• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tuchowem

(162)
  • Mieszkanie Tarnów, Józefa Szujskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Józefa Szujskiego

    Tarnów

    • 669 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim | 63,92 m | 5 piętro | Garaż podziemny | Komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlo...

  • Wynajmę 2 pokoje w cenie 1
    1 / 6
    Wynajmę 2 pokoje w cenie 1

    Kąśna Górna

    • 50 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę okazjonalnie 2 pokoje w cenie 1 dla jednej, dwóch lub maksymalnie trzech kobiet, małżeństwa, znajomych na ferie/urlop/przejazd Do dyspozycji również: korytarz, łazienka, ku...

  • Kawalerka do zamieszkania
    1 / 9
    Kawalerka do zamieszkania

    Tarnów

    • 209 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż umeblowane mieszkanie(kawalerkę) o powierzchni 23 m2 usytuowane na II piętrze w kamiennicy, w Centrum Tarnowa. Mieszkanie stanowi lokum dla jednej,...

  • Mieszkanie na sprzedaż po remoncie ul. Pułaskiego
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż po remoncie ul. Pułaskiego

    Tarnów

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 34,5 m2 mieszczące się w Tarnowie przy ul. Pułaskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w...

  • Na sprzedaż mieszkanie - ul. Chopina Tarnów!
    Na sprzedaż mieszkanie - ul. Chopina Tarnów!

    Tarnów

    • 384 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 - pokojowe mieszkanie z balkonem - 65 m2 - blisko ul. Krakowskiej. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m2, zlokalizowane na 3 piętrze. Układ pomieszcze...

  • Mieszkanie Tarnów
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 455 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWY, BEZCZYNSZOWY LOKAL MIESZKALNY Z POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM ŚCISŁE CENTRUM TARNOWA, BEZCZYNSZOWY Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, samodzielny lokal mieszkalny o łącznej powi...

  • Mieszkanie na sprzedaż 48m² 362tyś! Tarnów Centrum

    Tarnów » ul. Piastowska

    • 362 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Piastowskiej – idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Powierzchnia użytkowa: 48 m² Pi...

  • Mieszkanie Tarnów, Adama Mickiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Adama Mickiewicza

    Tarnów

    • 389 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Tarnowa Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Adama Mickiewicza 19 w Tarnowie, w jednej z najbardziej ceni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Tarnów, blisko centrum ,kameralne osiedle, bezczynszowe
    1 / 4
    Tarnów, blisko centrum ,kameralne osiedle, bezczynszowe

    Tarnów

    • 525 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Tarnowie To projekt tworzony z myślą o jakości, harmonii i rosnącej wartości. W inwestycji w której posiadamy mieszkanie do sprzedaży zosta...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    Mieszkanie bezczynszowe

    Tarnów

    • 450 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w centrum Tarnowa przy ul. M.B.Fatimskiej. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi: -wyodrębniony lokal mieszkalny usytuowany n...

  • Tarnów, własnościowe, księga wieczysta 44,64m2
    Tarnów, własnościowe, księga wieczysta 44,64m2

    Tarnów

    • 279 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis nieruchomości położonej w Tarnowie przy : ul. Pułaskiego koło Parafii pw. Miłosierdzia Bożego 2-pokojowe mieszkanie własnościowe, jest księga...

  • ul. Rolnicza, po kapitalnym remoncie
    ul. Rolnicza, po kapitalnym remoncie

    Tarnów

    • 419 914 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 332 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Rolniczej. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni ok. 5 m². Lokal jest obec...

  • Tarnów mieszkanie 46m2
    1 / 6
    Tarnów mieszkanie 46m2

    Tarnów

    • 2 250 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na wynajem mieszkanie położone w Tarnowie - dzielnica Piaskówka. Mieszkanie położone na II piętrze o pow. 46m2, składające się z z pokoju od strony południowej z wyjści...

  • Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.
    1 / 9
    Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.

    Tarnów

    • 439 888 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze...

  • Mieszkanie w centrum Tarnowa

    Tarnów

    • 249 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem w centrum Tarnowa – ul. Lwowska | 32 m² Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? A może inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta oferta...

  • Bezczynszowe mieszkanie- Tarnów- 102 m2

    Tarnów

    • 795 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 102,61 m² zlokalizowane w Tarnowie, przy ul. Edwarda Rydza-Śmigłego.Nieruchomość usytuowana w bardzo dogo...

  • ul. Lwowska, 3 -pokojowe, umeblowane
    1 / 9
    ul. Lwowska, 3 -pokojowe, umeblowane

    Tarnów

    • 1 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na 5. piętrze zadbanego, 11-piętrowego bloku przy ul. Lwowskiej w Tarnowie. Lokal jest...

  • Mieszkanie Tarnów, Legionów
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Legionów

    Tarnów

    • 338 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    MIESZKANIE W SERCU TARNOWA - DWA BALKONY, KAMIENICA Z KLIMATEM I LOKALIZACJA, KTÓREJ TRUDNO PRZEBIĆ Zapraszam do poznania nieruchomości, która jest idealna dla ludzi poszukującyc...

  • OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie za 5550 zł. za m2

    Tarnów » ul. Główna

    • 649 350 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Niema podobnej ceny w Tarnowie! To ostatnia szansa!Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż – Tarnów, ul. GłównaKNC Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwes...

  • Mieszkanie ul.Mickiewicza
    1 / 9
    Mieszkanie ul.Mickiewicza

    Tarnów

    • 360 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 54 m² w centrum Tarnowa, ul. Mickiewicza Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w samym sercu Tarnowa, przy ul. Mickie...