• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Starogardem Gdańskim

(27)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rokitki

    • 391 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rokitki

    • 412 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Rokitki

    • 475 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rokitki

    • 427 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rokitki

    • 299 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Rokitki ul. Tczewska

    Rokitki » ul. Tczewska

    • 859 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    BUDYNEK:Został wybudowany w 2019 roku w nowoczesnych standardach zabudowy. Przestrzeń wokół budynku tworzy spójną całość z osiedlem.MIESZKANIE:Znajduję się na drugim piętrze w 4 pi...

  • Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe

    Lignowy Szlacheckie

    • 239 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie składające się z 3 jasnych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z oknem, osobnego wc z oknem i dużego balkonu. Kuchnia zabudowana wraz ze sprzętem a...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam

    Skowarcz

    • 1 000 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Palac. Lazienka, pokoj niewyremontowany, salon i kuchnia stan deweloperski. Poddasze do zagospodarowania 45m2 urzytkowe.

  • Sprzedam

    Skowarcz

    • 1 000 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie to nadaje sie na zaklad fryzjerski. Stan bd.

  • Sprzedam

    Skowarcz

    • 970 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dwupoziomowe pod dzialalnosc firmy np. Zaklad fryzjerski. St bdb.

  • Sprzedam

    Skowarcz

    • 1 000 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe odpowiednie na inwestycje pod gabinet weterynaryjny.

  • Sprzedam

    Skowarcz

    • 700 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam Palac. Lezy na nieuzytku rolnym w ladnej okolicy z dostepnoscia do drogi powiatowej Gdansk-Tczew do ,ktorej jest bezposredni dojaz.

  • Wynajmę mieszkanie

    Malbork

    • 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Witam mam do wymajecia mieszkanie (kawalerka) w Malborku przy ul. Jasnej, na 5-tym piętrze 10-cio piętrowego budynku z dwiema windami o łącznej powierzchni 33.40m2, mieszkanie skła...

  • Mieszkanie 3 pokojowe

    Sztum

    • 300 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,49m,2. Mieszkanie ciepłe słoneczne. Centrum miasta Sztum, os. Nad Jeziorem Mieszkanie z balkonem przynależna piwnica. Parking tyl...

  • Sprzedam Mieszkanie w Malborku

    Malbork

    • 250 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Malborka - 2 pokoje. Położone w centrum Malborka na 1 piętrze. W bloku jest winda. Nie daleko znajduje się Galeria DEKADA, Biedronka , Kaufland, E. Leclerc ,...

  • Mieszkanie 3 pokoje w centrum Malborka

    Malbork

    • 279 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w bloku trzyklatkowym. Budynek jest po termomodernizacji, z estetyczną klatką, nową windą i domofonem. Przed blokiem znajduje się parking d...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Malbork

    • 199 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Malbork
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malbork

    • 250 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Malbork
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń
    1 / 20
    2 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń

    Kolbudy

    • 435 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czarna Woda

    • 265 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 3 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sztum

    • 80 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń
    1 / 14
    2 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń

    Kolbudy

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malbork

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gaudium nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malbork

    • 299 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gaudium nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Juszkowo ul. Urocza

    Juszkowo » ul. Urocza

    • 475 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ:2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu "ZAKĄTEK" Juszkowie gm. Pruszcz Gdański z zewnętrznym prywatnym miejscem postojowym w cenie!Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży funkc...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie ul. Bolesława Chrobrego

    Piekło Dolne » ul. Bolesława Chrobrego

    • 1 980 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 33 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [i]DWUPOZIOMOWY APARTAMENT PREMIUM PRZY SAMYM MORZU![/i] [i] [/i] [i]Przedstawiamy WYJĄTKOWY i NIEPOWTARZALNY apartament, usytuowany tuż przy piaszczystej plaży... [/i] [i]...

  • APARTAMENTY- ZAWADA- POD KRAKOWEM

    Zawada

    • 428 584 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    APARTAMENTY NA WZGÓRZACH – KAMERALNE OSIEDLE POD KRAKOWEM Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, zaledwie 18 km od centrum Krakowa ATUTY INWESTYCJI: Kameralne osiedle – idealne dla osó...

  • 3 pokojowe mieszkanie Sztum

    Sztum

    • 355 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,4 m2 z dużym przedpokojem z szafą wnękową oraz oddzielną kuchnią i łazienką. W pokojach i przedpokoju na podłodze jest parkiet w dobrym stani...

  • Wygodne mieszkanie w doskonałej lokalizacji
    1 / 8
    Wygodne mieszkanie w doskonałej lokalizacji

    Malbork

    • 389 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie znajdujące się na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku. Posiada 3 pokoje, osobną kuchnię oraz balkon. Wszystkie drzwi w mieszkaniu wymienione...

  • Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe

    Malbork

    • 120 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe własnosciowe 40 m2 użytkowych co przekłada się na około 50 m2 przestrzeni, zlokalizowane na 1 piętrze (poddasze) budynku wielorodzinnego W miejscowoś...

  • 2 pokojowe mieszkanie– Różyny, ul. Łąkowa
    1 / 8
    2 pokojowe mieszkanie– Różyny, ul. Łąkowa

    Różyny

    • 289 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 53m2 na sprzedaż - Różyny, ul. Łąkowa Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w miejscowości Różyny przy ul. Łąkowej. Do lokalu przynależy ogród...

  • Mieszkanie  na wynajem- centrum Malborka.
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem- centrum Malborka.

    Malbork

    • 1 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od zaraz umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mickiewicza w Malborku. Mieszkanie o powierzchni 47,8 m2, położone na 2 piętrze niskiego bloku mieszk...

  • Mieszkanie Tczewskie Łąki ul. Zajączkowska

    Tczewskie Łąki » ul. Zajączkowska

    • 469 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,80 m², zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym budynku z 2008 roku, na...

  • Mieszkanie Sztum ul. Chełmińska

    Sztum » ul. Chełmińska

    • 189 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SUPER OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- oddzielna kuchnia- niska zabudowa- duża piwnica - strych do dyspozycji- 5 minut do jeziora- szkoła po sąsiedzku- ogrz...

  • Mieszkanie Trąbki Wielkie ul. Pieczarkowa

    Trąbki Wielkie » ul. Pieczarkowa

    • 349 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Trąbkach Wielkich, znajdujące się na pierwszym piętrze bliźniaka przy ulicy Pieczarkowej. Nieruchomo...

  • Mieszkanie Malbork ul. Stare Miasto

    Malbork » ul. Stare Miasto

    • 325 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- duży balkon,- jasne wnętrze,- doskonała lokalizacja,- pełne zaplecze handlowo- usługowe,- blisko komunikacji miejskiej.-...

  • Mieszkanie Juszkowo ul. Chabrowa

    Juszkowo » ul. Chabrowa

    • 680 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- słoneczne i przestronne mieszkanie,- funkcjonalny układ,- dwustronna ekspozycja,- możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju,- dodatkowa przestrzeń - do mieszka...