• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lignowy Szlacheckie

(1)
  • Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe

    Lignowy Szlacheckie

    • 239 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie składające się z 3 jasnych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z oknem, osobnego wc z oknem i dużego balkonu. Kuchnia zabudowana wraz ze sprzętem a...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka rolna 11,75 ha Kolonia Ostrowicka, gmina Gniew

    Gniew

    • 850 000 zł cena
    • 117 500 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 11,75 ha, położona w miejscowości Kolonia Ostrowicka, gmina Gniew, powiat tczewski. W bliskiej odległości znajduje się Jezioro Pienią...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kulice

    • 260 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Pelplin ul. Sambora

    Pelplin » ul. Sambora

    • 35 000 000 zł cena
    • 252 973 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA: Teren znajduje się na Pomorzu. Bezpośrednio przy obwodnicy miasta Pelplin z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym; 5 km od zjazdu z autostrady A1 (Pelplin) i jest ł...

  • Kamienica z potencjałem - Gniew
    1 / 20
    Kamienica z potencjałem - Gniew

    Gniew

    • 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Działka Pelplin ul.

    Pelplin

    • 1 299 000 zł cena
    • 9 756 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 9756 m2 w malowniczym Pelplinie!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9756 m2. Teren jest prawie płaski, ogrodzony. Działka o niestandardowym kształcie. Doja...

  • Lokal Bielawki ul.

    Bielawki

    • 9 900 000 zł cena
    • 3 279 m2 powierzchnia
    • 3 020 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSKONAŁA INWESTYCJA | WYSOKI STANDARD OBIEKTU | DUŻA DZIAŁKA 18 864 M2.Obecnie na terenie obiektu znajduje się w pełni wyposażony zakład - masarnia - gotowy do natychmiastowego ro...

  • Kamienica w centrum Gniewu z ogródkiem i garażem
    1 / 16
    Kamienica w centrum Gniewu z ogródkiem i garażem

    Gniew

    • 699 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRZYJDŹ I ZAPROPONOUJ SWOJĄ CENĘ ! Oferujemy do sprzedaży kamienicę wraz z budynkiem garażowo - warsztatowym i ogródkiem w centrum Gniewu. INWESTYCJA Stwórz nawet dwa niezależne...

  • Mieszkanie Pelplin, Cukrowników
    Mieszkanie Pelplin, Cukrowników

    Pelplin

    • 670 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, praktycznie nowe mieszkanie o powierzchni 65,47 m, położone na I piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku, stylizowanego na elegancką kamienicę - osiedle Wie...

  • Mieszkanie Pelplin, ul. Sambora

    Pelplin » ul. Sambora

    • 92 230 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    RPŚ.680.5.2026.KRPelplin, 20 kwietnia, 2026 r.O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 30 ust. 2 pkt. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2025 r. po...