• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kalwarią Zebrzydowską

(85)
  • Mieszkanie Skawina, Kilińskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Skawina, Kilińskiego

    Skawina

    • 499 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Skawina ulica Kilińskiego. Zapraszam do zamieszkania w ciszy i spokoju, tuż przy Centrum Skawiny. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy jak: Lidl, Action...

  • Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogrodem.
    1 / 16
    Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogrodem.

    Wadowice

    • 499 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 621 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Poczuj magię modernistycznej przestrzeni – Twój nowy azyl w sercu Wadowic to adres z duszą Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek w miejscu, które ma prawdziwą duszę i własną histori...

  • Mieszkanie Skawina, Żwirki i Wigury
    1 / 6
    Mieszkanie Skawina, Żwirki i Wigury

    Skawina

    • 550 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje/55m2/Rynek/Żwirki i Wigury/Skawina. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze przy Żwirki i Wigury w Skawinie. W skład lokalu wchodzą d...

  • Właściciel sprzeda mieszkanie 3-p. Maków Podhalańskim
    1 / 8
    Właściciel sprzeda mieszkanie 3-p. Maków Podhalańskim

    Maków Podhalański

    • 587 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezpośrednio sprzedam dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2.Oddzielne WC do lekkiego odświeżenia. Okna plastikowe, Instalacje po wymianie.Stan budynku b.dobry, ociep...

  • Mieszkanie Skawina Ogrody
    1 / 6
    Mieszkanie Skawina Ogrody

    Skawina

    • 350 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    !!!TYLKO U NAS !!! - REZERWACJA - PROSZĘ O KONTAKT TYLKO NA LISTĘ REZERWOWĄ. Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie własnościowe o doskonałej lokalizacji w okolicy ul. Mikoł...

  • Mieszkanie Skawina, Poniatowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Skawina, Poniatowskiego

    Skawina

    • 445 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje/50m2/piwnica/Poniatowskiego/Skawina. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie przy ulicy Poniatowskiego w Skawinie. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, oddzielna, w...

  • Duże mieszkanie z ogródkiem
    1 / 16
    Duże mieszkanie z ogródkiem

    Wadowice

    • 399 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 4 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego, klimatycznego mieszkania z ogródkiem w centrum miasta? A może idealnego miejsca na swoją kancelarię, biuro rachunkowe czy studio fotograficzne? Miejsca, któr...

  • Mieszkanie Myślenice, Zacisze
    1 / 15
    Mieszkanie Myślenice, Zacisze

    Myślenice

    • 999 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 12 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Zarabie, Myślenice - oferta mieszkania w zabudowie szeregowej. Zapraszam na prezentację mieszkania - domu w zabudowie szeregowej, w najbardziej prestiżowej części Myślen...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • MIESZKANIE, MYSLENICE 3POK. 2 piętro.
    1 / 9
    MIESZKANIE, MYSLENICE 3POK. 2 piętro.

    Myślenice

    • 589 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w Myślenicach 2 piętro ( szeroka klatka ) 60m2 balkon ( na całej długości mieszkania ) + komórka lokatorska około 4m2 3 pokoje o wymiarach ( p...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Skawina

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bardzo ciepłe mieszkanie w Skawinie blisko Krakowa o powierzchni 46m2 2 pokojowe 2700+media okolo 600zl

  • Mieszkanue na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanue na wynajem

    Skawina

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem okolicznościowe .Umowa Notarialna.Kaucja w zależnoścu od czasu wypowiedzenia

  • 2 pokoje z loggią | Gotowe do zamieszkania

    Skawina

    • 476 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Krakowa? Ta oferta łączy wygodę, funkcjonalny układ i świetną lokalizację — idealna zarówno do zamieszkan...

  • Sprzedam lub zamienie mieszkanie Skarpa parter!!!!
    1 / 8
    Sprzedam lub zamienie mieszkanie Skarpa parter!!!!

    Wadowice

    • 580 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lub zamiana na mniejsze mieszkanie.Piękne , przestronne , słoneczne mieszkanie , położone w Wadowicach na Osiedlu Pod Skarpą Przekształcone tylko na własnościowe to (...

  • Mieszkanie Wadowice
    1 / 6
    Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 455 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na parterze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni, łazie...

  • Mieszkanie z Ogródkiem Kraków/Skawina. NOWOCZESNE.Okazja!
    1 / 12
    Mieszkanie z Ogródkiem Kraków/Skawina. NOWOCZESNE.Okazja!

    Skawina

    • 550 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 17 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam Mieszkanie z ogródkiem Skawina ul.Lipowa 5 D Mieszkanie znajduje się w super miejscu na pograniczu Krakowa i Skawiny Blisko wjazdu autostrady A4 Świetnie skomunikowa...

  • Komfort i nowoczesność od zaraz | gotowe | 44,8 m²

    Maków Podhalański » os. Osiedle Tysiąclecia

    • 425 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne 44,8 m² po remoncie | 2 pokoje | Maków Podhalański | Inwestycja lub na startMasz dość oglądania mieszkań do odświeżenia? To ogłoszenie jest dla Ciebie!Na sprzedaż jasne...

  • Skawina 2 pokojowe 47 m2 bezpośrednio sprzedam
    1 / 7
    Skawina 2 pokojowe 47 m2 bezpośrednio sprzedam

    Skawina

    • 560 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bezpośrednio, Skawina ul.Ogrody, mieszkanie 2 pokojowe 47 m2, po kapitalnym remoncie, balkon francuski, sprzedam lub zamienię na mały domek w północnej okolicy Krakowa lub mieszka...

  • Mieszkanie, 64 m², Skawina
    1 / 11
    Mieszkanie, 64 m², Skawina

    Borek Szlachecki

    • 605 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    *BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO* Biuro nieruchomości Multidom prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze, o powierzchni 64 m2, ze strychem do adaptacji...

  • Sprzedam mieszkanie Maków Podhalański

    Maków Podhalański

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3- pokojowe z balkonem i komórką lokatorską. Zlokalizowane na 1 piętrze. Powierzchnia mieszkania: 66,56 m² + komórka lokatorska 4m². Bardzo dobra lokalizacja , blis...

  • Mieszkanie Skawina, Żwirki i Wigury
    1 / 6
    Mieszkanie Skawina, Żwirki i Wigury

    Skawina

    • 783 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4 pokoje/103m2/Skawina/Rynek. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Żwirki i Wigury w Skawinie. W skład lokalu wch...