• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gliwice
  • Ceradz Dolny
  • Grodzisko Dolne
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kożuchowem

(17)
  • Sprzedam mieszkanie w Broniszowie
    Sprzedam mieszkanie w Broniszowie

    Broniszów

    • 250 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w miejscowości Broniszów woj.lubuskie,mieszkanie znajduje się w domu 3 rodzinnym ,garaż 22 m,piwnica 5.5m.mieszkanie posiada osobne wejście co jest atutem dla w...

  • Mieszkanie do remontu, 6 pomieszczeń, pow. 73.5 m²
    1 / 16
    Mieszkanie do remontu, 6 pomieszczeń, pow. 73.5 m²

    Wichów

    • 155 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 2 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy Państwu, nieruchomość mieszkalną do generalnego remontu, o powierzchni 73,5 m², z dodatkowymi 30 m² pom...

  • ładne klimatyczne z kominkiem MIESZKANIE 2-pozimowe 95 m2
    ładne klimatyczne z kominkiem MIESZKANIE 2-pozimowe 95 m2

    Tomaszowo

    • 369 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 3 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    INWESTYCJA TOMASZOWO – ŻAGAŃ Zielona Góra – 45 km | Granica z Niemcami – 19 km Prosimy o niekontaktowanie się agentów i pośredników nieruchomości. Sprzedaż bezpośrednia – dziękuje...

  • Sprzedam Mieszkanie w centrum miasta w Nowej Soli
    1 / 2
    Sprzedam Mieszkanie w centrum miasta w Nowej Soli

    Nowa Sól

    • 390 400 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum miasta w Nowej Soli w Kamienicy. Powierzchnia użytkowa 58m2, 3 pokoje, łazienka, kuchnia aneks, ogrzewanie na gaz. Komórka , działka Budowlana.

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 4
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 405 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie w Nowej Soli przy ulicy Wrocławskiej  o powierzchni 65 m², zlokalizowane w zadban...

  • Lokal mieszkalny - Nowa Sól

    Nowa Sól

    • 210 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Barbary Magalskiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Nowej Soli oferuje do sprzedaży nieruchomość lokalową stanowiącą lokal mies...

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 6
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 280 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Jasne i przestronne mieszkanie w zmodernizowanej kamienicy - centrum Nowej Soli Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powi...

  • Mieszkanie Nowa Sól Pleszówek,
    1 / 13
    Mieszkanie Nowa Sól Pleszówek,

    Nowa Sól

    • 329 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Ta wyjątkowa oferta tylko dostępna w naszym biurze nieruchomości. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z og...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Sól

    • 2 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne mieszkanie , PARTER ! Centrum miasta . 47m2 , blok !
    1 / 8
    Przestronne mieszkanie , PARTER ! Centrum miasta . 47m2 , blok !

    Nowa Sól » ul. Sikorskiego

    • 269 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    M4 Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokoje ,  83 m2, PARTER ! Super oferta !
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokoje , 83 m2, PARTER ! Super oferta !

    Nowa Sól » ul. Wojska Polskiego

    • 349 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 4 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    M4 Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • ul A. Fredry, 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne, z dużym balkonem
    1 / 12
    ul A. Fredry, 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne, z dużym balkone...

    Nowa Sól » ul. Fredry

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Dom Nieruchomości Anna Romejko-Rudnicka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowe Miasteczko

    • 115 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 2 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 11
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 412 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 5 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o pow. 82,42 m2 położonego w ścisłym centrum Nowej...

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 540 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Atrakcyjne, klimatyczne 5-pokojowe mieszkanie w centrum Nowej Soli - 105 m² Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży prz...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w Nowej Soli na Chałubińskiego

    Nowa Sól

    • 249 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w Nowej Soli koło Szpitala (ul. Chałubińskiego). Powierzchnia 50,95m2 i 4 piętro. Ekspozycja wschód-zachód. 2 jasne pokoje z od...

  • Szukam mieszkania

    Nowa Sól

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Szukam mieszkania do wynajęcia 2pokoje z akceptacją psa do 1800zł. O informacje proszę przez email

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przemków

    • 185 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świętoszów

    • 180 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 3 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radwanice

    • 379 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Przemków

    • 185 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przemków

    • 150 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Przemków

    • 69 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 1 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zielona Góra

    • 345 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    1 / 5
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 556 072 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu pierwszy etap inwestycji na Osiedlu Śląskim. Nowopowstający budynek dwuklatkowy z 2, 3, 4 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 39,25 m2 do 87,35 m2 wraz z...

  • Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna
    1 / 11
    Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 534 359 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje | 63,69 m² | Balkon | Komórka | Bez PCC i prowizji Osiedle NIWA - ul. Łężyca-Inwestycyjna, Zielona Góra Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6...

  • mieszkanie w kamienicy, garaż w cenie mieszkania
    1 / 7
    mieszkanie w kamienicy, garaż w cenie mieszkania

    Zielona Góra

    • 470 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

     Wyjątkowa perełka w sercu miasta!  Mieszkanie w kamienicy z duszą — rok budowy 1939! Zapraszam Cię do miejsca, które łączy historię z nowoczesnym komfortem. Na sprzedaż przestr...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zielona Góra

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świętoszów gm. Osiecznica,
    1 / 12
    Mieszkanie Świętoszów gm. Osiecznica,

    Świętoszów

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronne, świetnie zlokalizowane mieszkanie znajdujące się w Świętoszowie. Mieszkanie znajduje się na I...

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 527 775 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Zielona Góra,
    Mieszkanie Zielona Góra,

    Zielona Góra

    • 280 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz mieszkania, które można wynająć praktycznie od pierwszego dnia? A może zależy Ci na lokalizacji, która zawsze będzie pra...

  • Apartament 2 pok. w Pogorzelicy nad morzem !!!
    1 / 15
    Apartament 2 pok. w Pogorzelicy nad morzem !!!

    Zielona Góra

    • 447 848 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ALDAN Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży Apartamentów nad morzem w nowoczesnym i monitorowanym kompleksie Apartamentowców w miejscowości Pogorzelic...

  • sprzedam mieszkanie, kawalerke
    1 / 11
    sprzedam mieszkanie, kawalerke

    Zielona Góra

    • 270 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    sprzedam mieszkanie,kawalerke 26,70 m2,w kamienicy na przeciwko filharmonii,na 1 pietrze,swietnie,nadajaca sie na inwestycje,salon fryzjerski, biuro,gabinet.itp. do mieszkania jest...

  • Mieszkanie Bobrzany gm. Małomice,
    1 / 4
    Mieszkanie Bobrzany gm. Małomice,

    Bobrzany

    • 149 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 2 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w miejscowości Bobrzany (woj. lubuskie). Nieruchomość idealna...

  • Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice
    1 / 11
    Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice

    Radwanice

    • 813 888 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 9 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    BEZ PCC BEZ PROWIZJI Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie o powierzchni 84,69 m² z dodatkowym poddaszem 22,51 m² (gratis) z miejscem parkingowym oraz ogródkiem (42,99 m2)....

  • Wynajme mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Wynajme mieszkanie 2 pokojowe

    Przemków

    • 1 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajme mieszkanie 2 pokojowe, z kuchnia i lazienka o pow. 35 m kw. Pelne wyposazenie: lodowka 200 cm, pralka, meble pokojowe, kuchenne, kuchenka. Do wylacznej dyspozycji ogrodek o...

  • Mieszkanie, 72,20 m², Zielona Góra

    Zielona Góra

    • 330 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Bogdana Kasprowicza osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Zielonej Górze oferuje do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lok...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 6
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 411 730 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klient Kupujący nie ponosi kosztów podatku PCC oraz obsługi biura nieruchomości. Prezentujemy Państwu pierwszy etap inwestycji przy ul. Batorego. Nowopowstający jednoklatkowy budy...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 7
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 473 347 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Sprzedam kawalerkę ul. Konicza okolice uniwersytetu Campus A
    1 / 8
    Sprzedam kawalerkę ul. Konicza okolice uniwersytetu Campus A

    Zielona Góra

    • 286 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 11 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum Zielonej Góry przy ul. Konicza na trzecim piętrze, 3 min od terenu Campusu A Uniwersytetu Zielonogórskiego o powierzchni 24,80m2 + pi...

  • Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice
    1 / 11
    Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice

    Radwanice

    • 702 912 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 629 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BEZ PCC BEZ PROWIZJI Gorąco polecam przestronne mieszkanie narożne 73,22 m2 (+22,15 m2 antresoli do adaptacji GRATIS). W cenie mieszkania przynależne zadaszone miejsce parkingowe....

  • Apartament 2pok Jana z Kolna. Przestrzenny widok LUX

    Zielona Góra

    • 616 200 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Tomasz Wojtyniak
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Wysoka

    Wysoka

    • 360 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 15 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23,47 m, położona na 2. piętrze zadbanego, kameralnego budynku w miejscowości Wysoka, przy ul. Brzozowej tuż przy grani...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 950 012 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 876 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Dominika Tądel (Kasprzyk) Tel.: [tel] Numer licencji PFRN: 30058 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośr...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 913 206 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 1 021 080 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 870 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter