• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kolno
  • Piastów +20 km
  • Nidzica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Starogard Gdański

(1)
  • Mieszkanie 2-pokojowe 40 m2 z balkonem i piwnicą
    1 / 10
    Mieszkanie 2-pokojowe 40 m2 z balkonem i piwnicą

    Starogard Gdański

    • 240 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m2, z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą, w atrakcyjnej lokalizacji na o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rokitki

    • 299 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Skarszewy

    • 450 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Skarszewy

    • 249 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie obejmuje duży rabat! zapytaj
    1 / 9
    Mieszkanie obejmuje duży rabat! zapytaj

    Borkowo

    • 546 785 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie do wynajęcia z dużym balkonem
    1 / 13
    Mieszkanie do wynajęcia z dużym balkonem

    Borkowo

    • 2 100 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej dzielnicy nieopodal lasów, jezior i rzeki Radunia, nad którą w bliskim sąsiedztwie 2 przystanki kajakowe. W pobliżu sklepy (na...

  • wynajmę mieszkanie, Skarszewy centrum starego miasta
    1 / 16
    wynajmę mieszkanie, Skarszewy centrum starego miasta

    Skarszewy

    • 1 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie około 45 m2 : 2 pokoje, kuchnia ,łazienka. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w kamienicy na 2 piętrze - centrum starego miasta, bardzo słoneczne- okna od st...

  • Mieszkanie nad dwoma jeziorami
    1 / 8
    Mieszkanie nad dwoma jeziorami

    Szpęgawsk

    • 99 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 2 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż posiadamy mieszkanie w miejscowości Szpęgawsk, gmina Starogard Gdański, województwo pomorskie o powierzchni 35,66 m2. Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze w...

  • Mieszkanie Bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie Bezczynszowe

    Miradowo

    • 260 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję mieszkanie bezczynszowe w bloku powierzchnia 50 metròw składa się z pokoju z aneksem kuchennym kotłownia spiżarka łazienka korytarz pokój wiatrołap i duża piwnica możliw...

  • Nowy Horyzont I 2 pokoje I balkon I Borkowo
    1 / 16
    Nowy Horyzont I 2 pokoje I balkon I Borkowo

    Borkowo

    • 589 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, z wygodnym układem i spokojną okolicą do życia- ta propozycja na osiedlu Nowy Horyzont w Borkowie zdecydowanie zasługuje na uwagę...

  • Mieszkanie Pelplin, Cukrowników
    Mieszkanie Pelplin, Cukrowników

    Pelplin

    • 670 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, praktycznie nowe mieszkanie o powierzchni 65,47 m, położone na I piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku, stylizowanego na elegancką kamienicę - osiedle Wie...

  • Mieszkanie Borkowo ul. Stylowa

    Borkowo » ul. Stylowa

    • 489 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo cicha i spokojna okolica,- piwnica- naziemne miejsce postojowe- 5 minut autem do obwodnicy,- pełna infrastruktur...

  • Mieszkanie Pelplin, ul. Sambora

    Pelplin » ul. Sambora

    • 92 230 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    RPŚ.680.5.2026.KRPelplin, 20 kwietnia, 2026 r.O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 30 ust. 2 pkt. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2025 r. po...