• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Konstantynów Łódzki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kalwarią Zebrzydowską

(85)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Myślenice

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Myślenice

    • 1 180 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 14 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Myślenice

    • 814 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie bezczynszowe 47.5m2 z możliwością adaptacji n...

    Sucha Beskidzka

    • 400 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe do zamieszkania z możliwością adaptacji na biura lub gabinety. 47.5 m2 w centrum Suchej Beskidzkiej Rynek. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, 2 przedp...

  • Mieszkania w kameralnym osiedlu w podkrakowskich Mogilanach.

    Mogilany

    • 594 022 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Inwestycja zlokalizowana została w podkrakowskich Mogilanach, w urokliwej, pełnej zieleni okolicy, która gwarantuje odpoczynek od zgiełku miasta oraz stanowi doskonałą przestrzeń d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 579 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowe, wykończone 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 61m2. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, łazienka, hol i 42m2 ogródek. Mie...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 559 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowe, wykończone 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 59m2. W wyposażeniu wanna spa z hydromasażem i kominek elektryczny. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchen...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 490 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 55,5m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku. Na mieszkanie składa się hol, łazienka pokój z aneksem kuchennym, 3 sypialnie i...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 460 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 53,7m2. Na mieszkanie składa się hol, łazienka pokój z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i 9m2 balkon. Położone na 2 piętrze. Stan dewelo...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 423 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 46m2, na które składa się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, hol i balkon. Kameralne, strzeżone osiedle położone jest w...

  • Mieszkanie Balice rynek pierwotny ul. Jurajska

    Balice » ul. Jurajska

    • 798 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruch...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rudnik

    • 400 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarnochowice

    • 2 150 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Modlnica

    • 1 119 670 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    FSK Development Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 21
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Grabówki

    • 685 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Podolsze

    • 1 400 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mietniów

    • 1 250 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrowice

    • 600 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrowice

    • 600 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czarnochowice

    • 570 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wielka Wieś » ul. Częstochowska

    • 729 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarnochowice

    • 599 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak  + 3 msc postojowe w cenie + ogródek
    1 / 6
    Bliźniak + 3 msc postojowe w cenie + ogródek

    Modlnica

    • 1 076 920 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak 20 min od Centrum Krakowa|bezprowizyjnie
    1 / 6
    Bliźniak 20 min od Centrum Krakowa|bezprowizyjnie

    Modlnica

    • 1 119 670 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kobiernice

    • 292 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Brzezinka

    • 330 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 3 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka
    1 / 10
    Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka

    Czarnochowice

    • 565 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje/34m2/balkon/nowy blok/Czarnochowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie w nowym bloku z 2024 roku w Czarnochowicach (os. Verde). W skład lokalu wchodzi pokój...

  • Widokowy apartament w kurorcie Kozubnik

    Porąbka » ul. Kochana

    • 429 999 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament nr 52 o powierzchni 28,45 m², położony na 7 piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowym Kurorcie Kozubnik. Z okien rozpościera się...

  • Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka
    1 / 6
    Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka

    Czarnochowice

    • 517 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje/33m2/ogródek/Czarnochowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie z ogródkiem w Czarnochowicach. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z z WC, pr...

  • Mieszkanie-Dom Rząska
    1 / 11
    Mieszkanie-Dom Rząska

    Rząska

    • 820 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Bezczynszowe, z dużym ogródkiem atrakcyjne 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w centrum podkrakowskiej miejscowości; Rząska,w prężnie rozwijającej się gminie Zabierzów. Doskonała lo...

  • Mieszkanie Balice gm. Zabierzów, Szkolna
    1 / 15
    Mieszkanie Balice gm. Zabierzów, Szkolna

    Balice

    • 469 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Blisko lotniska a w ciszy. Dwupokojowe mieszkanie w Balicach. Jeśli szukają Państwo mieszkania blisko terenów zielonych to zapraszam do Balic. Budynek położony jest...

  • Mieszkanie w górach blisko Szczyrku.
    1 / 16
    Mieszkanie w górach blisko Szczyrku.

    Porąbka

    • 499 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Kochasz narty i sporty wodne? Chciałbyś mieszkać w bliskiej okolicy gór i jeziora? 20 km od Szczyrku. 2 km do Jeziora Międzybrodzkiego....

  • Mieszkanie idealne dla pary lub pod wynajem.

    Czarnochowice

    • 515 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w podkrakowskich Czarnochowicach, przy południowej granicy Krakowa, w cichym i spokojnym miejsc...

  • Mieszkanie Rząska gm. Zabierzów, Krakowska
    Mieszkanie Rząska gm. Zabierzów, Krakowska

    Rząska

    • 2 800 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Rząska, ul. Krakowska Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 położone na parterze 1 piętrowego domu. Mieszkanie składające się z dwóch niezależnych poko...

  • Mieszkanie Liszki
    Mieszkanie Liszki

    Liszki

    • 809 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem w Liszkach koło Krakowa. Marzysz o własnym domu, w którym masz przestrzeń, ciszę i ogród tylko dla siebie ale nadal chcesz b...