• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kołaczycami

(60)
  • Mieszkanie Jasło
    1 / 15
    Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 319 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na III piętrze, pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Krasińskiego. Mieszkanie cechuje przytulny klimat i...

  • Mieszkanie Jasło, Sokoła
    1 / 12
    Mieszkanie Jasło, Sokoła

    Jasło

    • 220 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,19m2 położone na II piętrze ocieplonej kamienicy w Jaśle przy ul. Sokoła. >> Układ pomieszczeń obejmuje: pr...

  • Mieszkanie Jasło
    1 / 7
    Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 244 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie typu kawalerka o łącznej powierzchni 35,96 m, położone na I piętrze w budynku przy ul. Jana Pawła II w Jaśle. Lokal zarządzany przez...

  • Nowoczesny apartament dwupoziomowy 160m2 do wynajęcia
    1 / 11
    Nowoczesny apartament dwupoziomowy 160m2 do wynajęcia

    Frysztak

    • 2 700 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament bezczynszowy o pow. użytkowej ok. 160m2 zlokalizowany w centrum miejscowości Frysztak, z bezpośrednim dostępem do pełnej infrastruktury...

  • Apartament 88,41 m2 dwupoziomowy.

    Tarnowiec

    • 565 824 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze sko...

  • Bezczynszowe mieszkanie w centrum Biecza
    1 / 20
    Bezczynszowe mieszkanie w centrum Biecza

    Biecz

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Biecz – mieszkanie po generalnym remoncie
    1 / 20
    Biecz – mieszkanie po generalnym remoncie

    Biecz

    • 398 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 389 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne i ciche mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze, pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Bednarskiej. Mieszkanie o powierzchni uż...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 379 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkanie własnościowego po remoncie usytuowanego na III piętrze, pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul....

  • Jasło – mieszkanie po remoncie
    1 / 9
    Jasło – mieszkanie po remoncie

    Jasło

    • 269 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 300 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie usytuowane na IX piętrze, ocieplonego wieżowca w Jaśle przy ul. Baczyńskiego. Mieszkanie jest wyremontowane, funkcjonalne i...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jedlicze

    • 165 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 350 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 510 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 285 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 559 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowość w naszej ofercie na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie usytuowane na I piętrze bloku posadowionego zaledwie kilka lat temu na nowym prestiżowym osiedlu Słoneczna Ko...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 440 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Apartamenty Zielone Marzenie
    1 / 19
    Apartamenty Zielone Marzenie

    Brzezówka

    • 271 990 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 913 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowy apartament 78 m2, Tarnowiec Os. Zdrojowe

    Tarnowiec

    • 563 472 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Witaj w naszym magicznym azylu, gdzie natura i luksus spotykają się w doskonałej harmonii! Przedstawiam Ci wyjątkowe mieszkania na sprzedaż, położone w malowniczym Tarnowcu, na Osi...

  • Wyjątkowy apartament 74m2 z ogródkiem Tarnowiec

    Tarnowiec

    • 516 841 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Mieszkanie 67m2, 3 pokojowe, winda, 7 piętro, łazienka i wc osobn...

    Krosno

    • 365 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, 67m2, 7 piętro z windą, w bardzo dobrej lokalizacji, piękne widoki z balkonu, Krosno, Piastowska, bezpośrednio od właściciela, z założoną...

  • 1 / 3
    Wynajmę mieszkanie

    Krosno

    • 1 300 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OPIS Witam mam do wynajęcia mieszkanie w Krośnie przy ulicy Magurów. Mieszkanie składa się z łazienki kuchni, dużego pokoju i przedpokoju do mieszkania przynależna jest także piwn...

  • ynajme pokój

    Krosno

    • 800 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wynajmę 2 samodzielne, osobne pokoje ( większy ok. 24m2, mniejszy ok.19m2) w bezczynszowym mieszkaniu w Krośnie przy ulicy Słowackiego 16. W lokalu znajduje się wspólna kuchnia, ł...

  • Sprzedam

    Krosno

    • 350 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SPRZEDAM MIESZKANIE NA OSIEDLU MARKIEWICZA Cena: 350 000 Sprzedam mieszkanie własnościowe spółdzielcze przy Ul.boh.westerplatte o pow.49m/2 na drugim piętrze ocieplonego bloku.Mi...

  • NOWA INWESTYCJA, MIESZKANIA W SZCZEPAŃCOWEJ OSIEDLE KWIATOWE
    1 / 10
    NOWA INWESTYCJA, MIESZKANIA W SZCZEPAŃCOWEJ OSIEDLE KWIATOWE

    Szczepańcowa

    • 370 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    POZNAJ SWOJE PRZYSZŁE MIESZKANIE  I INWESTYCJĘ W PRZYSZŁOŚĆ NA "OSIEDLU KWIATOWYM" MIESZKANIA W BUDYNKU NR 5 ZOSTAŁY SPRZEDANE. MIESZKANIE W BUDYNKU NR 1 ZOSTAŁO ZAREZERWOWANE. MI...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 329 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krosno

    • 349 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wysoka Strzyżowska

    • 250 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 379 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krosno

    • 210 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 389 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie po remoncie os. Markiewicza
    Mieszkanie po remoncie os. Markiewicza

    Krosno

    • 389 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Krosno – mieszkanie trzypokojowe
    Krosno – mieszkanie trzypokojowe

    Krosno » ul. Krakowska

    • 320 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Krosno – mieszkanie dwupoziomowe na Osiedlu Genera
    1 / 20
    Krosno – mieszkanie dwupoziomowe na Osiedlu Genera

    Krosno

    • 820 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Krosno – dwupokojowe mieszkanie na parterze
    1 / 10
    Krosno – dwupokojowe mieszkanie na parterze

    Krosno

    • 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Centrum Krosna
    1 / 16
    Mieszkanie w Centrum Krosna

    Krosno

    • 325 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie dwupokojowe 45m2 | Krosno Magurów
    1 / 6
    Mieszkanie dwupokojowe 45m2 | Krosno Magurów

    Krosno

    • 262 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najwygodniejszych lokalizacji w Krośnie – przy ul. Magurów. To miejsce doskonale łącz...

  • Mieszkanie trzypokojowe na parterze | 60 m²
    1 / 5
    Mieszkanie trzypokojowe na parterze | 60 m²

    Krosno

    • 309 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania, położonego w spokojnej części Krosna, przy ul. Naftowej. To doskonała propozycja dla...

  • Mieszkanie 84m2, dodatkowo działka 150m2 z tarasem
    1 / 13
    Mieszkanie 84m2, dodatkowo działka 150m2 z tarasem

    Miejsce Piastowe

    • 409 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 4 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania z balkonem mieszczącego się na piętrze budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w Miejscu Piastowym przy ul. Duki...

  • Krosno ul Hallera 2 pok. 40m2
    1 / 5
    Krosno ul Hallera 2 pok. 40m2

    Krosno

    • 440 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Lokalizacja: Krosno, ul. Hallera Powierzchnia: 40m2 Piętro: 4 (ostatnie) Układ: sypialnia, salon + kuchnia, łazienka, przedpokój. Stan prawny: Pełna własność z Księgą Wieczystą....

  • Mieszkanie Krosno, Augusta Lewakowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Krosno, Augusta Lewakowskiego

    Krosno

    • 298 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Krośnie, przy ul. Lewakowskiego 21. Nieruchomość o...

  • Mieszkanie Krosno, Elizy Orzeszkowej
    1 / 15
    Mieszkanie Krosno, Elizy Orzeszkowej

    Krosno

    • 425 964 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż 10 mieszkań w kameralnym budynku realizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w krośnieńskim Śródmieściu. Inwestycja obejmuje funkcjonalne mieszka...

  • Mieszkanie Ostrów ul. Ostrów

    Ostrów

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    STYLOWE MIESZKANIE Z KLIMATYZACJĄ 58 M, OSTRÓW, PRZEMYŚL Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 57,58 m, położonego w spoko...

  • Odstąpię partycypację na ul sportowej 50m możliwość wykupu
    1 / 9
    Odstąpię partycypację na ul sportowej 50m możliwość wykupu

    Krosno

    • 185 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Odstąpię partycypację na ul sportowej 50m możliwość wykupu mieszkania krosno

  • Mieszkanie Krosno, Naftowa
    1 / 9
    Mieszkanie Krosno, Naftowa

    Krosno

    • 195 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,50 m², zlokalizowane na 3 piętrze w budynku przy ul. Naftowej w Krośnie. Do mieszkania przynależy również piwnica...

  • Mieszkanie Krosno, Krakowska
    1 / 9
    Mieszkanie Krosno, Krakowska

    Krosno

    • 245 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,58 m², położone w Krośnie przy ul. Krakowskiej, na III piętrze. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i składa się z: dwó...

  • Mieszkanie Ostrów

    Ostrów

    • 2 100 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ostrów, wynajmę 3-pokojowe komfortowe mieszkanie , umeblowane Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m położone na 2 piętrze w bloku w Ostrowie. Lokal...

  • Mieszkanie na osiedlu Guzikówka
    Mieszkanie na osiedlu Guzikówka

    Krosno

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w Krośnie na osiedlu Guzikówka, na 4 piętrze w bloku. Lokal o powierzchni 48,5 m², do remontu, co daje świetną okazję do aranża...

  • Mieszkanie Krosno
    Mieszkanie Krosno

    Krosno

    • 460 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Handlowej w Krośnie (okolice Leroy Merlin). Nieruchomość o powierzchni...