• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Lubin

(23)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubin

    • 514 351 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubin

    • 448 224 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubin

    • 455 196 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 380 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legnica

    • 350 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Osetnica

    • 340 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Lisowice gm. Prochowice
    1 / 7
    Mieszkanie Lisowice gm. Prochowice

    Lisowice

    • 419 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oaza Spokoju z Własnym Ogrodem! Nowoczesne Apartamenty w Lisowicach k. Prochowic Szukają Państwo idealnego kompromisu między życiem w mieście a bliskością natury? Prezentujemy Pańs...

  • 2 pokoje, parter, balkon, miejsce postojowe -
    1 / 16
    2 pokoje, parter, balkon, miejsce postojowe -

    Legnica

    • 529 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Legnicy – osiedle Centrum Park, tuż przy Parku Miejskim, zaledwie kilka minut spacerem od...

  • 3 pokoje z balkonem | 8 piętro z windą
    1 / 7
    3 pokoje z balkonem | 8 piętro z windą

    Głogów

    • 270 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż posiadamy 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem, położone na 8. piętrze w bloku z windą. To świetna propozycja stworzona dla osób, które szukają nieruchomości z...

  • Mieszkanie Legnica
    1 / 8
    Mieszkanie Legnica

    Legnica

    • 475 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy na prezentację wyjątkowych apartamentów z własnym ogrodem oraz dwoma miejscami parkingowymi w cichej i spokojnej okolicy. Zamknięte osiedle znajduje się w otoczeniu zi...

  • Mieszkanie Legnica, V Dywizji Piechoty
    1 / 9
    Mieszkanie Legnica, V Dywizji Piechoty

    Legnica

    • 550 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszamy na prezentację wyjątkowych Apartamentów z własnym ogrodem oraz dwoma miejscami parkingowymi w cichej i spokojnej okolicy w Legnicy. Zamknięte osiedle znajduje się w oto...

  • Mieszkanie Legnica, Ksawerego Pruszyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Legnica, Ksawerego Pruszyńskiego

    Legnica

    • 359 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ***REZERWACJA*** Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,80 m, zlokalizowane przy ul. Pruszyńskiego w Legnicy (osiedle Piekary C). Lokal znajduje się na...

  • Nowoczesny loft z ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi
    1 / 16
    Nowoczesny loft z ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi

    Legnica

    • 925 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 7 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronny i komfortowy loft o powierzchni 118 m², wykończony w wysokim standardzie. Nieruchomość z 2018 roku znajduje się w spokojnej części Legnicy. Idealny wybór dl...

  • Mieszkanie Polkowice ul. Legnicka

    Polkowice » ul. Legnicka

    • 240 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie na 4. piętrze!Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 44,53 m², położonego na IV piętrze budynku. Miesz...

  • Mieszkanie Legnica ul. Nowogródzka

    Legnica » ul. Nowogródzka

    • 2 350 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEBiuro Powierska Nieruchomości prezentuje na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m², położone na 3. piętrze w b...

  • Mieszkanie Legnica, Jaworzyńska
    Mieszkanie Legnica, Jaworzyńska

    Legnica

    • 239 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    *** REZERWACJA*** Przytulne 2 Pokoje w Sercu Legnicy Gotowe do Wprowadzenia! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży kompaktowego, a zarazem niezwykle funkcjonalne...

  • Mieszkanie Głogów, Przemysłowa
    Mieszkanie Głogów, Przemysłowa

    Głogów

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowoczesna kawalerka z balkonem - Głogów, ul. Przemysłowa Na wynajem komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 25,8 m², usytuowana na 4. piętrze w budynku...

  • Mieszkanie Głogów Chrobry, Gustawa Morcinka
    Mieszkanie Głogów Chrobry, Gustawa Morcinka

    Głogów

    • 1 300 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Dostępne od zaraz. Szukasz czystego i ładnego mieszkania do wynajęcia? To może być właśnie Twój nowy dom! Oferujemy  wyremontowaną, urządzoną ze smakiem kawalerkę na osiedlu Chrobr...