• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nekla +20 km
  • Emilianów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Neklą

(58)
  • Września Drugie Piętro 47 m2 z Balkonem
    1 / 4
    Września Drugie Piętro 47 m2 z Balkonem

    Września

    • 397 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Września Drugie Piętro 47 m2 z Balkonem Sprzedam gotowe do zamieszkania mieszkanie świeżo po remoncie generalnym składające się z trzech pokoi w tym pokój z aneksem kuchennym. Mies...

  • Wyjątkowe, super lokalizacja, kameralny budynek
    1 / 3
    Wyjątkowe, super lokalizacja, kameralny budynek

    Pobiedziska

    • 595 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż niepowtarzalne – klimatyczne i bardzo przestronne mieszkanie w Pobiedziskach. W wyjątkowej lokalizacji – w samym centrum miasta, w bliskości rynku, a jednocześnie przy...

  • MIESZKANIE NA WYNAJEM | GWIAZDOWO | KOŁO KOSTRZYNA | 2 POKOJE |...

    Gwiazdowo

    • 1 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE NA WYNAJEM | GWIAZDOWO | KOŁO KOSTRZYNA | 2 POKOJE | 35,28 m² | KOMFORTOWY UKŁAD | NOWE MIESZKANIE- ZOSTAŃ PIERWSZYM NAJEMCĄ ! Na wynajem przytulne i funkcjonalne m...

  • Pomarzanowice mieszkanie 3 pokoje
    1 / 16
    Pomarzanowice mieszkanie 3 pokoje

    Pomarzanowice

    • 349 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej, zielonej miejscowości Pomarzanowice, z bardzo dobrym dojazdem do Poznania. Idealna propozycja dla rod...

  • Mieszkanie Gwiazdowo gm. Kostrzyn, Półwiejska
    1 / 15
    Mieszkanie Gwiazdowo gm. Kostrzyn, Półwiejska

    Gwiazdowo

    • 345 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje z balkonem i ogródkiem! Zapraszam do zapoznania się oferty sprzedaży przytulnego 3-pokojowego mieszkanie z ogródkiem, usytuowanego w świetnej lokalizacji blisko Poznania...

  • Mieszkanie Kleszczewo, Szymborskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Kleszczewo, Szymborskiej

    Kleszczewo

    • 450 379 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się oferty sprzedaży nowopowstałego 2-pokojowego mieszkania z tarasem, usytuowanego na parterze w inwestycji Kleszczewo, blisko Poznania. Funkcjonalność i...

  • Sprzedam lub zamienię mieszkanie okol.Wrześni
    Sprzedam lub zamienię mieszkanie okol.Wrześni

    Białężyce

    • 230 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam lub zamienię mieszkanie do remontu z działką 2 Ary.Do mieszkania jest również góra,drugi poziom do zagospodarowania ok.30 m.kw.

  • Mieszkanie Września,
    1 / 10
    Mieszkanie Września,

    Września

    • 499 999 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 247 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m², położone w zadbanej kamienicy w centrum Wrześni. Doskonała lokalizacja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Mieszkanie Gwiazdowo rynek pierwotny ul.

    Gwiazdowo

    • 339 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie prosto od dewelopera - wyjątkowa okazja! Prowadzę sprzedaż całego projektu - zadzwoń i zapytaj o dostępne opcje.  tel.: +48 [tel]Bez prowizji - brak ukrytych kosztów.Be...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w mieszkaniu

    Kocanowo

    • 24 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda 1/8 części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer 1, położonego w Kocanowie, stanowiące...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Września

    • 550 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KORA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 20
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem

    Kleszczewo

    • 462 861 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dwupokojowe mieszkanie dla singla
    1 / 20
    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie dla singla

    Kleszczewo

    • 284 067 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Квартира 50 м² с участком за 411 тыс. zł!
    1 / 6
    Квартира 50 м² с участком за 411 тыс. zł!

    Kleszczewo

    • 398 555 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe M.+ kuchnia.. Parter.
    1 / 6
    3-pokojowe M.+ kuchnia.. Parter.

    Kleszczewo

    • 527 358 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie
    1 / 20
    Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie

    Kleszczewo

    • 306 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie z balkonem, winda, fotowoltaika
    1 / 6
    Mieszkanie z balkonem, winda, fotowoltaika

    Środa Wielkopolska

    • 374 217 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na parterze za 374 tys. zł!
    1 / 5
    Mieszkanie na parterze za 374 tys. zł!

    Kleszczewo

    • 374 960 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Narożne 3-pokojowe M.+ kuchnia + balkon
    1 / 6
    Narożne 3-pokojowe M.+ kuchnia + balkon

    Kleszczewo

    • 522 054 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie
    1 / 20
    Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie

    Kleszczewo

    • 368 480 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości