• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Daleszycami

(752)
  • Kawalerka do wynajęcia KSM ul. Sandomierska

    Kielce

    • 1 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Wynajmę kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji ul. Sandomierska. Blisko centrum , Collegium Medicum UJK , Politechnika Świętokrzyska, kampus UJK ul. Uniwersytecka oraz Galeria Koro...

  • Mieszkanie Kielce Barwinek ul. Barwinek

    Kielce » Barwinek » ul. Barwinek

    • 490 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 5 3 m , usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1989 roku. Nieruchomość położona jest na osiedlu Barwinek w spok...

  • Mieszkanie Kielce ul. Solna

    Kielce » ul. Solna

    • 810 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż prestiżowy apartament 56 m w topowej lokalizacji Kielc PROMENADA SOLNA, ul. Solna 4B Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartam...

  • Mieszkanie Kielce Centrum ul. Adama Mickiewicza

    Kielce » Centrum » ul. Mickiewicza

    • 353 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkową kawalerkę do wykończenia, zlokalizowaną w odrestaurowanej kamienicy z 1882 roku w samym sercu Kielc.Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze , od...

  • Kawalerka do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji KSM

    Kielce

    • 1 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

• Mieszkanie Kielce Centrum ul. Karczówkowska

    Kielce » Centrum » ul. Karczówkowska

    • 249 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż, znajdującego się przy ul. Karczówkowskiej, Kielce. Lokal jest środkowy, usytuowany jest na 6 piętrze (z 10) w bloku który prze...

  • 1 / 4
    Kawalerka do wynajęcia KSM ul. Sandomierska

    Kielce

    • 1 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

• Mieszkanie Kielce ul.

    Kielce

    • 854 999 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Omega Estate realizuje marzenia! Tym razem o wyjątkowym apartamencie na zamkniętym osiedlu! Lokalizacja spełnia wymagania nawet najbardziej wybrednych. Zarówno tych, którzy pragną...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kielce Centrum, Centrum ul. Żeromskiego

    Kielce » Centrum » ul. Żeromskiego

    • 299 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Centrum Kielc na ul. Żeromskiego . Nieruchomość o powierzchni 39,90m2 , na którą składa się: - duży pokój...

  • Mieszkanie Kielce Centrum ul. Nowy Świat

    Kielce » Centrum » ul. Nowy Świat

    • 440 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,71 m, położonego na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1966 roku. Nieruchomość przeszła właśnie general...

  • Mieszkanie Kielce ul. Króla Władysława Jagiełły

    Kielce » ul. Władysława Jagiełły

    • 505 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Os. Pod Dalnią przy ul. Jagiełły, usytuowane na 1 piętrze w bloku 9 piętrowym zabezpieczonym domofonem, w...

  • Mieszkanie Kielce ul. hetm. S. Żółkiewskiego

    Kielce » ul. Żółkiewskiego

    • 878 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować apartament do wejścia . Lokalizacja Apartamenty Stadion to inwestycja, która składa się z trzech trzykondygnacyjnych bl...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Chęcińska
    1 / 10
    Mieszkanie Kielce Centrum, Chęcińska

    Kielce

    • 590 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 63m2 na ul Chęcińskiej 16 Blok z 2004 roku Miejsce postojowe 55000zł W skład lokalu wchodz...

  • Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa ul. Klonowa

    Kielce » Uroczysko » ul. Klonowa

    • 790 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament w budynku Moja Klonowa o powierzchni 71,86m2 na trzecim piętrze. W skład nieruchomości wchodzi: - salon z aneksem kuchennym z...

  • Mieszkanie Kielce Centrum ul. Seminaryjska

    Kielce » Centrum » ul. Seminaryjska

    • 339 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Ck dom prezentuje mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze w 3 piętrowym Budynku w samym Centrum kielc przy ul. Seminaryjskiej mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku ul. Osiedle na Stoku

    Kielce » Na Stoku » ul. Osiedle na Stoku

    • 540 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Osiedle Na Stoku Mieszkanie ciepłe i słoneczne, położone na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji, zabezpieczonym domofonem. Na...

  • Mieszkanie Kielce Baranówek ul. Artylerzystów

    Kielce » Baranówek » ul. Artylerzystów

    • 1 614 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 11 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować prestiżową nieruchomość, zlokalizowaną na cieszącym się renomą kieleckim Stadionie Leśnym. Nowa Cena tylko do końca Kwietni...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Króla Władysława Jagiełły

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Władysława Jagiełły

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Os. Pod Dalnią przy ul. Jagiełły, usytuowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym zabezpieczonym domofonem....

  • Mieszkanie Kielce ul. Kościuszki

    Kielce » ul. Kościuszki

    • 799 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Ck Dom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji Kielc, przy ul. Kościuszki Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla o...

  • Mieszkanie Kielce Herby ul. Gliniana

    Kielce » Herby » ul. Gliniana

    • 579 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na 1 piętrze z 2 na osiedlu Herby przy ul. Glinianej. Powierzchnia mieszkania wynosi: 64,44m2 W skład wc...