• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tuszynem

(760)
  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

    Łódź » Bałuty » ul. Mokra

    • 325 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 46 metrów. Lokal usytuowany w niskim bloku z cegły na 1 piętrze. Mieszkanie duże przestro...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Polesie ul. Krzemieniecka

    Łódź » Polesie » ul. Krzemieniecka

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 37 metrów. Lokal w pełnej amfiladzie( wszystkie pomieszczenia przejściowe) położony na 4 piętrze w niskim bloku bez windy....

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Władysława Umińskiego

    Łódź » ul. Umińskiego

    • 295 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w pełnym rozkładzie o powierzchni użytkowej 44 metry. Lokal usytuowany w niskim bloku na 3 piętrze. Mieszkanie do remontu do własnej aranżacji dla...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Zmienna

    Łódź » ul. Zmienna

    • 260 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe z balkonem położone w dzielnicy Doły. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 metry, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Lokal bardzo...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Plantowa

    Łódź » ul. Plantowa

    • 279 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 37 metrów. Lokal położony w dzielnicy Teofilów. Mieszkanie usytuowane w niskim bloku na 1 piętrze z ładnym widokiem na teren zielony....

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Pojezierska

    Łódź » Bałuty » ul. Pojezierska

    • 312 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 37 metrów. Lokal usytuowany na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne. W pokojach na...

  • Mieszkanie Łódź Karolew ul. Wileńska

    Łódź » ul. Wileńska

    • 330 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone w dzielnicy Karolew na parterze w nikim bloku. Mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 33,50 metrów. Lokal przeszedł c...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. Jana Pietrusińskiego

    Łódź » ul. Pietrusińskiego

    • 349 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów Lokal położony na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ciepłe, słoneczne do wprowadzenia. W pokojac...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Widzew, Księży Młyn ul. Rawska

    Łódź » Widzew » ul. Rawska

    • 338 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w okolicach Widzew Stary/ Księży Młyn. Lokal 3 pokojowy z balkonem o powierzchni użytkowej 49 metrów, położony na parterze w niskim bloku z cegły z lat 60....

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Marysińska

    Łódź » Bałuty » ul. Marysińska

    • 345 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w pełnym rozkładzie położony w dzielnicy Bałuty. Lokal o powierzchni 47 metrów, usytuowany na 1 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do wprowadzenia. W p...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. ks. Brzóski

    Łódź » Bałuty » ul. Brzóski

    • 369 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal o powierzchni użytkowej 46 metrów, położony na 8 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie przeszło remont 10...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Chryzantem

    Łódź » ul. Chryzantem

    • 275 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 34 metrów. Lokal usytuowany na parterze w wieżowcu. Mieszkanie z balkonem, obecnie jest zabudowany z oknem i pełni funkc...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Elsnera

    Łódź » Widzew » ul. Elsnera

    • 260 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka na Widzewie bez balkonu o powierzchni użytkowej 35 metrów. Mieszkanie położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal do własnej aranżacji dla osób chcących zrobić sobie...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Podgórna

    Łódź » ul. Podgórna

    • 305 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 36 metrów. Lokal położony w dzielnicy Dąbrowa w niskim bloku na 2 piętrze. Mieszkanie przeszło remont 7 lat temu. Wymienion...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Marynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Marynarska

    • 190 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 8 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka o powierzchni 23 metry bez balkonu położona w dzielnicy Marysin/Doły. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku z cegły na 1 piętrze. Lokal do remontu do własnej aranżacji d...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Górna ul. Paderewskiego

    Łódź » Górna » ul. Paderewskiego

    • 255 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka o pow.27m2, usytuowana na 5-piętrze w wieżowcu na os. Górna. Mieszkanie po remoncie, na podłodze panele, ściany-gładź. Łazienka- glazura i terakota, nowa instalacja hydra...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Marynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Marynarska

    • 180 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Gołębia

    Łódź » Widzew » ul. Gołębia

    • 317 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w całkowitej amfiladzie. Lokal położony w dzielnicy Widzew/Centrum. Mieszkanie usytuowane w niskim bloku na 3 kondygnacji. W pokojach...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Łanowa

    Łódź » ul. Łanowa

    • 199 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Do sprzedania kawalerka z balkonem w dzielnicy Teofilów. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 20,06 metrów, położona na 5 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do całkowitego remontu łączni...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Marysińska

    Łódź » Bałuty » ul. Marysińska

    • 345 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro