• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Głogowem Małopolskim

(214)
  • apartament w kamienicy w centrum miasta

    Rzeszów

    • 3 800 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowoczesny apartament w stylu loftowym w ścisłym centrum Rzeszowa . Rozkład mieszkania : -cztery samodzielne pokoje -przestronna kuchnia z częścią jadalnianą. -ł...

  • 2 pokojowe w centrum miasta

    Rzeszów

    • 1 350 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Pokoje umeblowane w łóżka, szafy, komody, na podłodze pane...

  • 3 pokojowe, ul. Lwowska

    Rzeszów

    • 2 120 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie o pow. 60m położone na wysokim parterze w niskim bloku, oddanym do użytkowania w 2015r. Mieszkanie składa się z dużego salonu otwartego na kuchnię, z wyjśc...

  • 2 pokojowe w nowym budownictwie

    Rzeszów

    • 2 380 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39,17 m² na osiedlu Prymasa 1000-lecia. Rozkład mieszkania: - sypialnia, - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - korytarz, - balkon....

  • nowe, 2 pokojowe

    Rzeszów

    • 1 550 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ###OFERTA BEZ PROWIZJI### Do wynajęcia nigdy nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m usytuowane na parterze w budynku mieszkalnym przy ul. Staroniwskiej. Skła...

  • 2 pokojowe z balkonem

    Rzeszów

    • 1 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie składające się z dwóch samodzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki z z wc, przedpokoju i dwóch balkonów. W pokojach na podłodze panele...

  • kawalerka, ul. Wyspiańskiego

    Rzeszów

    • 1 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku. Kawalerka o pow 22m2 składa się z: - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, - łazienki z WC, - pr...

  • 2 pokojowe, os. Pobitno

    Rzeszów

    • 1 550 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ###OFERTA BEZ PROWIZJI### Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Twardowskiego o powierzchni 49 metrów usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku. Sk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Miłocińska

    Rzeszów » ul. Miłocińska

    • 869 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie biura nieruchomości Central Office przedstawiamy Państwu 4 pokojowy apartament z garażem i komórką lokatorską!!To kameralne, zamknięte osiedle, w skład którego wchodzić b...

  • MIESZKANIE CENTRUM
    MIESZKANIE CENTRUM

    Rzeszów

    • 1 950 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    PPHU WAGABUNDA ma do wynajęcia mieszkania w centrum Rzeszowa (ul. A. Asnyka 6/10 i 6/11), pow. 35 m2 , mieszkanie świeżo po remoncie. Kaucja zwrotna w wysokości 1-miesięcznego czyn...

  • Mieszkanie w centrum Rzeszowa
    Mieszkanie w centrum Rzeszowa

    Rzeszów

    • 2 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    PPHU WAGABUNDA ma do wynajęcia mieszkanie w centrum Rzeszowa (ul. Kosynierów 16/31), pow. 35 m2 (2 pokoje, kuchnia, łazienka). mieszkanie świeżo po remoncie. Kaucja zwrotna w wysok...

  • Przestronne 3 pokoje z dużym ogródkiem, parking - 2 miejsca!
    Przestronne 3 pokoje z dużym ogródkiem, parking - 2 miejsca!

    Rzeszów

    • 2 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Na wynajem – mieszkanie 56,77 m² z ogrodem i 2 miejscami postojowymi na ul. Jana Pawła II. Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie w minimalistycznym stylu, położone na kamera...

  • Mam do wynajecia kawalerke w centrum Rzeszowa.
    Mam do wynajecia kawalerke w centrum Rzeszowa.

    Rzeszów

    • 2 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajecia kawalerke polozona na ul.Lisa Kuli w Rzeszowie.W poblizu galeriaGraffika.Do Rynku 5min na pieszo.Mieszkanie po remoncie,wyposazone,urzadzone.Posida duzy balkon.cen...

  • Mieszkanie krasne krasne

    Krasne

    • 420 735 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie krasne wykończona łazienka oraz umeblowana kuchnia - parter. Marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, gdzie komfort, design i funkcjonalność idą w parze? Preze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe Sędziszów Małopolski

    Sędziszów Małopolski

    • 170 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe 39 m w Sędziszówie Małopolskim na Osiedlu Młodych . Mieszkanie po remoncie .

  • Jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie

    Ropczyce

    • 369 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,13 m2. Podstawowe informacje: Gotowe do zamieszkania 3 pokoje na 2 piętrze w środku. W mieszkaniu znajduje się oddz...

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 68,8m2 w Łańcucie

    Łańcut

    • 440 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 68,8m2 Mieszkanie ulokowane jest na 3 piętrze w niskim bloku, na spokojnym i dobrze skomunikowanym z Rzeszowem osiedlu. W skład mieszka...

  • Mieszkanie z widokiem na park w Tyczynie

    Tyczyn

    • 520 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duże mieszkanie z widokiem na amfiteatr oraz zielone tereny parku w Tyczynie. Mieszkanie posiada komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe w cenie mieszkania. Duża prze...

  • Mieszkanie Łańcut

    Łańcut

    • 521 700 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie Łańcut. Mieszkanie w Łańcucie o powierzchni 56,59m2. Nieruchomość w stanie deweloperskim składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnym pokojem, kuchnią...

  • Mieszkanie Strzyżów rynek pierwotny

    Strzyżów

    • 375 971 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Strzyżów - mieszkanie B8 w stanie deweloperskim 58,29 m2 na piętrze budynku wielorodzinnego (dziesięć mieszkań) w bardzo ładnym miejscu - inwestycja o podwyższonym standardzie przy...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Sarzyna

    • 270 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Kawalerka w stanie deweloperskim Łańcut.

    Łańcut

    • 241 991 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Księże Górki V to kontynuacja popularnego osiedla w Łańcucie przy ulicy Jana Pawła II. Spokojne i bezpieczne otoczenie z licznymi terenami zielonymi sprzyjają wypoczynkowi i rek...

  • Przestronne, blisko szkoła, miejsca parkingowe
    Przestronne, blisko szkoła, miejsca parkingowe

    Sędziszów Małopolski

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Łańcut

    Łańcut

    • 375 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie w Łańcucie 51 m2 po remoncie sprzedamy . Mieszkanie w centrum Łańcuta na 2 piętrze niskiego bloku z lat 60 tych Mieszkanie składa się z dwóch przestron...

  • Mieszkanie zadłużona

    Sędziszów Małopolski

    • 89 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 2 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkanie do remontu oraz zadłużone na kwotę 38 tys zł Sprzedam pilnie przed licytacją

  • Mieszkanie Strzyżów rynek pierwotny

    Strzyżów

    • 375 971 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Strzyżów - mieszkanie A8 w stanie deweloperskim 58 m2 na piętrze budynku wielorodzinnego (dziesięć mieszkań) w bardzo ładnym miejscu - inwestycja o podwyższonym standardzie przy ul...

  • Mieszkanie w Łańcucie centrum
    1 / 9
    Mieszkanie w Łańcucie centrum

    Łańcut

    • 799 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Łańcuta bez czynszowe jest po generalnym remoncie jest to serce Łańcuta blisko park Zamek Łańcucki itd. Piec 2 funkcyjny z zasobnikiem 55 l kuchnia sypialnia i...

  • Sprzedaż 2 lokale mieszkalne NOWA SARZYNA
    1 / 4
    Sprzedaż 2 lokale mieszkalne NOWA SARZYNA

    Nowa Sarzyna

    • 275 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Sprzedam lokal na parterze ok 100 m2 ul. Mickiewicza 2, Nowa Sarzyna (centrum) posiadający pozwolenie na zmianę sposobu użytkowania lokalu usługowego na 2 lokale mieszkalne wraz z...

  • Nowa Sarzyna - mieszkanie na sprzedaż.
    1 / 11
    Nowa Sarzyna - mieszkanie na sprzedaż.

    Nowa Sarzyna

    • 170 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – Nowa Sarzyna – II piętro . Lokalizacja: Nowa Sarzyna ul. Jordana 2 , powiat Leżajsk, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych mi...

  • Mieszkanie do wynajęcia- Osiedle Parkowe- Pustków Osiedle
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia- Osiedle Parkowe- Pustków Osiedle

    Pustków-Osiedle

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem bezczynszowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni ok. 61 m². Mieszkanie jest wykończone pod klucz z częściowym wyposażeniem. - Nowe instalacje - Wspólna kotłownia - Pod...

  • Mieszkanie Ostrów ul. Ostrów

    Ostrów

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    STYLOWE MIESZKANIE Z KLIMATYZACJĄ 58 M, OSTRÓW, PRZEMYŚL Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 57,58 m, położonego w spoko...

  • Mieszkanie Ropczyce, Kolejowa
    1 / 15
    Mieszkanie Ropczyce, Kolejowa

    Ropczyce

    • 309 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX: Ropczyce, ul. Kolejowa - mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 56,5m2, II piętro, 2 pokoje, jasna kuchn...

  • nowoczesne, duży ogród, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn » ul. Potoki

    • 499 860 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie na parterze o powierzchni 55,54 m² z własnym, dużym ogrodem (120 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość...

  • 2 pokoje 38 m² | Łańcut ul. Armii Krajowej
    1 / 7
    2 pokoje 38 m² | Łańcut ul. Armii Krajowej

    Łańcut

    • 389 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m² położone w Łańcucie przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w czter...

  • 1 / 4
    nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn » ul. Potoki

    • 699 776 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie o powierzchni 89,03 m² z dużym tarasem (24,16 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość stanowi część kamer...

  • ścisłe centrum, drugie piętro, wolne od zaraz

    Łańcut » ul. Podwale

    • 459 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie, położone w ścisłym centrum Łańcuta przy ul. Podwale. To idealna propozycja dla osób,...

  • Mieszkanie białobrzegi dębica

    Białobrzegi

    • 203 086 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Dębina (Gmina Białobrzegi) bezczynszowe mieszkanie 43,31m, Marzysz o dobrze skomunikowanej przestrzeni do życia i funkcjonalność idą w parze? Prezentujemy ofertę s...

  • Mieszkanie Białobrzegi Dębina

    Białobrzegi

    • 276 914 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Dębina (Gmina Białobrzegi) bezczynszowe mieszkanie 63,16m plus piwnica 23,32m wpisana w księgi wieczyste, Marzysz o dobrze skomunikowanej przestrzeni do życia i fu...

  • Mieszkanie Strzyżów

    Strzyżów

    • 345 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA! Strzyżów, ul. Zawale - komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,03 m2 z piwnicą 8,37 m2 na parterze 4 piętrowego bloku z 2018 r; dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przed...

  • Mieszkanie Strzyżów

    Strzyżów

    • 310 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Strzyżów, ul. Łukasiewicza - mieszkanie 44 m2 na parterze w bloku czteropiętrowym; dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon (loggia) oraz piwnice o łącznej powierzchni 34...

  • Mieszkanie Ostrów

    Ostrów

    • 2 100 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ostrów, wynajmę 3-pokojowe komfortowe mieszkanie , umeblowane Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m położone na 2 piętrze w bloku w Ostrowie. Lokal...

  • MIESZKANIE po generalnym remoncie, ROPCZYCE
    1 / 8
    MIESZKANIE po generalnym remoncie, ROPCZYCE

    Ropczyce

    • 409 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne i klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 2. piętrze w bloku w ścisłym centrum Ropczyc. Nier...

  • Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała
    1 / 7
    Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała

    Mogielnica

    • 399 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA. DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku...

  • Mieszkanie 49,9 m² | Balkon | Nowa Sarzyna

    Nowa Sarzyna » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 250 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia atrakcyjne mieszkanie położone w Nowej Sarzynie – idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygo...