• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Suwałki

(7)
  • Mieszkanie Suwałki, Osiedle Ii
    Mieszkanie Suwałki, Osiedle Ii

    Suwałki

    • 305 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: 3-pokojow...

  • Mieszkanie Suwałki, 1 Maja
    Mieszkanie Suwałki, 1 Maja

    Suwałki

    • 306 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, w okolicach bazaru, na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal jest po częściowym remoncie, co daje możliwość aran...

  • Mieszkanie Suwałki, Teofila Noniewicza
    Mieszkanie Suwałki, Teofila Noniewicza

    Suwałki

    • 290 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Funkcjonalne mieszkani...

  • Mieszkanie Suwałki, Utrata
    Mieszkanie Suwałki, Utrata

    Suwałki

    • 329 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż mieszkanie...

  • Mieszkanie Suwałki, Tadeusza Kościuszki
    Mieszkanie Suwałki, Tadeusza Kościuszki

    Suwałki

    • 400 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowe mieszkanie w...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suwałki

    • 265 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż 44m2, centrum Suwałk

    Suwałki

    • 238 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam bezpośrednio przytulne i zadbane mieszkanie w centrum Suwałk, ulica 1 Maja. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku, w którym jest tylko 12 mieszkań. Powierzchn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nieaktualne !!!. Komfortowe mieszkanie w centrum Olecka
    1 / 14
    Nieaktualne !!!. Komfortowe mieszkanie w centrum Olecka

    Olecko

    • 1 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie jest już dostępne do zamieszkania. Piękne czteropokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji. Wszędzie blisko, obok parking, park, sklepy, jadłodajnia, przychodnia , jezi...

  • Mieszkanie Augustów, Norwida
    Mieszkanie Augustów, Norwida

    Augustów

    • 419 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe...

  • Duże mieszkanie w centrum Augustowa
    1 / 12
    Duże mieszkanie w centrum Augustowa

    Augustów

    • 570 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum miasta o powierzchni 88 m + piwnica 5 m(zapisana w akcie notarialnym). Mieści się na drugim piętrze, nad mieszkaniem znajduje się stryc...

  • 3 pokoje w centrum Olecka  55 m²  do remontu
    3 pokoje w centrum Olecka 55 m² do remontu

    Olecko

    • 285 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Mieszkanie 55 m² 3 pokoje balkon centrum Olecka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. 11 Listopada  w Olecku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czterop...

  • Mieszkanie dla tych, którzy chcą więcej
    Mieszkanie dla tych, którzy chcą więcej

    Olecko

    • 460 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    PRZESTRZEŃ, KTÓRA DAJE WOLNOŚĆ - 102 m² W CENTRUM OLECKA, BEZ CZYNSZU Są nieruchomości, które od pierwszej chwili dają poczucie komfortu, niezależności i domowego klimatu. To miesz...