• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Laski
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tuchowem

(162)
  • Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie

    Tarnów

    • 429 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie do zamieszkania od zaraz , w bloku 4 piętrowym na Osiedlu Zielonym w Tarnowie. wymienione wszelkie instalacje, wykonane gładzie, suf...

  • Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Pilźnie

    Pilzno

    • 279 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Pilźnie, w bloku przy ulicy Sobieskiego o powierzchni 50,75 m2. Mieszkanie mieści się na I piętrze, II-piętrowego bloku i składa się z salonu z balkonem, odd...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Zamienię lub sprzedam mieszkanie

    Rożnów

    • 220 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Witam.. Zamienię mieszkanie spółdzielcze - własnościowe pow. 62 m2 z dużym balkonem + ,dwie piwnice przynależne , lub sprzedam.Mieszkanie składa się z salonu + dwie sypialnie , bal...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 440 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 559 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowość w naszej ofercie na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie usytuowane na I piętrze bloku posadowionego zaledwie kilka lat temu na nowym prestiżowym osiedlu Słoneczna Ko...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 510 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 350 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Biecz – mieszkanie po generalnym remoncie
    1 / 20
    Biecz – mieszkanie po generalnym remoncie

    Biecz

    • 398 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bezczynszowe mieszkanie w centrum Biecza
    1 / 20
    Bezczynszowe mieszkanie w centrum Biecza

    Biecz

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie, 89,84 m², Dąbrowa Tarnowska
    1 / 8
    Mieszkanie, 89,84 m², Dąbrowa Tarnowska

    Nieczajna Dolna

    • 420 000 zł cena
    • 8 984 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWOCZESNE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM + MIEJSCE PARKINGOWE - DĄBROWA TARNOWSKA !!! - Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie z balkonem oraz...

  • Mieszkanie Sieradza gm. Żabno
    1 / 15
    Mieszkanie Sieradza gm. Żabno

    Sieradza

    • 239 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży ciche i komfortowe mieszkanie usytuowane w bloku w Sieradzy przy trasie Dąbrowa Tarnowska-Żabno. Mieszkanie wraz z przynależną piwnicą tworzy powierzchnię ok 50 m2, po...

  • Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem na jezioro czchows
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem na jezioro czchows

    Czchów

    • 480 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem na jezioro czchowskie. Przedmiotem oferty jest mieszkanie składające się z 3 pokoi + 1 małe pomieszczenie, kuchni, łazienki, korytarza...

  • Mieszkanie Iwkowa
    1 / 9
    Mieszkanie Iwkowa

    Iwkowa

    • 2 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Dla singa, pary...Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania w malowniczej Iwkowej, które zachwyca zarówno swoją lokalizacją, jak i wysokim standardem wykończenia. To idealn...

  • Mieszkanie sprzedam
    1 / 16
    Mieszkanie sprzedam

    Mogilno

    • 485 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 644 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam apartament 73m bezczynszowe-nowe , gotowe do zamieszkania. Znajduje się na piętrze nowego szeregowca. Trzy pokoje. Osobna kuchnia. Łazienka. Przestronny korytarz. Spiża...

  • Mieszkanie z działką 5a- Łęg Tarnowski

    Łęg Tarnowski

    • 579 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA SPECJALNA!Dla mieszkań zarezerwowanych do końca czerwca 2026 - pergola tarasowa GRATIS!Nowoczesne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej - II etap inwestycji przy ul. Witosa w Ł...

  • Mieszkanie Mogilno gm. Korzenna
    1 / 15
    Mieszkanie Mogilno gm. Korzenna

    Mogilno

    • 365 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALE GOTOWE DO SPRZEDAŻY!!! OSTATNIE MIESZKANIE O POW. 72M2. Do sprzedania mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 72m2 położone na I piętrze w nowo wybudowanym I piętrowym budynku...

  • Mieszkanie Jasło, Sokoła
    1 / 12
    Mieszkanie Jasło, Sokoła

    Jasło

    • 220 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,19m2 położone na II piętrze ocieplonej kamienicy w Jaśle przy ul. Sokoła. >> Układ pomieszczeń obejmuje: pr...

  • Mieszkanie Jasło
    1 / 15
    Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 319 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na III piętrze, pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Krasińskiego. Mieszkanie cechuje przytulny klimat i...

  • Wynajmę mieszkanie w Centrum Jasła- 2pokoje/II piętro 45 m2

    Jasło

    • 1 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Centrum Jasła- 2pokoje/II piętro 45 m2. Wynajem na zasadach "Wynajmu Okazjonalnego" ( notarialnie ) Preferujemy osobę , osoby które chcą wynająć na dłuższ...

  • Nowoczesne 2 pokojowe po generalnym remoncie - Jasło, ul. Kościus...

    Jasło

    • 329 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m, zlokalizowane przy ul. Kościuszki 53 (3 piętro). To oferta dla kogoś, kto szuka lokalu gdzie dosłownie wszystko jest...

  • Do wynajęcia ekonomiczna kawalerka w Jaśle
    1 / 8
    Do wynajęcia ekonomiczna kawalerka w Jaśle

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na wynajem w Jaśle, przy ulicy Floriańskiej. Mieszkanie o powierzchni około 33m2, częściowo umeblowane. Znajduje się w spokojnej okolicy, blisko centrum. - 1 min- sklep...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Szkolne...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 359 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie usytuowane na I piętrze, niskiego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie świeżo...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 194 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z balkonem usytuowane na II piętrze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 269 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentuję Państwu piękne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na III piętrze, niskiego bloku w Jaśle przy ul. Na Kotlinę. Mieszkanie po generalnym remoncie zaaranżowane w now...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 289 900 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Z radością prezentujemy Państwu jasne i przestronne mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń dostępne od zaraz. Perfekcyjnie doświetlone wnętrze światłem naturalnym dzięki...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 329 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie usytuowane na I piętrze, niskiego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. 3-go Maja. Mieszkanie świeżo po gene...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 179 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentuję Państwu słoneczne mieszkanie przy ul. Metzgera 13 w Jaśle obok stacji PKP i niedaleko dworca PKS! Powierzchnia 55m2, do mieszkania przynależy strych oraz piwnica 13m2...

  • Bezczynszowe Mieszkanie Sącz Góry Deweloperski Okazja
    1 / 16
    Bezczynszowe Mieszkanie Sącz Góry Deweloperski Okazja

    Mogilno

    • 365 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Nowe Mieszkanie Trzypokojowe plus osobna Kuchnia. Mieszkanie Całkowicie Bezczyszowe Mieszkanie znajduje się w Mogilno gmina Korzenna 10 km od Nowego Sącza. Cudowna oko...

  • Mieszkanie z potencjałem blisko centrum Jasła
    Mieszkanie z potencjałem blisko centrum Jasła

    Jasło

    • 339 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m², usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Jaśle. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki...

  • Mieszkanie z ogródkiem w Niedomicach

    Niedomice

    • 220 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Z przyjemnością przestawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,32 m2 w Niedomicach. Nieruchomość mieści się na parterze, w jednopiętrowym zadbanym bloku z cegły- przy...

  • Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego
    Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze budynku przy ul. Ujejskiego w Jaśle. Lokal o powierzchni 56 m² jest gotowy do wprowadze...