• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Lubin

(20)
  • Mieszkanie Lubin, Kilińskiego
    Mieszkanie Lubin, Kilińskiego

    Lubin

    • 319 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne 39,40 m z "dobrą energią" ul. Kilińskiego, Lubin Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, oszczędność i doskonałą lokalizację? Biuro ND Nieruchomości prezentuje wyj...

  • Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta
    1 / 15
    Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta

    Lubin

    • 1 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w samym centrum Lubina, przy ul. Bieszczadzkiej. To świetna propozycja...

  • 2 pokoje, 39,8 m², parter, ul. Bieszczadzka
    1 / 4
    2 pokoje, 39,8 m², parter, ul. Bieszczadzka

    Lubin

    • 254 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,8 m², położone na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Bieszczadzkiej. Lokal stanowi idealną propozyc...

  • 2 pokoje z balkonem i piwnicą, ul. Sokola
    2 pokoje z balkonem i piwnicą, ul. Sokola

    Lubin

    • 339 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,85 m², zlokalizowane na 9. piętrze w budynku z windą na osiedlu Przylesie przy ul. Sokolej. Lokal jest zadba...

  • Bezczynszowe, Małomice, 2 pokoje, balkon, I piętro, Lubin
    1 / 11
    Bezczynszowe, Małomice, 2 pokoje, balkon, I piętro, Lubin

    Lubin

    • 463 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA CENA - BEZCZYNSZOWE - BALKON - PIERWSZE PIĘTRO - MAŁOMICE Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Serdecznie polecamy piękne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 57m2 położone na I pięt...

  • Wynajmę mieszkanie 35 m² – 2 pokoje, balkon, miejsce postojowe
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie 35 m² – 2 pokoje, balkon, miejsce postojowe

    Lubin

    • 2 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35 m², znajdujące się w nowym budownictwie na 2. piętrze. Lokal jest idealny dla jednej osoby, pary lub jako mieszkanie...

  • Mieszkanie w centrum Lubina-47,15 m2 w stanie deweloperskim
    1 / 10
    Mieszkanie w centrum Lubina-47,15 m2 w stanie deweloperskim

    Lubin

    • 235 750 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w budynku wielorodzinnym w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Lubina, w pobliżu licznych sklepów (Biedronka, Lidl, Agata meble, galeria Cuprum Arena), p...

  • Sprzedam mieszkanie 35,9 m² – 2 pokoje, balkon, 10 piętro
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie 35,9 m² – 2 pokoje, balkon, 10 piętro

    Lubin

    • 250 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,9 m² położone na 10. piętrze w bloku z windą przy ul. Modrzewiowej na os. Polnym. Układ mieszkania: • 2 pokoje (z mniejszego wyjście na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 3
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 444 808 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Malachitowa, Lubin - mieszkaj nowocześnie, żyj bezpiecznie Najwyższy standard w Lubinie Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Malachitowej to połączenie komfortu, bezpiecz...

  • Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 4
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 443 443 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 4
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 444 080 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 252 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 4
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 478 890 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 4
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 449 267 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 169 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2 pokoje | 49,37 m² | Balkon | Nowe budownictwo | Lubin Brak PCC | 0% prowizji dla biura  Szukasz mieszkania, które połączą komfort, funkcjonalność i dobrą lokatę kapi...

  • Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 445 354 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,94 m², idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort i wygo...

  • Mieszkanie Lubin ul. Łużycka

    Lubin » ul. Łużycka

    • 247 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m, położone w jednym z lubińskich bloków z lat 70./80. przy ul. Łużyckiej . Lokal znajduje się w budynku z windą, w bardzo dobrze skomuni...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubin

    • 1 499 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 11 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubin

    • 305 370 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubin

    • 448 224 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • LUBIN, ZALESIE - MIESZKANIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM

    Lubin

    • 360 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z NIE SZUKAJ DALEJ OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. ZALESIE.Mieszkanie na Zalesiu o pow. 51,4m2, Usytuowane na drugim piętrze - trzypiętrowego budynku na os. Zalesie I. Nier...

  • mieszkanie własnościowe

    Lubin

    • 185 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    mieszkanie nie wymagające remontu. usytuowane na 9 piętrze. Okna od wschodu z pięknym widokiem na las, który można podziwiać z balkonu jednocześnie wypić kawę. Mieszkanie zadbane i...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 380 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 215 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 329 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 260 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Polkowice ul. Krokusowa

    Polkowice » ul. Krokusowa

    • 249 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 67,55 m² - Polkowice Dolne, przy parku - do remontuNa sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m², położone w malowniczej...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza ul. Kmicica

    Polkowice » ul. Kmicica

    • 220 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,4 m², położone na parterze w kameralnym bloku przy ul. Kmicica w Polkowicach.Idealne dla seniora, pary lub jako pierwsze mieszkanie - be...

  • Sprzedam lub zamienię Piękne mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Sprzedam lub zamienię Piękne mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 310 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie 2 pokojowe na ulicy Ratowników - 3pietro z winda. Klatka świeżo po remoncie odnowiona. Do mieszkania przynależy komórka między 1 a 2 piętrem. Mieszkan...

  • Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Polkowicach
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Polkowicach

    Polkowice

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze. Bardzo ustawie oba pokoje. Z kuchni i sypialni widać piękne wschody słońca. Z drugiego pokoju podziwiamy bajkowe zachody słońca. Balkon...

  • 2-pok mieszkanie sprzedam

    Polkowice

    • 268 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jasne 2-pok. mieszkanie na 3.piętrze w bloku. Cicha okolica ul.11 lutego. Mili sąsiedzi. Widok z sypialni na wschody słońca. Z drugiego pokoju - na zachody. Balkon jest oszklony, w...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. 3 Maja

    Polkowice » ul. Maja

    • 282 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,65 m², położone na I piętrze w budynku przy ul. 3 Maja w Polkowicach. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, który daje szerokie możl...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków, 3 Maja
    Mieszkanie Polkowice Gwarków, 3 Maja

    Polkowice

    • 273 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,65 m², położone na I piętrze w budynku przy ul. 3 Maja w Polkowicach.  Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, który daje szerokie moż...

  • Mieszkanie Polkowice Centrum ul. Głogowska

    Polkowice » ul. Głogowska

    • 360 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    w ofercie naszego biura ekonomiczne, przytulne mieszkanie na parterze 4-piętrowego bloku mieszkalnego przy ul. Głogowskiej w Polkowicach, w ścisłym centrum miasta. Na 49,15m2 skład...

  • Mieszkanie Polkowice Hubala ul. Mjr. Hubala

    Polkowice » ul. Hubala

    • 280 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    w ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze 4-piętrowego budynku o pow. 44m2 . Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, po gruntownym remoncie, rolety w oknach, klimat...

  • Mieszkanie Polkowice Polkowice Dolne ul. Żarska

    Polkowice » ul. Żarska

    • 299 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe, BEZCZYNSZOWE Mieszkanie na Parterze w nowym budownictwie! KAWALERKA w nowej CENIE... Dostosowane dla osób z niepełnosprawnością. Lokalizacja: ul. Żarska, PolkowicePowier...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza ul. Skrzetuskiego

    Polkowice » ul. Skrzetuskiego

    • 205 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,2 m², położone na 2 piętrze przy ul. Skrzetuskiego w Polkowicach. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komforto...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. Sztygarska

    Polkowice » ul. Sztygarska

    • 285 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    w ofercie naszego biura ekonomiczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,65m2 położone na III piętrze 4-piętrowego bloku mieszkalnego. Rozkładowe, z ekspozycją na wschód i zachó...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza ul. Kmicica

    Polkowice » ul. Kmicica

    • 225 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,20 m² zlokalizowane w Polkowicach przy ul. Kmicica 12, usytuowane na 3 piętrze w budynku z lat 70. Nieruchomość stanowi odrębną własność z c...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica
    Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica

    Polkowice

    • 221 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Funkcjonalne 2 pokoje | dwustronne | balkon | 1. piętro
    1 / 8
    Funkcjonalne 2 pokoje | dwustronne | balkon | 1. piętro

    Polkowice

    • 269 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji Polkowic – przy ul. 3 Maja. *** Lokal do remontu *** Cena do negocjacji *** Pierwsze zdjęcie w ogłos...

  • Mieszkanie Polkowice, Skrzetuskiego
    Mieszkanie Polkowice, Skrzetuskiego

    Polkowice

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,30 m², położone na 1. piętrze przy ul. Skrzetuskiego. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica
    Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica

    Polkowice

    • 215 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,4 m², położone na parterze w kameralnym bloku przy ul. Kmicica w Polkowicach. Idealne dla seniora, pary lub jako pierwsze mieszkanie - b...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje Polkowice Skrzetuskiego
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje Polkowice Skrzetuskiego

    Polkowice

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedaż prywatna mieszkanie oddaję odrazu po podpisaniu aktu. Mieszkanie puste bez zbędnych rzeczy co umożliwia natychmiastową aranżację i remont według własnych potrzeb. Zaprasza...