• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Stargard Szczeciński

(6)
  • Mieszkanie Stargard, Zwyciężców
    Mieszkanie Stargard, Zwyciężców

    Stargard Szczeciński

    • 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA NIŻSZA cena 299000 Mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem i piwnicą Unikalne miejsce dla ludzi ceniących sobie komfort , wygodę i bezpieczeństwo . Nowoczesne i kameralne mieszk...

  • Osiedle Horyzont kawalerka z ogródkiem
    1 / 5
    Osiedle Horyzont kawalerka z ogródkiem

    Stargard Szczeciński

    • 229 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż nowe mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 26,68 m² z ogródkiem 5,72 m² , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Bez p...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 349 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 310 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie bezczynszowe w centrum miasta

    Stargard Szczeciński

    • 320 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż udział w nieruchomości w centrum Stargardu na którą składa się samodzielne bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m2, usytuowane na drugim piętrze (poddasz...

  • Mieszkanie bezczynszowe w centrum miasta

    Stargard Szczeciński

    • 530 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 6 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż udział w nieruchomości w centrum Stargardu na którą składa się samodzielne bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 83 m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Atut...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 125m2 z ogródkiem.

    Szczecin

    • 460 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Niepowtarzalna oferta. Mieszkanie z ogródkiem w oferowanej cenie to gratka w tej okolicy. Przy ulicy Goleniowskiej atrakcyjne mieszkanie na poddaszu jednopiętrowego budynku. Opróc...

  • Mieszkanie 2 pokojowe na Pogodnie

    Szczecin

    • 480 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie do remontu o pow. 58,8 m2 położone na parterze w budynku wielorodzinnym na Pogodnie. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi - łazienki...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 527 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Szczecin, Warszewo Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, znajdujące się na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2025 ro...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,61 m, położone na spokojnej, kameralnej uliczce na Pogodnie w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Szcz...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brodzińskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brodzińskiego

    Szczecin

    • 3 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego z ogródkiem znajdującego się na parterze domu jednorodzinnego w urokliwej i spokojnej części Pogodna. Cicha i...

  • Sprzedam! 3 pokoje | ogródek | garaż | 67,5 m²
    1 / 14
    Sprzedam! 3 pokoje | ogródek | garaż | 67,5 m²

    Szczecin

    • 750 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m², położone na parterze, dwupiętrowego budynku z 2008 roku w spokojnej części dzielnicy Bukowo. W skład mieszkania wchodzą...

  • Mieszkanie Szczecin Bukowo, Orczykowa
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Bukowo, Orczykowa

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na ul. Orczykowej (Bukowo). Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Na wyposażeniu sprzęt AGD i RTV (pr...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 629 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, znajdujące się na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2025 roku, zlokalizowanego w topowej lokalizacji dzielnicy Warszewo, w Sz...

  • Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie

    Bonin

    • 310 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przeszło gruntowny remat w 24roku zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne nowe dzwi okna podłogi nowe gładzie nowa instalacja hydrauliczna duży garaż 35m2 pr...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia piękne mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze budynku przy ul. Spiskiej (Gumieńce). Na powierzchnie 39m2 składa się: - duży, ustawny salon z rozkładaną kanapą,...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego

    Szczecin

    • 429 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się w ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki z ogródkiem w centrum Szczecina na Nowym Mieście - ul. Lewandowskiego. Kawalerka znajduje się na parterze nowo...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Przepiórki
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Przepiórki

    Szczecin

    • 2 300 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na nowym, zamkniętym osiedlu przy ul. Przepiórki na Warszewie. Okolica spokojna i dobrze skomunikowana z centrum - 7 minut...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Przepiórki
    1 / 6
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Przepiórki

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 31.5 m2 z ogródkiem 70 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze 3-piętrowego bloku z 2021r z windą. Budynek zlokalizowan...

  • Dwupoziomowe 77 m² | Parking | Balkon
    1 / 15
    Dwupoziomowe 77 m² | Parking | Balkon

    Szczecin

    • 3 800 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77 m², zlokalizowane w spokojnej i cenionej dzielnicy Szczecina – Gumieńce. Lokal jest estetycznie wykończony, w pełni umeblowany...