• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Daleszyce +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Daleszycami

(752)
  • PENTHOUSE - 4-pokojowe - idealne dla rodziny – Neo Agat
    1 / 8
    PENTHOUSE - 4-pokojowe - idealne dla rodziny – Neo Agat

    Kielce

    • 768 061 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4-pokojowe - idealne dla rodziny – Neo Agat Komfortowe mieszkanie z praktycznym układem i przestronnym balkonem w stanie deweloperskim - stwórz przestrzeń według własnego pomysł...

  • 2-pokojowe mieszkanie blisko UJK
    1 / 9
    2-pokojowe mieszkanie blisko UJK

    Kielce

    • 393 500 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie blisko UJK 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - inwestycja Neo Agat przy ulicy Poleskiej 41 w Kielcach. Na 31,48 m² powierzchni składa się: - sal...

  • Idealna inwestycja - mieszkanie blisko UJK
    1 / 8
    Idealna inwestycja - mieszkanie blisko UJK

    Kielce

    • 385 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    W sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji - inwestycja Neo Agat przy ulicy Poleskiej 41 w Kielcach – tuż obok Kampusu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Na 33,25 m²...

  • Apartament typu studio - nowe budownictwo POLESKA KIELCE
    1 / 9
    Apartament typu studio - nowe budownictwo POLESKA KIELCE

    Kielce

    • 329 057 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kompaktowa kawalerka w nowoczesnej inwestycji – Neo Agat Kompaktowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - inwestycja Neo Agat przy ulicy Poleskiej 41 w Kielcach. 25,91 m² powierzc...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Zamenhofa
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Zamenhofa

    Kielce

    • 435 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży 2-pokojowego przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 53,90 m z loggią zlokalizowanego na popularnym i doskon...

  • Mieszkanie Kielce Ksm, Romualda
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Ksm, Romualda

    Kielce

    • 639 625 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, w pełni wykończone i umeblowane Mieszkanie z balkonem oraz tarasem, położone na popul...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Kazimierza Kaznowskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Kaznowskiego

    • 1 202 999 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 11 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Niepowtarzalne mieszkanie na osiedlu Ślichowice Nowoczesność , komfort i spokój w jednym ! (Oferta dostępna wyłącznie w biurze CKDOM zarezerwuj już teraz)[/i] Jeżeli marzysz o prze...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku, Na Stoku
    1 / 13
    Mieszkanie Kielce Na Stoku, Na Stoku

    Kielce

    • 509 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Terra HomeMa przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,40 m, położonego na 1. piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kielce ul. Romualda

    Kielce » ul. Romualda

    • 395 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku.. Nieruchomość położona jest na osiedlu Sandomierskie w spokojne...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku, Sikorskiego
    1 / 17
    Mieszkanie Kielce Na Stoku, Sikorskiego

    Kielce

    • 659 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego 3-pokojowego mieszkania z tarasem Kielce osiedle Nowy Stok ul. Sikorskiego Podstawowe informacje: Lokalizacj...

  • Mieszkanie Kielce Nowy Folwark ul. Sandomierska

    Kielce » Nowy Folwark » ul. Sandomierska

    • 2 050 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaprezentować na wynajem lokal znajdujący się na parterze przy ul. Przyborowskiego, Domaszowice przy samej ul. Sandomierskiej, Kielce. 3,5km do Centrum. Lokal je...

  • Mieszkanie Kielce Podkarczówka ul. Hugona Kołłątaja

    Kielce » Podkarczówka » ul. Kołłątaja

    • 650 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Tylko do końca tygodnia duża niższa cena 650000 zł Na sprzedaż komfortowe i nowocześnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 70,02 m, zlokalizowane na 1 piętrze w niskim, zadba...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. os. Osiedle na Stoku

    Kielce » Świętokrzyskie » os. Osiedle na Stoku

    • 1 199 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestrzeń, która zaskakuje ponad 200 m komfortu w sercu miasta Szukasz nietuzinkowego mieszkania, które zapewni Ci wygodę domu, ale zlokalizowane będzie w centrum miasta? Ta ofe...

  • Mieszkanie Kielce Ksm ul. Chopina

    Kielce » KSM-XXV-lecia » ul. Chopina

    • 309 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na 3 piętrze w bloku przy ul. Fryderyka Chopina 11, KSM. Powierzchnia mieszkania: 39,80m2 W skład wchodzi: - sypialnia - salon...

  • Mieszkanie Kielce ul. Gustawa Morcinka

    Kielce » ul. Morcinka

    • 995 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 7 008 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy segment z ogrodem, tarasem i garażem 142 m w centrum Kielc! Biuro Nieruchomości CKdom z dumą prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i eleganckiego mieszkania w zabud...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Leona Skibińskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Skibińskiego

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Białogon, Kielce Biuro Nieruchomości CKdom prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego i świeżo wyremontowanego mieszkania...

  • Mieszkanie Kielce, Zagnańska
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce, Zagnańska

    Kielce

    • 729 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Kielcach ul. Zagnańska Lokalizacja: ul. Zagnańska, KielcePowierzchnia: 66,90 mPiętro: 1 (winda w budynku)Rok budowy: 2010Ekspozycja: dwustronna...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Juliusza Słowackiego

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Słowackiego

    • 559 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości CK dom z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 52,64 m, zlokalizowanego w nowoczesnym budynku Apartamenty...

  • Mieszkanie 37m2 ul. Wojska Polskie Kamienica z 2007 r.

    Kielce

    • 351 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedania przestronne, mieszkanie o pow. 37 m. kw. położone w Kamienicy wybudowanej 2007 roku w centrum Kielc przy ul. Wojska Polskiego w pobliżu Rogatki Krakowskiej. Mieszk...

  • Mieszkanie Kielce Bocianek ul. S. Wyspiańskiego

    Kielce » Bocianek » ul. Wyspiańskiego

    • 410 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na osiedlu Bocianek jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Kielc...