu kończy się właśnie tutaj. Nowoczesny apartament z 2024 roku to wejście w nowy wymiar miejskiego bytowania. Trzypokojowa przestrzeń łączy technologiczn...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » inne Most marsz. Józefa Piłsudskiego

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem.Nieruchomość zlokalizowana jest w inwestycji Apartamenty Piłsudskiego w Łodziprzy al. Piłsudskiego 98B.Lokal znajduje się na 3 pięt...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Nawrot
    1 / 10
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Nawrot

    Łódź

    • 1 600 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 8 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 198 m, | Łódź Śródmieście ul. Nawrot | Cena ofertowa 1 600 000 PLN | Położone w pięknej, odrestaurowanej secesyjnej kamienicy z wind...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, płk. dr. Stanisława Więckowskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, płk. dr. Stan...

    Łódź

    • 695 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w sercu Łodzi przy ulicy płk. dr. Stanisława Więckowskiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomoś...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Widzew, Olechów, Dąbrówki
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź Łódź-Widzew, Olechów, Dąbrówki

    Łódź

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje | 60,55 m | Olechów ul. Dąbrówki | blisko planowanego Aquaparku Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z ciszą i zielenią? Ta oferta spełni Twoje oczekiwan...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Bałuty, Bałuty, Wielkopolska
    1 / 6
    Mieszkanie Łódź Łódź-Bałuty, Bałuty, Wielkopolska

    Łódź

    • 285 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Wielkopolska. Budynek w dobrym stanie technicznym, media miejskie. Mieszkanie utrzymane w bardzo dobrym stanie. ROZKŁAD: sypialnia...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Polesie, Łódź-Polesie, Gdańska
    1 / 6
    Mieszkanie Łódź Łódź-Polesie, Łódź-Polesie, Gdańska

    Łódź

    • 470 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w ładnej, zrewitalizowanej kamienicy w centrum miasta. Remont budynku obejmował elewacje, klatki schodowe, podwórko, a także wymianę wszystkich instalacji,...

  • Mieszkanie Pabianice, Zamkowa
    1 / 7
    Mieszkanie Pabianice, Zamkowa

    Pabianice

    • 290 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 2 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta Sprzedaży Mieszkania w Pabianicach przy ulicy Zamkowej o powierzchni 108m2, zlokalizowanego w kamienicy na 1 piętrze. Cena ofertowa 290 000 złotych, sprawia, że jest to atr...